DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 166
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 166

 #231911  autor: D@rio
 07 lis 2007, 19:26
sebastr pisze:Małe pytanko.
Czy nowa karta sim bedzie działac 10 listopada tuż po północy czy może byc jakiś poślizg??
moze być poślizg do 12h. średnio.

Obrazek

 #232491  autor: sebastr
 10 lis 2007, 14:35
Mój nowy numer SIMPLUS śmiga już w TAKTAK :D
A było to tak:
Około godziny 21 (na 3 godziny przed godziną zero) karta simplusa przestała byc aktywna. Nie mogłem już wykonac żadnego połączenia.
Postanowiłem wtedy włożyc nową kartę z Ery. Ta ciągle była jednak nieaktywna. Jeszcze przed północą karta Ery aktywowała się, jednak nie mogłem wykonac żadnego połącznia, ani dodzwonic się na numer, który został przeniesiony.
W końcu kilka minut po północy mogłem się dodzwonic na przeniesiony numer.
I tutaj ciekawosta. Jak dzwoniłem z Samsunga D900 to mogłem się dodzwonic, a jak z Nokii 3510i to niestety nie. Oba numery z których dzwoniłem na przeniesiony numer były z ERY.
Taka sytyacja trwała jakieś 15 minut. Około godz 0:30 wszystko już działało jak należy.

 #235003  autor: widex
 22 lis 2007, 20:53
Hmm, a czy przenieść można numer w punkcie sprzedaży czy w salonie firmowym? Bo..... tak pani w Plus-ie mi powiedziała...i wystraszyła mnie.

 #235004  autor: D@rio
 22 lis 2007, 20:55
widex pisze:Hmm, a czy przenieść można numer w punkcie sprzedaży czy w salonie firmowym? Bo..... tak pani w Plus-ie mi powiedziała...i wystraszyła mnie.
bez różnicy.

Obrazek

 #235039  autor: dechomenon
 23 lis 2007, 04:31
na początku było można tylko w SKF, SF, a teraz w każdym POS czyli powiedzmy, że pani nie przeczytała regulaminów no tak myślę, że od stycznia tego roku...a było już pare aktualizacji ehhe

 #235047  autor: widex
 23 lis 2007, 07:41
Bo rodzice chcą do plus-a a ja do play-a, więc pytali się o przenoszenie takiej babki w Plus-ie... musiała ich wprowadzić w błąd. Dzięki za info.

 #265937  autor: taktakowiec
 13 maja 2008, 12:13
A więc jestem dziś świeżo bo przeniesieniu numeru z Play karty do Tak Taka.Cały proces trwał równiutko tydzień,za nową kartę sim Ery nie zapłaciłem ani grosza,dodatkowo 20zł już było na moim koncie tuz po uaktywnieniu karty,jednak żebym mógł z nich skorzystać musiałem doładować konto obojętnie jaka sumą :) Wszystko działa jak należy,tylko numerki za grosze strasznie długo aktywują.

 #265943  autor: yagi
 13 maja 2008, 14:22
taktakowiec pisze:za nową kartę sim Ery nie zapłaciłem ani grosza
No to ktos sie mocno walnal na 20 zl, bo tyle powinienes zaplacic za starter...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #265948  autor: taktakowiec
 13 maja 2008, 14:53
Też tak sądzę,upominałem młoda pania że powinna pobrac opłatę ale poszła w zaparte i grosza nie wzięła.A szkoda bo sympatyczna i ładniutka była,dwie dyszki ma w plecy ;)

 #265949  autor: bkawa
 13 maja 2008, 15:05
taktakowiec pisze:A szkoda bo sympatyczna i ładniutka była
Zawróciłeś jej w głowie i wykorzystałeś. :wink:

Domowy wyrób nalewek

 #265951  autor: aga
 13 maja 2008, 15:14
yagi pisze:No to ktos sie mocno walnal na 20 zl, bo tyle powinienes zaplacic za starter...
No dokładnie. Tutaj jest regulamin przeniesienia numeru i karta sim kosztuje 20 zł. Co prawda to 20 zł jest i tak do wygadania, ale panna powinna pobrać opłatę.

