DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #57280  autor: Th0mas
 28 lut 2006, 22:54
czorny90 pisze:Nie rozumiem tylko jednego. Skoro Orange chciał odzielic POPa od siebie (tak jak zrobila To Era i Plus mówie tu o Heyah i Sami i Swoi) to teraz nagle przyłączają, daja pomarańczowe barwy i logo Orange na starterach i zestawach z telefonami! Czyżby obczaili sie ze Tylko POP moze im przynieść jakiekolwiek korzyści? pozdrawiam
Ale zdementowali to, bo POP jest bardzo dobrą marką i zbyt wiele wartą. Poza tym, choć nie chcą się oficjalnie do tego przyznać Orange Go nie sprzedaje się tak jakby sobie tego życzyli.

 #57296  autor: koralowiec1
 01 mar 2006, 07:43
A u moich rodziców zamiast nowego POP albo ORANGE na wyświetlaczu ciągle IDEA MIŁEGO DNIA (mają nokię 3410)... I im nie przeszkadza zmiana wyglądu loga POP :wink:
PS. U mnie w abonamencie do tej pory na wyświetlaczu nic się nie zmieniło...

Swoją drogą to męczą mnie te ciągłe zmiany, skoro było do tej pory dobrze. Po co Orange a nie Idea? Po co ten OrangeGO? Po co w ogóle zmieniać logo POP? Czy napis COCA-COLA na butelkach też zmienia się co roku? Oni po prostu chyba nie mają co robić w tej Warszawie :mrgreen:

 #57311  autor: oprych
 01 mar 2006, 12:26
Przecież to nic nie ma wspólnego z warszawą tylko z szerszymi powiązaniami centertela a przecież marka idea była od powstania tej sieci gsm i dopiero teraz sie zminiła więc jakie co roku? Plusa tez to czeka jak i ere

 #57321  autor: Th0mas
 01 mar 2006, 13:25
oprych pisze:Przecież to nic nie ma wspólnego z warszawą tylko z szerszymi powiązaniami centertela a przecież marka idea była od powstania tej sieci gsm i dopiero teraz sie zminiła więc jakie co roku? Plusa tez to czeka jak i ere
Nie prawda. Najpierw istnieli jako sieć NMT o nazwie Centertel, potem Idea Centertel, następnie sama Idea, aż w końcu Orange.

 #57349  autor: pvd
 01 mar 2006, 16:31
z 2 pieskami? pierwsze slysze, a ogladam cv co najmniej 10 h dziennie wszystkie najpopularniejsze stacje plus muzyczne

 #57351  autor: kulboj
 01 mar 2006, 17:02
Były takie 2 pieski co reklamowały 30 % więcej.
To chyba o to chodzi,bo żadnych innych psów nie kojarze :lol:
A logo jak logo,troszeczkę stuningowane :lol: Mi nie pszeszkadza.

 #57379  autor: czorny90
 01 mar 2006, 19:13
Th0mas pisze:
czorny90 pisze:Nie rozumiem tylko jednego. Skoro Orange chciał odzielic POPa od siebie (tak jak zrobila To Era i Plus mówie tu o Heyah i Sami i Swoi) to teraz nagle przyłączają, daja pomarańczowe barwy i logo Orange na starterach i zestawach z telefonami! Czyżby obczaili sie ze Tylko POP moze im przynieść jakiekolwiek korzyści? pozdrawiam
Ale zdementowali to, bo POP jest bardzo dobrą marką i zbyt wiele wartą. Poza tym, choć nie chcą się oficjalnie do tego przyznać Orange Go nie sprzedaje się tak jakby sobie tego życzyli.


Aha no i tego sie chciałem dowiedziec ;)

 #57414  autor: pumba
 01 mar 2006, 21:03
repsol pisze:A wczoraj dostałem smsa od POPa takiej treści: "Dziękujemy ze jestes z nami ponad 2 lata! Przygotowaliśmy dla ciebie specjalny bonus 20 zł za doładowanie Twojego konta. Do 3 marca doładuj się w specjalny sposób - wyslij smsem 14-cyfrowy kod z karty 50 zł na bezpłatny numer 880" :lol:
O dziękuje POpie :lol:
repsol a wspomnieli coś czy te 20zł jest do wykorzystania w sieci czy wszędzie, a może juz skorzystałeś z tej promocji i doładowałeś konto?

 #57443  autor: Yoshi
 01 mar 2006, 23:10
Żeby już nie zakładać nowego tematu na temat POPa, wie ktoś może co się stało ze stroną popaki.pl? Kiedy na nią wchodzę przekierowuje mnie na stronę Orange :(. Powinni zostawić tą stronę...

Don't let the system get you down...

 #57457  autor: pumba
 01 mar 2006, 23:47
Wczoraj jeszcze wchodziłem na popaki.pl i działała a tu dzisiaj takie buty!
Możliwe że takie podjeli kroki bo nie wiem ile wogóle osób zaglądało na tamtą stronę, ja prawie wcale, więc może nie opłacało im się nawet prowadzić tę stronę bo i tak chyba tam nic sensownego nie było.

