DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 45
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 45
 #797603  autor: Rosolak
 21 kwie 2015, 18:47
No jakość jest naprawdę super i jeżeli tak dalej pójdzie i nic się nie zepsuje, to oferta w pełni spełni moje oczekiwania. Mam nadzieję, że do końca mieszka wszystko się unormuje.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797605  autor: user_delete57
 21 kwie 2015, 18:55
Obawiam się tylko, że stawka 9 gr zbyt długo się nie utrzyma. Sprawdzałem cennik Lycamobile i Vectone w innych krajach i mają te same stawki w większości, tzn. stacjonarne 9 ct, komórki 15ct. Więc pewnie w Polsce podniosą jak zrobiła to swego czasu lebara z 19 gr na 29 gr :-)
 #797606  autor: p2225
 21 kwie 2015, 18:59
brzok pisze:Jestem natomiast bardzo miło zaskoczony zasięgiem, prawie zawsze mam 5/5 kresek, jakość rozmów super a tak źle pisano o vectone w innych krajach :-)
bo mało kto jeszcze z tego intensywnie korzysta. Jak się rozkręci to zacznie się powoli przytykać. Na razie na stykach hula wiatr.

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #797610  autor: Rosolak
 21 kwie 2015, 19:14
No to zrobiłeś faktycznie zamieszanie z tym zużyciem. Ciekaw jestem jaka jest jednostka rozliczeniowa pakietów danych.

Co do stawki podstawowej, to - jak dla mnie - może podrożeć, byle pakiety nie poszły do góry. ;)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797611  autor: kowal2200
 21 kwie 2015, 19:17
brzok pisze:Obawiam się tylko, że stawka 9 gr zbyt długo się nie utrzyma. Sprawdzałem cennik Lycamobile i Vectone w innych krajach i mają te same stawki w większości, tzn. stacjonarne 9 ct, komórki 15ct. Więc pewnie w Polsce podniosą jak zrobiła to swego czasu lebara z 19 gr na 29 gr :-)
A ja myślę, że się utrzyma, nasz rynek jest bardzo nasycony i czymś muszą przekupić nowych klientów. Takie stawki są w ofertach biznesowych naszych operatorów (jak ktoś nie potrzebuje no-limitów), Lyca chwali się tanimi pakietami, od 7,2 grosza za minutę, ciekawe pakiety ma też Klucz.
 #797615  autor: user_delete57
 21 kwie 2015, 19:24
Lyca chwali się pakietami 7,2 gr a w Vectone w pakiecie wychodzi 4,4 gr, to jednak różnica jest! Ale za to mają szerszy wybór w Lyca, chociażby obecna oferta "zero opłat w roamingu". Wiadomo, że to tylko do 15.12 bo roaming zniknie, no ale na dzień dzisiejszy też ma to swoje plusy.
 #797617  autor: Rosolak
 21 kwie 2015, 19:25
kowal2200 pisze:ciekawe pakiety ma też Klucz.
Oczywiście, że tak. W dodatku rozliczane sekundowo i sumujące się.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797688  autor: kowal2200
 21 kwie 2015, 21:43
Rosolak pisze:
kowal2200 pisze:ciekawe pakiety ma też Klucz.
Oczywiście, że tak. W dodatku rozliczane sekundowo i sumujące się.
Zwłaszcza "Do Wszystkich w Polsce 500", który można przedłużyć i zsumować z tym za 3 zł. Minuta kosztuje więc 6 groszy, czyli taniej niż naszym Vectoniaku, wniosek z tego taki, że stawki podstawowe powinny się utrzymać.
 #797700  autor: kowal2200
 21 kwie 2015, 22:07
Diabeł tkwi w dwóch szczegółach:
1. Vectoniak ma naliczanie minutowe, Klucz sekundowe,
2. w Kluczu przedłużasz pakiet minut kolejnym, nawet najtańszym robiąc kumulację, w Vectonie nie wiem jak to działa.
Czyli teoretycznie i pewnie praktycznie korzystanie z minut w kraju z Klucza efektywnie może wyjść taniej. Oczywiście wszystko zależy od profilu dzwoniącego, np. dla mnie najlepszy jest no limit.
 #797701  autor: Blank
 21 kwie 2015, 22:08
Tylko, że w Kluczu, zarówno w standardzie, jak i w pakietach naliczanie jest SEKUNDOWE, a w Vectone zarówno w pakietach, jak i standardowo MINUTOWE.
O ile w standardzie oznacza to, że taniej wychodzić MOŻE Vectone, o tyle, w pakietach, taniej wyjdzie Klucz.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #797711  autor: Rosolak
 21 kwie 2015, 22:32
No i jeszcze różnica taka, że w Vectone mamy te niższe ceny (4-5 groszy) mamy w tańszych pakietach, a w Kluczu w droższych. Ja dlatego połakomiłem się na Vectone bo pakiet 225 minut za dyszkę jest niezwykle kuszący. W Kluczu w tej cenie dostanę tylko 100 minut. Naliczanie nie jest dla mnie istotne, bo to tylko do okazjonalnego korzystania, kiedy muszę wykonać dłuższą rozmowę.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797712  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 22:37
Rosolak pisze:bo to tylko do okazjonalnego korzystania, kiedy muszę wykonać dłuższą rozmowę.
Tylko dlatego...inaczej naliczanie minutowe miałoby kluczowe znaczenie. Czyli w standardowym korzystaniu Klucz może okazać się atrakcyjniejszy o ile przedłuża się co miesiąc pakiet największy mniejszymi.
 #797716  autor: Rosolak
 21 kwie 2015, 22:44
Miałem nawet ze 111 polemikę na ten temat w temacie o "Lajkrze" zdaje się. I dlatego nigdy nie polecę nikomu, kto szuka oferty na numer główny żadnego "dziwoląga".;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #797719  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 22:50
Pamiętam, brałem w niej udział, ale to nie zmienia faktu, że w Lajkrze te pakiety minutowe wychodzą drożej niż w Vectoniaku...i tu mielibyśmy argument dla "pałeczkarza" [111] :)

Ale tak patrzę na tę ich stronę, jak to jest łudząco podobne do strony Lajkry...
 #797745  autor: Rosolak
 22 kwie 2015, 07:24
Sebusy, więzi rodzinne. ;-) A tak poza tym to ten cały Mundio posiada jeszcze Delight Mobile, który również można doładować w Rossmannie. Może też zamierzają wprowadzić w Polandii. Będzie kolejne oczekiwanie przez 3 lata ... :mrgreen:

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
  • Strona 6 z 45
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 45
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 45