DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 55
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 55
 #1025389  autor: jutek
 12 paź 2018, 15:48
Remington pisze: jestem na wyjeździe, przesyłkę zobaczę dopiero w poniedziałek. Stara karta działa. Zobaczymy, czy przejdzie to przeniesienie, skoro ani mnie nikt nie zweryfikował, a "podpis" mają ten internetowy z dziwnego systemu.
A czemu miałoby nie przejść? Z DPD dostaną potwierdzenie, że przesyłka dostarczona i klient zweryfikowany, wklepią imię, nazwisko oraz PESEL do systemu MNP i jedziem. Samo życie, które wyprzedza ustawy :)
 #1025390  autor: pantin
 12 paź 2018, 15:50
Dobra już wiem, poczytałem posty z Facebooka.

Jeśli przenosimy, teraz dostajemy tymczasowe numery. Nie działają, bo nie są jeszcze aktywne (choć logują się do sieci). Po aktywacji proces przeniesienia się rozpocznie, po kilku dniach info od obecnego opa o terminie przeniesienia. Po przeniesieniu tymczasowa karta zostanie zdekatywowana.
 #1025396  autor: jutek
 12 paź 2018, 15:59
pantin pisze:Dobra już wiem, poczytałem posty z Facebooka.

Jeśli przenosimy, teraz dostajemy tymczasowe numery. Nie działają, bo nie są jeszcze aktywne (choć logują się do sieci).
Pewnie przyjęli, że aktywują je dopiero wtedy, gdy dostaną z DPD potwierdzenie dostarczenia przesyłki.
 #1025399  autor: aupol
 12 paź 2018, 16:05
Czy osoby, które otrzymały już karty mogą podać jaki miały numer wniosku ? Chciałbym się zorientować jak szybko im idzie wysyłka. W niedziele miałem nr 3 tysiaki z małym hakiem.
 #1025419  autor: pantin
 12 paź 2018, 16:58
aupol pisze:Czy osoby, które otrzymały już karty mogą podać jaki miały numer wniosku ? Chciałbym się zorientować jak szybko im idzie wysyłka. W niedziele miałem nr 3 tysiaki z małym hakiem.
Ja składałem w sobotę, 6 paź.. Nr 3131
 #1025423  autor: poziom
 12 paź 2018, 17:28
Wniosek złożony 12 września, numer 20xx. Przypomniałem się 2dni temu.
Dzień dobry,

Bardzo przepraszamy za opóźnienie, karta SIM zostanie dostarczona jeszcze w tym tygodniu.

Dziękujemy za cierpliwość!
Mamy piątek, 17:30. Cisza
Za miesiąc spróbuje ponownie się przypomnieć, nie śpieszy mi się :wink:
Do odpowiadania na maile jest oddelegowana tylko jedna osoba - owa Aleksandra.

=
Jedno co zauważyłem. Jakość hd voice do rebtel jest strasznie różna. Raz działa super, a teraz np. dzwoniąc do osoby przebywającej w okolicach placu grunwaldzkiego we Wrocławiu bitrate chyba na poziomie 2kbit - słychać amr-wb ale taki maksymalnie skompresowany. Ciekawe czy to sieć lidera lte nie wyrabia czy co innego się przytyka na linii orange>plus(rebtel)
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:31 przez poziom, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1025425  autor: pantin
 12 paź 2018, 17:34
Ja mam te same teksty, ale nie jest to treść, tylko informacja na samym końcu.

Odpowiedzi tam brakuje.
 #1025432  autor: Remington
 12 paź 2018, 18:04
pantin pisze:Po przeniesieniu tymczasowa karta zostanie zdekatywowana.
Wtedy dostaniemy drugą kartę - docelową?
Porazony pisze:Czekam aż będzie w Krakowie
Jest już w całej Polsce.

Zmieniłem tytuł wątku na bardziej adekwatny.
 #1025437  autor: darekka1983
 12 paź 2018, 18:13
Koledze raczej chodziło o fakt,iż po pełnym przeniesieniu stara karta byłego operatora zostanie wyłączona, a nowa Rebtela zostanie w pełni aktywowana(numer przenoszony zostanie do niej dopisany, a do tego czasu z rebtelowskiej można dzwonić używając numeru na niej wydrukowanego (tymczasowego, który zostanie zdezaktywowany i podmieniony na właściwy numer przeniesiony z innej sieci).
 #1025456  autor: pantin
 12 paź 2018, 19:16
Remington pisze:
pantin pisze:Po przeniesieniu tymczasowa karta zostanie zdekatywowana.
Wtedy dostaniemy drugą kartę - docelową?
Porazony pisze:Czekam aż będzie w Krakowie
Jest już w całej Polsce.

Zmieniłem tytuł wątku na bardziej adekwatny.
Tak wychodzi. J/w. Ten numer co jest nadrukowany na karcie i opakowaniu przestanie być aktywny i jego miejsce zajmie ten, który jest przenoszony.
Po włączeniu naszej usługi będziesz mógł używać tymczasowego numeru Rebtel- z dniem przeniesienia numeru od z innej sieci ten numer przestanie być aktywny.
 #1025517  autor: Kamil7878
 12 paź 2018, 21:46
Czy jest możliwość zamówienia karty bez dodawania karty płatniczej, niby działają już jakiś czas w innych państwach ale... ostrożności nigdy za wiele, a jeśli już to jakoś ograniczyć im dostęp, dają wszystu za free, przecież Polkomtel nie dzierżawi im sieci bezprzewodownie?!
 #1025519  autor: pantin
 12 paź 2018, 22:03
Remington pisze:pantin,
czyli numer, a nie karta :). A jak będzie w praktyce, niebawem się przekonamy.
Fakt :)
Kamil7878 pisze:Czy jest możliwość zamówienia karty bez dodawania karty płatniczej, niby działają już jakiś czas w innych państwach ale... ostrożności nigdy za wiele, a jeśli już to jakoś ograniczyć im dostęp, dają wszystu za free, przecież Polkomtel nie dzierżawi im sieci bezprzewodownie?!
Bez podania nie dokończysz chyba składania zamówienia. Ja dałem Revoluta. Mam fizyczną, bo dawali darmo, ale spokojnie wirtualna wystarczy.
 #1025521  autor: Remington
 12 paź 2018, 22:14
Kamil,
działają zdaje się od 2011, więc to już trochę czasu by się uwiarygodnić.

Zawsze możesz podać jakaś kartę wirtualną, jest tego trochę na rynku.
 #1025530  autor: adik
 12 paź 2018, 23:28
też dziś dostałem nową simkę, to mam rozumieć że ten tymczasowy numer już będzie działać jak ten numer właściwy po przeniesieniu ?

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #1025532  autor: pantin
 12 paź 2018, 23:56
Jak Ci aktywują ten co przenosisz, to tymczasowy wyłączą.

Póki co jeszcze u mnie nie działa. Widziałem, że ktoś na Facebooku pisał, że 24 godziny po wizycie kuriera włączyli.
  • Strona 8 z 55
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 55
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 55