DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 101
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 101

 #527067  autor: KC-KARLOS
 09 sty 2012, 20:32
ChuckyCiechanow pisze:Zna ktoś kod na wyłączenie poczty głosowej ?
##002# [zadzwoń] - zadziałało :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #527072  autor: ChuckyCiechanow
 09 sty 2012, 20:52
Karlos20 pisze:
##002# [zadzwoń] - zadziałało :)
Kod nie działa :D ,,Status błędu" lub ,,Błędna operacja"

Wyłączyłem przez telefon ,,Przekazywanie połączeń"

 #527075  autor: martini
 09 sty 2012, 20:59
Patryk83żółwik pisze:
martini pisze:
Patryk83żółwik pisze:
Jak wysyłam smsa z LYCAMOBILE na mój główny numer w HEYAH i w PLAY to numer nadawcy smsa wyświetla się jako "+2024553433" albo "info" zamiast numeru LYCA +48729....... :(

Czy ma ktoś tak samo jak ja?
ja mam tak samo
testy przebiegły następująco:
sms z lyca do orange: wyświetla numer prawidłowo
sms z lyca do play - niedochodzi wogóle
sms z lyca do t-mobile nadawcą jest "info"
do plusa nie testowałem


Mam prośbę do wszystkich którzy tak jak ja mają powyższe problemy-ZGŁASZAJCIE TO NA INFOLINIE (numer 322-połączenie całkowicie bezpłatne) ponieważ od 2 tygodni BOK boryka się z tym problemem i póki co ta narazie ja wychodzę na idiotę bo nikt im tego nie zgłasza i wychodzi że tylko ja mam problem!
Moja sprawa trafiła do działu technicznego do INDII, o zgrozo :smt005 bo tam póki co sieć LYCAMOBILE ma dział techniczny.

ZGŁASZAJCIE TO WSZYSCY KTÓRZY MACIE PROBLEM Z TYMI SMSAMI WYCHODZĄCYMI BO NIC NA TYM NIE TRACICIE A MOŻEMY ZYSKAĆ WSZYSCY-INFOLINIA JEST CZYNNA CODZIENNIE OD 9.00 DO 21.00!!!
o ja pierdzie :) w Indiach
zauważcie że smsy z reklamami zamiast ó zawierają S i dość banalnie się prezentują,
numer wyświetla poprawnie tylko podczas połączenia,
podczas SMS tak jak pisałem powyżej
jutro zadzwonie zlecę analizę SMSów w Indiach, przynajmniej nie zrozumią co tam wysłałem :D

 #527077  autor: KC-KARLOS
 09 sty 2012, 21:00
To dziwne, bo u mnie zadziałało... Po zadzwonieniu na numer Lycamobile, który nie jest zalogowany do sieci, nie zgłasza się poczta głosowa, tylko komunikat operatora o niedostępności numeru.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #527085  autor: patrix-83
 09 sty 2012, 21:15
martini pisze:
Patryk83żółwik pisze:
martini pisze: ja mam tak samo
testy przebiegły następująco:
sms z lyca do orange: wyświetla numer prawidłowo
sms z lyca do play - niedochodzi wogóle
sms z lyca do t-mobile nadawcą jest "info"
do plusa nie testowałem


Mam prośbę do wszystkich którzy tak jak ja mają powyższe problemy-ZGŁASZAJCIE TO NA INFOLINIE (numer 322-połączenie całkowicie bezpłatne) ponieważ od 2 tygodni BOK boryka się z tym problemem i póki co ta narazie ja wychodzę na idiotę bo nikt im tego nie zgłasza i wychodzi że tylko ja mam problem!
Moja sprawa trafiła do działu technicznego do INDII, o zgrozo :smt005 bo tam póki co sieć LYCAMOBILE ma dział techniczny.

