DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
 #797266  autor: bobiwr
 20 kwie 2015, 07:59
Właśnie zalogowałem się w My Vectone!
Pomimo parokrotnego wymuszenia resetu hasła, działa to nadane przy rejestracji. :-D
W bilingu mam połączenie z numerem: B05530B555 !?!?!?
Doładowanie pokazuje 5.00 €
Nie pokazuje adresu mimo, że podałem przy rejestracji.
Nic nie widzę o internecie.
Dane personalne sa podawane bez polskich liter z ogonkami.
 #797272  autor: Niezgodna7
 20 kwie 2015, 08:43
No nie kumam tego zwracania kasy - jak ktoś jest u konkurencji, to płaci swoje, a jak ktoś w vectonie, to i tak po stawce vectona...
 #797289  autor: Rosolak
 20 kwie 2015, 10:04
Może ktoś zarzucić screena tego tego vectonowego konta po zalogowaniu? (oczywiście z zamaskowanymi danymi). ;) BOK już działa, ja stawkę podaną mam w PLN.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797290  autor: kowal2200
 20 kwie 2015, 10:14
xander21 pisze:Czy wszyscy, którzy dostali starter są z miasta? :)
Ja z "dużego".
Dalej się nie mogę zalogować na to swoje śmieszne konto. W wolnej chwili zadzwonię do BOK i zgłoszę problem z przenoszonymi numerami, ale myślę że oni to wiedzą i rozwiążą systemowo dla wszystkich.
 #797291  autor: Rosolak
 20 kwie 2015, 10:19
kowal2200 pisze:W wolnej chwili zadzwonię do BOK i zgłoszę problem z przenoszonymi numerami, ale myślę że oni to wiedzą i rozwiążą systemowo dla wszystkich.
Jest za free, a oni są po to by odbierać takie telefony i interweniować. A im więcej zgłoszeń, tym szybciej się zabiorą do roboty. Niech angole wiedzą, że nas nie kupią tylko niską ceną, ale i oczekujemy pewnej jakości. Jeżeli nie są w stanie sprostać, to niech zwijają interes. Ja też zadzwonię, tylko na razie nie bardzo mogę sobie pozwolić na prywatę w pracy.;-)

W tym wszystkim pocieszające jest, że coś tam grzebią. Jedni zalogowali się na konto, ktoś ma z powrotem stawki w €. To oznacza, że ciężko pracują. :mrgreen:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797292  autor: kowal2200
 20 kwie 2015, 10:32
Jakość ich pracy jest zapewne "made in Republic of India" ale oczywiście się z Tobą w pełni zgadzam, Polska jeśli chodzi o telefonię kom. to nie republika bananowa i po każdej zagranicznej podróży ciesze się że tu mieszkam. Nie lubię poniedziałków bo pracy dużo, ale znajdę chwilkę koło południa.
 #797303  autor: kowal2200
 20 kwie 2015, 11:25
drozda, dobre. Rozmawiałem z Polakiem, co już zapomina ojczysty język, można to było poznać po akcencie. Obiecał zrestartować kartę SIM w systemie, ale sprawdzę po południu czy działa bo mam tel. w domu.
 #797309  autor: Rosolak
 20 kwie 2015, 11:48
Dzięki bobiwr.:-)
Poszło moje zgłoszenie do BOK, przy okazji kilka pytań o ofertę. Bezpłatne połączenia w sieci ważne 30 dni, nawet po dołowaniu za 5zł. Tak twierdzi konsultant, nie ma tego sprecyzowanego na stronie. Co do darmowego neta po doładowaniu, to nic się nie dowiedziałem.
stanislaw01 pisze:BOK dzwoni nie z Lodzi tylko ze Szwecji +46
+4844207...

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797310  autor: zwariowany.kurczak
 20 kwie 2015, 11:53
Oni zdobędą mld klientów w mln dni.... Aktywowałem numer kilka dni temu i teraz kolejną kartę, różnica w numeracji aż 103 numery.... Więc nie dziwię się iż w PL jest tylko roaming na serwer w UK, bo jak to coś ma zarabiać?
Rozmowy głosowe są lepszej jakości niż komputerowy VoIP, coś jak LycaMobile....

Jeśli Vec nie kłamie i numer jest ważny bezterminowo, to fajnie, z ich ofertą nic nie wiadomo, a przynajmniej nie wygaśnie jak Lyca....
 #797315  autor: kowal2200
 20 kwie 2015, 12:18
Ale ze mnie gapa: dodałem 48 do swojego numeru na stronie logowania portalu i od razu wszedłem na swoje konto z pierwotnym hasłem.
 #797316  autor: Niezgodna7
 20 kwie 2015, 12:28
Niedługo to ten BOK, to bez pytania kto dzwoni - będzie Was rozpoznawał po głosie, hihi
*
Miłego dnia, vectoniści (vectoniarze?) i uważajcie na ZIELONE !
:- )
 #797317  autor: manyaky
 20 kwie 2015, 12:33
Również zgłosiłem "naszemu" konsultantowi (chyba jest jeden?) problem z numerem, na który nie mogę się dodzwonić. Ponoć w przeciągu dwóch dni ma oddzwaniać lub "koledzy z działu technicznego". Już szkolę hinduski.

Ogólnie to się muszą baaardzo w tym Vectone dziwić, jaką jesteśmy dziwną nacją. Może 50 doładowanych, aktywnych kart i prawie każdy wydzwania do nich z problemami. :D
 #797321  autor: bobiwr
 20 kwie 2015, 12:53
Też mam tak, że nie mogę się dodzwonić na numer w Nju (jest on przeniesiony tam z T-M.)
W drugą stronę (Nju (dezerter z T-M) -> Vec można się połączyć. ?!?! :(
Z przeniesionymi do Play ( z różnych sieci) nie stwierdzam problemów w żadnym kierunku.
 #797326  autor: Rosolak
 20 kwie 2015, 13:03
Dwa numery z heyahowym prefixem 888. Jeden w Play i hula, drugi w Orange i nihuhu :)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797342  autor: Rosolak
 20 kwie 2015, 13:54
Xander21, nie bardzo Cię rozumiem. Chciałeś skorzystać z oferty dedykowanej na tanie rozmowy międzynarodowe + niska stawka / ograniczona pakietem dana ilości minut, by ostatecznie wybrać ofertę krajowego no-limit :?: :!:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797344  autor: Hrycko
 20 kwie 2015, 14:09
bobiwr pisze:W bilingu mam połączenie z numerem: B05530B555 !?!?!?
Mam to samo, ale długość 0:01:00. Edit: to jest *555.
Poza tym po użyciu "bezpłatnego" netu po doładowaniu na koncie pozostało mi 4.997 PLN...
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2015, 14:15 przez Hrycko, łącznie zmieniany 1 raz.
 #797347  autor: kowal2200
 20 kwie 2015, 14:14
Ja też nie rozumiem, co autor miał na myśli.
Jeśli już rozmawiamy o przenoszeniu numerów, to jest ktoś chętny na próbę z Vectonem? Poniżej info z ich strony dotyczące przeniesienia numeru, jak rozumiem jest do tego celu wykorzystywana obecna karta SIM, albo to tylko projekt.
Czy mogę zachować mój aktualny numer telefonu, przenosząc się do Vectone?
Tak, możesz zachować swój aktualny numer po przyłączeniu się do Vectone Mobile
  • Strona 3 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45