 #57462  autor: oprych
 02 mar 2006, 00:06
Strona popaki.pl zostanie przywrócona w najbliższym czasie. Trwają tam tak samo prace jak nad wysyłaniem mmsów. Poprostu problemy techniczne

 #57467  autor: D@rio
 02 mar 2006, 00:43
oprych pisze:Strona popaki.pl zostanie przywrócona w najbliższym czasie. Trwają tam tak samo prace jak nad wysyłaniem mmsów. Poprostu problemy techniczne
Oni to chyba ze wszystkim mieli już problemy techniczne 8) ...
czasem to wszystko już jest śmieszne :? ...

 #57472  autor: repsol
 02 mar 2006, 01:57
pumba pisze:
repsol pisze:A wczoraj dostałem smsa od POPa takiej treści: "Dziękujemy ze jestes z nami ponad 2 lata! Przygotowaliśmy dla ciebie specjalny bonus 20 zł za doładowanie Twojego konta. Do 3 marca doładuj się w specjalny sposób - wyslij smsem 14-cyfrowy kod z karty 50 zł na bezpłatny numer 880" :lol:
O dziękuje POpie :lol:
repsol a wspomnieli coś czy te 20zł jest do wykorzystania w sieci czy wszędzie, a może juz skorzystałeś z tej promocji i doładowałeś konto?
niestety nic na ten temat nie ma , ale znajadz orange na 99% tylko w sieci 8)

 #57476  autor: Yoshi
 02 mar 2006, 06:43
pumba pisze:Wczoraj jeszcze wchodziłem na popaki.pl i działała a tu dzisiaj takie buty!
Możliwe że takie podjeli kroki bo nie wiem ile wogóle osób zaglądało na tamtą stronę, ja prawie wcale, więc może nie opłacało im się nawet prowadzić tę stronę bo i tak chyba tam nic sensownego nie było.
Jak nic sensownego nie było? :evil: :P Tam mogłeś znaleźć wszystko o ofercie POP. [No OK, większość i może szybciej na telepolis.pl :wink: ] Na orange.pl na samym początku nic nie było o ofercie POP poza właśnie linkiem to tej strony. Dopiero po dluższym czasie dodali banery we flashu reklamujące promocje w POPie a ostatnio kompletnie zmodernizowali stronę, dodając działy na styl Orange GO. 8)

BTW: Wielki dzięki. Już się bałem, że strona przeszła do historii. :|

Don't let the system get you down...

 #57481  autor: sinister_stirrer
 02 mar 2006, 09:38
a najgrosze jest to ze skurczybyki unicestwili www.popaki.pl

 #57538  autor: dziedziel
 02 mar 2006, 15:07
Ja ciagle wierze, ze moze nie usuneli :/

Pozdrawiam Dziedziel

 #57544  autor: Yoshi
 02 mar 2006, 15:18
dziedziel pisze:Ja ciagle wierze, ze moze nie usuneli :/
:smt010 Niestety, ale muszę Ciebie zmartwić...
Oto odpowiedź z BOKu:
BOK pisze:Uprzejmie informujemy, że informacje dotyczące oferty POP zostały teraz umieszczone na stronie www.orange.pl. Po wpisaniu w przeglądarce adresu www.popaki.pl następuje przekierowanie na stronę www.orange.pl z adresem: http://www.orange.pl/portal/map/map/homep?SECTION=POP. Tutaj dostępne są te same informacje, co były na www.popaki.pl.

Don't let the system get you down...

 #57593  autor: oprych
 02 mar 2006, 16:42
Albo ja otrzymałe złe info z BOK tlefonicznego albo nie wiem, bo przeciez na tej stronie nie ma wszystkich info wybierając więcej info o pop otrzymuje przekierowanie z powrotem na strone główną wiec albo popaki wrócą albo będzie update na stronie orange

 #57598  autor: pvd
 02 mar 2006, 16:56
a czaje te pieski ale kiedy to bylo

 #57684  autor: Pawrzes
 02 mar 2006, 20:15
oprych pisze:Albo ja otrzymałe złe info z BOK tlefonicznego albo nie wiem, bo przeciez na tej stronie nie ma wszystkich info wybierając więcej info o pop otrzymuje przekierowanie z powrotem na strone główną wiec albo popaki wrócą albo będzie update na stronie orange
www.popaki.pl już nie wrócą, ta strona miała sens gdy czasowo przed wejciem Orange POP był tylko Popem czyli na starterach, kartach SIM, ulotkach, reklamach nigdzie nie było loga ś.p.Idei a teraz chą żeby POP był bardziej kojarzony z Orange więc logo Orange będzie na produktach i reklamach POP. Na stronie http://www.orange.pl/portal/map/map/homep?SECTION=POP jest wszystko na temat oferty, pod górną belką jest :arrow: oferta :arrow: promocje :arrow: usługi :arrow: telefony i zestawy :arrow: startery :arrow: cenniki :arrow: doladowania :arrow: program Profit :arrow: kameleon
natomiast link "więcej o ofercie POP" zostanie kiedyś tam usunięty bo prowadzi do nikąd...

Pozdrawiam