ZGŁASZAJCIE TO WSZYSCY KTÓRZY MACIE PROBLEM Z TYMI SMSAMI WYCHODZĄCYMI BO NIC NA TYM NIE TRACICIE A MOŻEMY ZYSKAĆ WSZYSCY-INFOLINIA JEST CZYNNA CODZIENNIE OD 9.00 DO 21.00!!!
o ja pierdzie :) w Indiach
zauważcie że smsy z reklamami zamiast ó zawierają S i dość banalnie się prezentują,
numer wyświetla poprawnie tylko podczas połączenia,
podczas SMS tak jak pisałem powyżej
jutro zadzwonie zlecę analizę SMSów w Indiach, przynajmniej nie zrozumią co tam wysłałem :D

Zrozumią zrozumią bo to im przekaże BOK do analizy także nic się nie martw tylko zadzwoń do BOK-u i nie pisz czasem e-maili do nich. Poproś o utworzenie zgłoszenia i zapisz sobie jego numer który Ci poda pracownik BOK bo później jest problem z odszukaniem takiego zgłoszenia jak zapomnisz jego numeru.

Za jakiś czas daj znać o efektach bo u mnie nadal kiszka :( Jak tak dalej pójdzie to sprawa trafi do UKE jako skarga na LYCAMOBILE za nie wywiązywanie się z usług telekomunikacyjnych i pobieranie pieniędzy za nie zrealizowaną usługę lub błędnie realizowaną usługę (w tym przypadku 9 groszy za każdego smsa który nie doszedł do odbiorcy lub pokazuje się błędny nadawca np. "info" lub jakiś dziwny numer).

 #527242  autor: Wolf
 10 sty 2012, 14:49
No więc przetestowałem i ja.

Statystyka wygląda tak:
operator | wiad. SMS | prezentacja numeru przy dzwonieniu
Kod: Zaznacz cały
Orange   | dostarczono     | jest
Play     | nie dostarczono | brak połączenia
Plus GSM | dostarczono     | jest
T-Mobile | dostarczono*    | jest

* - brak wyświetlania numeru, jest tylko "Info" 

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #527305  autor: patrix-83
 10 sty 2012, 19:08
Wolf pisze:No więc przetestowałem i ja.

Statystyka wygląda tak:
operator | wiad. SMS | prezentacja numeru przy dzwonieniu
Kod: Zaznacz cały
Orange   | dostarczono     | jest
Play     | nie dostarczono | brak połączenia
Plus GSM | dostarczono     | jest
T-Mobile | dostarczono*    | jest

* - brak wyświetlania numeru, jest tylko "Info" 
Wolf, wiesz co robić-natychmiast dzwoń do BOK 322 i zgłaszaj to, nie zwlekaj.


INFORMACJA ODE MNIE DLA WSZYSTKICH-dziś znów gadałem z BOK i jest prośba aby wszyscy którzy mają ten problem z smsami dzwonili do BOK. W swoich zgłoszeniach możecie powoływać się na mnie (Patryk Gliński) i powiedzieć że macie ten sam problem co ja. Oni mnie tam znają już także nie będzie problemu. Jak będziecie się łączyć z BOK to koniecznie proście aby was przełączono do Pana Marcina M. lub Pani Małgorzaty B. jeśli oni akurat nie odbiorą telefonu bo tych dwoje konsultantów jest w temacie.
Ogólnie na infolinii LYCAMOBILE pracuje tylko 3 konsultantów-jeden facet i dwie panie także jest duża szansa że traficie bez problemu na tych dwoje wyżej wymienionych.

 #527538  autor: Wolf
 11 sty 2012, 16:33
Patryk83żółwik pisze:Wolf, wiesz co robić-natychmiast dzwoń do BOK 322 i zgłaszaj to, nie zwlekaj.
Logiczne, że zgłosiłem ;)

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #527539  autor: martini
 11 sty 2012, 16:39
Patryk83żółwik pisze:
Wolf pisze:No więc przetestowałem i ja.

Statystyka wygląda tak:
operator | wiad. SMS | prezentacja numeru przy dzwonieniu
Kod: Zaznacz cały
Orange   | dostarczono     | jest
Play     | nie dostarczono | brak połączenia
Plus GSM | dostarczono     | jest
T-Mobile | dostarczono*    | jest

* - brak wyświetlania numeru, jest tylko "Info" 
Wolf, wiesz co robić-natychmiast dzwoń do BOK 322 i zgłaszaj to, nie zwlekaj.


