DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #794535  autor: Rosolak
 06 kwie 2015, 22:34
Wiem jak się sprawdza stan konta, pisałem o czymś innym. O usłudze, którą aktywuje się SMS-em o treści Start na 8002.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #794536  autor: bazooka
 06 kwie 2015, 22:43
@Rosolak - brzmi to nieciekawie... Zapodaj zrzut z konta z o-o-o, albo apki mój Orange.
Mi to wygląda jak na kompletną naprawę dziury systemowej :(
Ostatnio dość intensywnie grzebali, zmieniły się niektóre ikony na stronie, przeszukiwanie usług na kartę itp
 #794567  autor: Niezgodna7
 07 kwie 2015, 09:31
Jakie nieciekawe? Niech odczeka te 93 dni, i wtedy wyśle tego smsa START.
 #794568  autor: Rosolak
 07 kwie 2015, 09:34
Sebusy, nie chodzi o "tajemnicę poliszynela", tylko o to, że nie mogę aktywować RWK, choć powonieniem mieć taką opcję tyle, że płatną. Chodzi mi tylko o to czy zmieniło się coś w regulaminie RWK? Np. aktywacja raz na rok kalendarzowy (jak w plejaku).

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #794684  autor: bazooka
 07 kwie 2015, 17:45
@Calm @Rosolak - łączę jedno z drugim, obym się mylił :(
@Rosolak - to nie dasz zrzutu :?:
@Calm7 - jak pisze kolega, powinna być taka możliwość przyjęcia przez system takiego SMSa, w regulaminie nie ma mowy o jakichś ograniczeniach - dlatego nie podoba mi się to! ...dlaczego ma odczekiwać 93dni? - to nie ma nic wspólnego, On chce nawet zapłacić ta 3zł - chce wydłużyć coś tam na Rok i ma do tego prawo, taka usługa jest i powinna działać bez ograniczeń.
 #794687  autor: Rosolak
 07 kwie 2015, 18:12
Jakich konkretnie informacji chcesz tego screena?

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #794695  autor: bazooka
 07 kwie 2015, 19:16
@Rosolak - ogólnie chce rzucić okiem, uporządkować myśli...uspokoić się :) Zrzuć mi na PW jeśli nie wypada tutaj :?:
Sorki, ale co Ty masz z wyłączaniem tej opcji na forum, ktoś Cię nęka przez PW :?: :D
 #794705  autor: Rosolak
 07 kwie 2015, 19:54
Jest tak samo jak było, co Ci kiedyś wysyłałem na PW. Tylko ubyło kilka dni z ważności konta. Ponieważ nie chodzi o mój prywatny numer, to nie mam teraz wglądu. Jeżeli Ci zależy, to podeślę przy najbliższej okazji.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #794710  autor: bazooka
 07 kwie 2015, 20:29
Faktycznie...przesyłałeś - okey.
Przypomniałem sobie i to jest bardzo ciekawe... jedynie co mi się nasuwa na myśl to próba wysłania START...jutro bądź pojutrze :) [spójrz na datę ważności i kiedy będzie mniej niż jeden rok]
 #794720  autor: Rosolak
 07 kwie 2015, 21:26
Faktycznie, jest 367dni. Poczekam, aż będzie poniżej roku. Jak coś, to możesz podbić na PW.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #796339  autor: bazooka
 15 kwie 2015, 07:24
Nie pisałbym na ogólnym, ale wiadomo...
...bo mam pytanie do @Rosolaka - jak tam "sprawy" :?:
 #796342  autor: dan7
 15 kwie 2015, 08:17
Ja też chciałem coś do niego wysłać a tam zablokowane

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #796360  autor: Rosolak
 15 kwie 2015, 10:10
Priwy poszły Paniska. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #818115  autor: babeo
 19 sie 2015, 18:52
Powiedzcie mi proszę jak działa Konto Ważne Rok w Orange Smart? Np. doładuje się online za 100 zł to otrzymam: 110 zł oraz 3+15 GB netu i to wszytsko ważne...? No własnie ile? 100 dni czy rok?
 #818121  autor: bazooka
 19 sie 2015, 20:11
Ależ @babeo najpierw przeczytaj wątek... pytanie tylko czy jeszcze to działa, ktoś gdzieś niedawno to testował ponownie...tylko nie wiem gdzie o tym pisał - byłem pewny, że tu...
Spróbuj poszukać w temacie WIĘCEJ INTERNETU PO DOŁADOWANIU, czy jakoś tak.

Wysłane z mojego H60-L02 przy użyciu Tapatalka
 #818144  autor: Blank
 19 sie 2015, 21:38
Z tego co się orientuje, myk nadal działa. Ważność bonusu podstawowego jest prawidłowa, tj. 100 dni. Reszta jest ważna niezgodnie z regulaminem.
Pamiętaj jednak, że jeśli ważność będzie zgodna z regulaminem, tj. 100 dni, to nie masz nawet co pisać reklamacji ;) Tak więc ryzyk, fizyk ;}

A teraz, w razie czego, postarajmy się zakopać ten temat jak najgłębiej się da (poprzez pisanie w innych tematach :D)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #820755  autor: maciekperla
 01 wrz 2015, 22:28
Witam,

Mam taryfę Orange Smart na kartę. W ramach bonusu za doładowania pozostało mi jeszcze ponad 23GB, ważnych do końca września. Czy da się przedłużyć ważność tego bonusu o rok, aby nie przepadło mi to 23GB (nie zdążę wykorzystać)? Widziałem na znanym portalu aukcyjnym, że sprzedają pakiety po 7GB czy 15 GB jako bezterminowe, więc jest opcja żeby przedłużyć ten bonus.Co mam zrobić:
1. Czy tylko SMS Start na 8002?
2. Czy SMS Start na 8002 + doładowanie za 5zł?
3. Czy jakieś inne rozwiązanie?
 #820786  autor: KR2615
 02 wrz 2015, 08:17
Czy to dołądowanie za 5zł musi być ze zdrapki czy z Paybacka też zadziała?