DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 39
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 39
 #935505  autor: driver
 30 cze 2017, 09:23
Cześć.
Jeśli ktoś myślał, że promocyjne GB na lato od Play przedłużą mu bonusy za rejestrację lub nakrętki na koncie pod *108# (przypadek Formuła Play na Kartę) to był w błędzie.
U mnie po zgłoszeniu do promocji kodem USSD otrzymałem 3072,07 MB, które mogę wykorzystać do 30.09.2017 r. i które widoczne są pod osobnym promocyjnym kontem transmisji danych pod *106#.
Pozdrowił!

driver
 #935507  autor: adacomp
 30 cze 2017, 09:31
GB sprawdza się kodem *106#
Potwierdzam Play Fresh działa
a w RBM Na Karte - Usluga chwilowo niedostepna. Sprobuj pozniej.
 #936238  autor: Gregrin
 03 lip 2017, 14:08
Kompan pisze:10 za 5 nie przedłuża już ważności środków promocyjnych?Czy system ma zawiechę?Pakiet aktywny,5 zł pobrane,10 zł dodane...ważność pozostała bez zmian.
Zawiecha bo pakiet ma ważność 30dni wiec nie możliwe żeby data ważności się nie zmieniła.
Sprawdzasz kodem czy na p24 ??
Ile minęło od przyznania ?
 #936285  autor: bolek2004
 03 lip 2017, 16:36
Uruchamiałem w sobotę 1.07 i pakiet był do 10 minut na koncie, ważność też przedłużona o 30 dni.
Może chwilowa zawieszka, ostatnio miałem tak z programem doładowań, dodało bonus za doładowanie natomiast ważność tego bonusu wydłużyło dopiero po około 3 godzinach. Do końca nie wiem czy nie pomogło to że gdzieś zadzwoniłem, bo jakoś po rozmowie data była poprawna. Może to przypadek.
 #937088  autor: sodapro
 06 lip 2017, 19:59
Na początku czerwca zastosowałem ten magiczny trik, aby mieć Lubię to! ważne przez kolejny następny rok. Zyskuję przy tym stan darmowy. Jednak zdałem sobie sprawę, że nie jest to rewelacyjne rozwiązanie w moim przypadku, ponieważ jeżeli zgromadzę teraz GB na koncie i po wakacjach będę je przedłużał pakietem, to wszystko mi się skumuluję, a w czerwcu 2018 roku będę musiał zmienić taryfę, aby mieć kolejny RWK albo zasilać telefon wysokimi nominałami, aby przedłużyć połączenia wychodzące. Korzystając głównie z internetu maksymalnie do 1,5GB miesięcznie taryfa Lubię to! mi się nie opłaca, bo co z tego że będę mieć zgromadzone GB skoro połączenia wychodzące będą zablokowane... Wówczas nie będę miał transmisji danych jeśli nie przedłużę ważności konta... Dobrze to rozumiem?
 #937093  autor: jarekt
 06 lip 2017, 20:09
@sodapro, jeżeli planowałeś nabić sobie dużo GB w obecnych promocjach i wykorzystywać je potem przez np. około 2 lata to lepszym rozwiązaniem byłaby FPnK z RWK (bez lejka ale z SD, a po roku 50dni ważności za 5zł) lub PnKRWK (bez lejka i bez SD ale RWK jest zawsze za darmo i po roku za darmo przedłużysz ważność o kolejny rok).

Do takich zabaw, kiedy żadna taryfa nie jest idealna najlepiej zaopatrzyć się w 2-3 numery (czy więcej i niekoniecznie jednego operatora) i je odpowiednio przygotować, odpowiednio nimi "zarządzać" i odpowiednio z nich korzystać - wykorzystując np. na raz 2 karty w telefonie DualSIM, a po roku korzystając z innej konfiguracji kart.

W każdym razie trzeba to wcześniej przemyśleć (jeśli się chce maksymalnie wykorzystać różne promocje) i sięgnąć w przyszłość nawet 2-3 lata. Nie każdy to potrafi :) i nie każdemu się chce. Dla jeszcze innych to czyste szaleństwo :)
 #937320  autor: adacomp
 07 lip 2017, 17:29
To prawda że w taryfie PnKRWK nie działa SD ?
W jakich taryfach Play/RBM działa SD?
Wiem że w PnKLT! oraz RBME, RBM i RBM5 a pozostałe?
 #937342  autor: adacomp
 07 lip 2017, 18:47
24bis24 pisze:
To prawda że w taryfie PnKRWK nie działa SD ?
za 10 zł masz na 30 dni :D
To jest Pakiet do Play a nie SD.
 #937344  autor: adacomp
 07 lip 2017, 18:52
Co się bardziej opłaca mając SD - PnKLT! czy RBME ?
Oba mają lejek 32kbps i SD tylko że RBME ma większe bonusy GB za doładowania a PnKLT! ma większy bonus 30% za doładowania przez FB.
A jak z doładowaniami czy mają podobne ?
RWK można zrobić poprzez PnKRWK potem RBME lub dalej do PnKLT!
 #939611  autor: Konoko
 19 lip 2017, 02:29
Wczoraj o północy kończył się termin ważności PROMO zł na dwóch kartach Fresh. Po hardcorowych testach jarekt od dwóch miesięcy doładowywałem przez FB kilka minut po północy (czyli po terminie ważności) aby zyskać 1dzień ekstra. A tutaj niespodzianka : nie mogę zalogować się na FB.
Na szybko odnalazłem
Gregrin pisze: Link do apki w play z pominięciem FB.
ale i tutaj wyskakuje okno do zalogowania na FB przy próbie wpisania numeru telefonu i adresu email. Czyszczę cookies, zmiana przeglądarki, restart kompa, CCleaner i nic nie pomaga, nadal wyskakujące okienka o FB. Czas płynie ,stres coraz większy, obawa o stratę kilku setek zł rośnie.
Wysyłam kod *111*81*1# na pakiet 10 za 5. Udało się .Odpisują że uruchomią do 24 godzin , a jest już 25 minut po północy i maksymalnie 2,5 godziny kiedy zerują przeterminowane zł.
Stres, stres czy zdążą włączyć pakiet nim wyzerują stary, co 5 minut sprawdzam *101# stan promo zł i o godzinie 0:50 sukces -ilość promo zł powiększona o 10zł i o 30 dni.
Na miesiąc spokój ale jest problem co robiłem nie tak, że nie można doładować bezpośrednio z socializera bo wyskakuje okno do zalogowania na FB :ktoś to rozgryzł?
  • Strona 5 z 39
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 39
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 39