 #265973  autor: taktakowiec
 13 maja 2008, 16:46
Gdybym jej o tym nie mówił to mogło by mi być jej żal,sama sobie winna.Ogólnie powiem że przeniesienie przeszło bez żadnych trudności,równiutki tydzień i jestem w TT.Nie biorąc pod uwagę tego że dzwoniąc do BOK-u playa zaspana laseczka poinformowała mnie że o żadnej takiej zmianie na moim koncie mowy być nie może bo ona nic nie widzi w systemie a dzień wcześniej 50zł zjadło i procedura się zaczęła.

 #277853  autor: Rradzio
 17 lip 2008, 12:41
Czy przenosząc numer z Heyah do Orange można w jakiś sposób zniwelować te chore koszta?

 #277855  autor: Prometo
 17 lip 2008, 12:46
Rradzio pisze:Czy przenosząc numer z Heyah do Orange można w jakiś sposób zniwelować te chore koszta?
Poczytaj ten temat a się dowiesz.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #285844  autor: Tomek_19
 29 sie 2008, 23:58
Czy można przenieść numer z TT do Playkarty, ale tak, żeby skorzystać z poprzedniej oferty (z bonusami przy doładowaniach) i nie pakować się w Nowy Play na Kartę? Teoretycznie można jeszcze kupić startery z poprzednią ofertą nawet w playowym eshopie, ale mi akurat zależy również na zachowaniu dotychczasowego numeru.

 #285845  autor: kowcio
 30 sie 2008, 00:02
Raczej nie przeniesiesz numeru do starej oferty...
Tomek_19 pisze:Teoretycznie można jeszcze kupić startery z poprzednią ofertą nawet w playowym eshopie.
A w praktyce zapewne jest inaczej :roll:

 #285846  autor: tomko111
 30 sie 2008, 00:05
Tomek_19 pisze:Czy można przenieść numer z TT do Playkarty, ale tak, żeby skorzystać z poprzedniej oferty (z bonusami przy doładowaniach) i nie pakować się w Nowy Play na Kartę? Teoretycznie można jeszcze kupić startery z poprzednią ofertą nawet w playowym eshopie, ale mi akurat zależy również na zachowaniu dotychczasowego numeru.
Tomek, w niektórych salonach numer przenoszony przypisują do karty, na której jest stara taryfa, spotkałem się z przypadkami, że kliencie mogli wybierać, przejdź do punktu i zapytaj.
Ale jest to jak najbardziej możliwe. :-D

 #285849  autor: Tomek_19
 30 sie 2008, 00:11
No właśnie zacząłem się zastanawiać jak to jest, bo według regulaminów możliwe jest przejście tylko do nowych ofert, ale przecież w sprzedaży mają również startery ze starą taryfą, do której numer może zostać przypisany. Muszę się wybrać w przyszłym tygodniu do salonu. Jak na razie czekam na odpowiedź z BOKu Play. Obawiam się jednak, że konsultanci będą nie za bardzo zorientowani i napiszą lub powiedzą od razu, że jest to niemożliwe.

 #285850  autor: tomko111
 30 sie 2008, 00:14
Tomek_19 pisze:No właśnie zacząłem się zastanawiać jak to jest, bo według regulaminów możliwe jest przejście tylko do nowych ofert, ale przecież w sprzedaży mają również startery ze starą taryfą, do której numer może zostać przypisany. Muszę się wybrać w przyszłym tygodniu do salonu. Jak na razie czekam na odpowiedź z BOKu Play. Obawiam się jednak, że konsultanci będą nie za bardzo zorientowani i napiszą lub powiedzą od razu, że jest to niemożliwe.
Konsultanci z BOKu na 99% napiszą Ci, że jest to niemożliwe, ale ja Ci mówię z własnego doświadczenia, że jest taka opcja.
Po prostu jak pracownicy PLAY mają stare karty SIM to nie ma problemu, ale czasem mówią, że nie mogą przenieść na starą, zależy na jakiego pracownika trafisz. :D

 #285852  autor: Tomek_19
 30 sie 2008, 00:22
Tylko że do salonu to chyba każą się zgłosić dopiero po tygodniu od rozpoczęcia przenosin, więc musieliby trzymać dla mnie starter :-D Nie dostanę go chyba od razu, gdy tylko zechcę się przenieść.
  • Strona 6 z 166
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 166
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 166