INFORMACJA ODE MNIE DLA WSZYSTKICH-dziś znów gadałem z BOK i jest prośba aby wszyscy którzy mają ten problem z smsami dzwonili do BOK. W swoich zgłoszeniach możecie powoływać się na mnie (Patryk Gliński) i powiedzieć że macie ten sam problem co ja. Oni mnie tam znają już także nie będzie problemu. Jak będziecie się łączyć z BOK to koniecznie proście aby was przełączono do Pana Marcina M. lub Pani Małgorzaty B. jeśli oni akurat nie odbiorą telefonu bo tych dwoje konsultantów jest w temacie.
Ogólnie na infolinii LYCAMOBILE pracuje tylko 3 konsultantów-jeden facet i dwie panie także jest duża szansa że traficie bez problemu na tych dwoje wyżej wymienionych.
też zgłosiłem
ale tam burdel mają
jakiś chińczyków i francuzów słychać
a sama babka zaciąga innym językiem :)

 #528364  autor: starapiczka
 14 sty 2012, 19:34
Dzisiaj wszedłem na ich stronę i pojawiła się cena 0,29 zł za rozmowy, czyli chyba spadła 10 gr :-)

 #528368  autor: kwistas
 14 sty 2012, 19:49
Pozytywna obniżka, aktualnie najlepsza oferta do dzwonienia za granicę, a nawet w kraju :)

Zamówiłem starter, gdzieś 4 dni temu, zero znaku nawet na e-mail, który podałem przy złożeniu zamówienia, mam nadzieję, że to normalny objaw?

 #528371  autor: KamaZ
 14 sty 2012, 19:51
Nie dziwi mnie ta obniżka. Chcą, żeby ludzie używali Lycamobile nie tylko jako dodatkowy numer do rozmów za granicę :-)

 #528380  autor: DanielR
 14 sty 2012, 20:18
:shock: , nieźle 0,29 zł za całe pół godziny gadania w sieci. Bardzo dobra oferta!

 #528398  autor: ChuckyCiechanow
 14 sty 2012, 21:36
Ja z Lycamobile do Play dzwonie za darmo połączenie trwające 2 minuty kosztowało mnie 0,00 zł :mrgreen: :D

 #528400  autor: Golarz Filip
 14 sty 2012, 21:40
kwistas pisze:Pozytywna obniżka, aktualnie najlepsza oferta do dzwonienia za granicę, a nawet w kraju :)

Zamówiłem starter, gdzieś 4 dni temu, zero znaku nawet na e-mail, który podałem przy złożeniu zamówienia, mam nadzieję, że to normalny objaw?
Powinieneś od razu dostać maila potwierdzającego,także powtórz zamówienie.
ChuckyCiechanow pisze:Ja z Lycamobile do Play dzwonie za darmo połączenie trwające 2 minuty kosztowało mnie 0,00 zł :mrgreen: :D
Oświeć,jak to zrobić :)


Wiecie może czy istnieje jakiś limit zamówień na jeden adres?

 #528403  autor: ms93
 14 sty 2012, 21:44
KamaZ pisze:Ja z Lycamobile do Play dzwonie za darmo połączenie trwające 2 minuty kosztowało mnie 0,00 zł
Hmm, to ciekawe. U mnie pobiera normalnie.

 #528404  autor: ChuckyCiechanow
 14 sty 2012, 21:46
Golarz Filip pisze:Oświeć,jak to zrobić :)
Wybrałem swój numer i mam za darmo....

 #528405  autor: ms93
 14 sty 2012, 21:48
ChuckyCiechanow pisze:Wybrałem swój numer i mam za darmo....
Jaki prefix?

 #528406  autor: ChuckyCiechanow
 14 sty 2012, 21:49
Plusa 783

 #528407  autor: Golarz Filip
 14 sty 2012, 21:50
A gdzie na stronie można wybrać swój numer?!
  • Strona 6 z 101
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 101
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 101