DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 139
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 139

 #761971  autor: greg.x
 10 lis 2014, 18:04
Witam
Mam obecnie abonament w play formule 4.0 z pakietem 750MB (neta nie starcza mi nawet na tydzień) razem płacę 35zł. No limit nie jest mi niezbędny, ale dzwonie również na stacjonarne, za co obecnie muszę płacić 29 gr/min. Z tego powodu używam tela z 2simami. Wspomagam się aero2, pakietami orange 6GB za 5zł, teraz testuje virgin darmowy pakiet 2GB. Porównując oferty korzystnie wychodzi mi redbull. Wydaje mi się, że potrzebuje 3-4 GB/miesiąc . Virgin odpada z powodu tragicznego netu. W tej samej lokalizacji net 3G jest wolniejszy o 90% niż na karcie playa, nie wiem dlaczego tak jest, ale taki jest fakt. Srawdzałem wielokrotnie. Aby świadomie podjąć decyzję mam kilka pytań do szanownych użytkowników redbulla:
1. jakie macie prędkości neta 3G na zasięgu playa i tmobile, czy są porównywalne z kartą playa?
2. żeby przenieść numer z play do redbula musze iść do innego operatowa, czy przejściowym operatorem może być virgin?
3. załóżmy, że doładowuję 50 zł za 7zł kupuje nolimity czterokrotnie (28zł) do tego pakiet 2GB za doładowanie , w sumie teoretycznie dostanę 4,8 GB. te pakiety się zsumują ? jaka będzie ważność pakietu danych?
4. czy połączenia z play do redbulla są traktowane jak wewnątrzsieciowe tak jak w virgin?

Proszę o konkretne odp. z góry dziękuję.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 18:18 przez greg.x, łącznie zmieniany 2 razy.

 #761974  autor: qcom
 10 lis 2014, 18:13
piokuk pisze:Działa - włączyłem w sobotę, mam do wtorku.
Czyli jest tak jak pisałem na poczatku tego wątku. Pakiet 3 dniowy to tak naprawdę 4 dni, jeśli właczymy sobie rano. Tak więc za 22,5 mamy no limit na miesiąc.

 #761980  autor: nck2nck2
 10 lis 2014, 18:48
greg.x pisze:Witam
Mam obecnie abonament w play formule 4.0 z pakietem 750MB (neta nie starcza mi nawet na tydzień) razem płacę 35zł. No limit nie jest mi niezbędny, ale dzwonie również na stacjonarne, za co obecnie muszę płacić 29 gr/min. Z tego powodu używam tela z 2simami. Wspomagam się aero2, pakietami orange 6GB za 5zł, teraz testuje virgin darmowy pakiet 2GB. Porównując oferty korzystnie wychodzi mi redbull. Wydaje mi się, że potrzebuje 3-4 GB/miesiąc . Virgin odpada z powodu tragicznego netu. W tej samej lokalizacji net 3G jest wolniejszy o 90% niż na karcie playa, nie wiem dlaczego tak jest, ale taki jest fakt. Srawdzałem wielokrotnie. Aby świadomie podjąć decyzję mam kilka pytań do szanownych użytkowników redbulla:
1. jakie macie prędkości neta 3G na zasięgu playa i tmobile, czy są porównywalne z kartą playa?
2. żeby przenieść numer z play do redbula musze iść do innego operatowa, czy przejściowym operatorem może być virgin?
3. załóżmy, że doładowuję 50 zł za 7zł kupuje nolimity czterokrotnie (28zł) do tego pakiet 2GB za doładowanie , w sumie teoretycznie dostanę 4,8 GB. te pakiety się zsumują ? jaka będzie ważność pakietu danych?
4. czy połączenia z play do redbulla są traktowane jak wewnątrzsieciowe tak jak w virgin?

Proszę o konkretne odp. z góry dziękuję.
Na starym Samsungu Galaxy s2 i9100 na redbullmobile transfer srednio okolo 4-5mb/s
telefon nie ma LTE, karte orange z mobilnym internetem na karte wkladalem tez osiagi podobne od 2-9mb/s zalezy od lokalizacji i godziny

 #761984  autor: perdos1
 10 lis 2014, 19:05
Czy jesteście pewni, że dalej są stare bonusy MB za doładowanie? Jeśli tak, to ta oferta wymiata. Za doładowanie 50 dostaje 2GB (kupując je za jakieś 45 zł) i z tego kupuję 7 pakietów za 7 zł co 8 dni (MB nie przepadną bo mam 2GB na 100 dni), co przekłada się na 3,63GB i no limit rozmów/sms/mms na miesiąc za około 24 zł, a przy pakietach za 3 zł za około 18 zł.

 #761989  autor: Emsi
 10 lis 2014, 19:47
RedBullowy BOK leci w kulki chcąc zrobić z klienta idiotę i udając, że pakiet no-limit za 20zł nie istnieje. Paranoja! :-)

 #762123  autor: KC-KARLOS
 11 lis 2014, 12:36
Emsi, pisałem wyraźnie, że taki pakiet ISTNIEJE. Wystarczy sprawdzić pod *111# / Play24. Głośno o nim nie piszą, bo to bardzo korzystna opcja xD
perdos1, bonusy za doładowanie w tej taryfie są te same oraz ta sama jest ważność konta.
Oferta korzystna, lecz samodzielnie SMSów na miesiąc nie włączysz, musisz co kilka dni bawić się w aktywację kolejnego pakietu no-limit, który będzie odpalany w ciągu 24 h.
greg.x, RBM to czysty Play, ale jako nowa taryfa. Dzwonisz z RBM/PLAY do innych sieci które mają zasięg Play, to rozliczają Cię, jak za rozmowę do Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #762124  autor: KC-KARLOS
 11 lis 2014, 12:40
Rysiob pisze:Pytanie 1 : jak przenieść numer z nju do Red Bull?
Idziesz do punktu Play ze swoim numerem :) Proste.
Rysiob pisze:Pytanie 2 : Red Bull korzysta z zasięgu Play i T-Mobile czy z wszystkich sieci?
PLAY + T-MOBILE + PLUS. Aby korzystać z zasięgu ORANGE - operator prosi o kontakt z Obsługą Klienta.
Pytanie 3 : kasa na pakiety np. 3 zł za 3 dni no limitu, pobierana jest tylko z konta głównego, a nie promo?
TYLKO z głównego. NIGDY z promocyjnego nie wykupowało się pakietów itp.
nck2nck2 pisze:Kwestia teraz jak rozwiązać doładowania bo za 50zl nie chce mi się ładować,ale może da się przejść kodem do innej taryfy,niby jest podobnie jak w play na kartę bo też *163*6#(play na karte 0) a tu jest *163*99#. Jeśli by sie udało żonglować taryfami to fajna sprawa
Jeśli ze starych opcji RBM zmigruszesz do RBM Energy na kartę - to w tej taryfie zostajesz na zawsze.
RBM to zamknięta grupa taryf w Play - migracje tylko poprzez inna sieć niestety.
Żonglować taryfami możesz w Play na Kartę, a nie w RBM.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #762128  autor: Emsi
 11 lis 2014, 12:53
Karlos20, wierzę Ci na słowo, że istnieje, ale mail do BOK poszedł zanim napisałeś. ;) Poza tym chciałem dopytać czy istnieje do tej opcji dokupienie innych pakietów. Napisali, że pakietów SMS-ów nie ma jednocześnie proponując kupowanie energetyka i korzystanie z kodów. Pakiety danych pominęli w ogóle, a poza tym zaproponowali mi abonament.

Może Ty Karlos wiesz, czy można dokupić jakieś pakiety danych to tej opcji? Wystarczyłoby mi ok. 300MB z lejkiem. Jest taka opcja?

 #762140  autor: Quwejt
 11 lis 2014, 13:58
Emsi pisze:Karlos20, wierzę Ci na słowo, że istnieje, ale mail do BOK poszedł zanim napisałeś. ;) Poza tym chciałem dopytać czy istnieje do tej opcji dokupienie innych pakietów. Napisali, że pakietów SMS-ów nie ma jednocześnie proponując kupowanie energetyka i korzystanie z kodów. Pakiety danych pominęli w ogóle, a poza tym zaproponowali mi abonament.

Może Ty Karlos wiesz, czy można dokupić jakieś pakiety danych to tej opcji? Wystarczyłoby mi ok. 300MB z lejkiem. Jest taka opcja?
oto jakie są pakiety:

Obrazek
Ale mówcie co chcecie na dziś jest to najlepsza opcja nolimit... ciekawe tylko czy na koniec pakietu za 20PLN można aktywowac 100 minut za 10PLN i tym samym przedłużyć niewykorzystane minuty z pakietu za 20PLN na kolejne 30 dni za 10PLN? Hm...

 #762240  autor: buba1234
 12 lis 2014, 00:41
:mrgreen: Ze strony głównej:
Zdarzyło się w tym tygodniu - 3-9. listopada

orson_dzi 9 Listopada 2014 20:03
4 0
Miniony tydzień nie obfitował w przełomowe wydarzenia na rynku telekomunikacyjnym. Mieliśmy za to kilka mniejszych, ale ciekawych wiadomości.

źródło: http://tlp.is/4if

źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/rusz ... .html?cp=1


HAHAHA nie zauważyli, że RBM Energy na kartę zdeklasował nju z rachunkiem i to mocno...

________________________________

 #762242  autor: poziom
 12 lis 2014, 00:57
Czy komuś się w ogóle udało zmigrować od innego operator do rbm na kartę?

Opcja no limit za 20zł kusi (108zł/rok in plus)
Ale na playforum ciągnie się od miesiąca drama: http://forumplay.pl/showthread.php/1980 ... nie-do-RBM

Same salony twierdzą, że system nie przyjmuje zamówień nmp do red bull.
I nie jest to problem tylko tego jednego użytkownika. Cytat z w.w tematu:
Przeniesienie numeru do RBM to tylko teoria. W Warszawie nie ma salonu Playa, który zechce to zrobić. W Arkadii oficjalnie przyznali, że dostali wytyczne żeby nikogo nie przenosić do RBM. Jeśli cudem znajdziesz kogoś z Play, kto zechce wklepać w kompa formularz przeniesienia - wyskoczy błąd systemowy: Nie ma takiej oferty! Chodzą pogłoski, że P4 chce zlikwidować RBM i wrzucić wszystkich do Play.

30 maja o 06:40 ·
Witamy,

Informacja jaką uzyskali Państwo w naszym salonie jest prawdziwa. Nie mamy możliwości przeniesienia numeru prepaid od innego operatora na ofertę prepaid Red Bull Mobile. Wprowadzając proces w systemie dostajemy komunikat o braku możliwości wybrania danej taryfy. Po kontakcie z naszym wsparciem technicznym również uzyskujemy informację, że nie mamy fizycznie możliwości przeprowadzenia tego procesu. Nie wynika to w żadnym wypadku z naszej niechęci, a z przyczyn technicznych.

Salon Play Solaris
Pl. Kopernika 16
45-040 Opole
Zdaje się, że sprawa kwalifikuje się do UKE bo chyba każdy operator ma obowiązek realizować procedure mnp?!
Ostatnio zmieniony 12 lis 2014, 02:10 przez poziom, łącznie zmieniany 1 raz.

 #762243  autor: loker
 12 lis 2014, 01:11
A Red Bull Mobile to fizycznie operator czy tylko produkt Play?

 #762244  autor: nck2nck2
 12 lis 2014, 01:14
Może wiecie jak przenieść numer z tak tak do red bull mobile na karte bo w internecie nie moge znalezc,czy w punkcie play to załatwią?

 #762245  autor: KC-KARLOS
 12 lis 2014, 01:36
poziom, ja prawie bym przeniósł, ale nie mieli działających kart SIM dla MNP.

Emsi, pakiety netowe takie same jak w Play na Kartę.

loker, to produkt Play (komunikują to napisem: TYLKO W PLAY). To odrębna i taryfa zamknięta w systemie Play na Kartę.

Przypominam: można się przenieść do RBM na kartę, wystarczy przyjść z dowodem i obecnym numerem telefonu do SALONU PLAY. Punkty partnerskie / franczyźniane mogą mieć kłopoty z dostępnością kart.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #762249  autor: loker
 12 lis 2014, 07:15
Karlos20, czyli w każdej chwili P4 może zrobić z RBM produkt ie wspierany, a prośbę o przeniesienie numeru potraktować jako prośbę o przeniesienie po prostu do Play na kartę?

 #762280  autor: KC-KARLOS
 12 lis 2014, 12:20
loker, dokładnie tak. Ale przypominam, że to nie jest sieć MVNO tylko specjalna taryfa w Play (tak jak np. tuBiedronka w T-Mobile).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #762651  autor: 111
 13 lis 2014, 17:04
@poziom,jako że mnie również interesuje poruszona przez Ciebie kwestia przenosin do RBM,jutro udam się do punktu Play u siebie w mieście i przeprowadzę małe śledztwo.

[ Dodano: 2014-11-13, 17:13 ]
A tak nawiasem mówiąc to trochę chore,że klient prepaida Play nie może przenieść się przez USSD lub ewentualnie SMSem do submarki,jaką jest RBM,tylko musi alpejskie kombinacje wykonywać z przenoszeniem się do innego opa.

 #762676  autor: greg.x
 13 lis 2014, 18:49
Przeczytałem te dwa wątki i mam wielkie obawy przed przeniesieniem. Nie wiem czy się zdecyduję, mam jeszcze sporo czasu bo koniec abo 31.01.2015

 #762686  autor: KC-KARLOS
 13 lis 2014, 19:32
Drodzy:
jeśli macie nową ofertę RBM ENERGY na kartę - ucieszycie się!
Teraz do 19go listopada, w KAUFLANDZIE 250 ml Red Bull'a z kodem pod zawleczką - za 3,49 PLN. Za taką cenę otrzymacie w dniu wprowadzenia kodu + 24h DARMOWY PAKIET NO-LIMIT MINUT i SMS/MMS do wszystkich sieci + 100 MB. Jeśli jesteś zapisany w programie RBM Collect - dostaniesz ekstra energię, którą zamienisz na nagrody!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 4 z 139
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 139
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 139