DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #29222  autor: kamil1221
 07 lis 2005, 23:26
Moim skromnym zdaniem cennik heyah powinien wygladac tak
SMS w sieci = 1 gr
SMA po za siec = 15gr
1MIN w sieci = 50gr
1MIN po za siec = 65 gr
MMS = 35 gr
Heyah postaraj sie zrob znowu bombe cenowa przeciez to tak niewiele, a ile mozesz zyskac !!!!

A CO WY NA TO ?? jakie zmiany byscie widzieli w heyah ?? :D
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2007, 10:44 przez kamil1221, łącznie zmieniany 1 raz.
 #29223  autor: D@rio
 07 lis 2005, 23:50
kamil1221 pisze:Moim skromnym zdaniem cennik heyah powinien wygladac tak
SMS w sieci = 1 gr
SMA po za siec = 15gr
1MIN w sieci = 50gr
1MIN po za siec = 65 gr
MMS = 35 gr


Heyah postaraj sie zrob znowu bombe cenowa przeciez to tak niewiele, a ile mozesz zyskac !!!!

A CO WY NA TO ?? jakie zmiany byscie widzieli w heyah ?? :D
Jedyna madra propozycja to cena SMSow. Reszta jest do bani...

 #29224  autor: Klusek
 08 lis 2005, 00:18
Jedyna madra propozycja to cena SMSow. Reszta jest do bani...
Boże, a jak byś chciał żeby było? Wszystkie usługi po 1 gr? A może jeszcze lepiej by było jak by operatorzy płacili nam, bo przecież z własnej i nieprzymuszonej woli korzystamy z ich usług i powinni być nam niezmiernie wdzięczni. Ludzie, bądźcie realistami i nie przesadzajcie za bardzo.

Obrazek
Obrazek

 #29225  autor: D@rio
 08 lis 2005, 00:36
Klusek pisze:
Jedyna madra propozycja to cena SMSow. Reszta jest do bani...
Boże, a jak byś chciał żeby było? Wszystkie usługi po 1 gr? A może jeszcze lepiej by było jak by operatorzy płacili nam, bo przecież z własnej i nieprzymuszonej woli korzystamy z ich usług i powinni być nam niezmiernie wdzięczni. Ludzie, bądźcie realistami i nie przesadzajcie za bardzo.
O co Ty masz do mnie pretensje? A co, zle powiedzialem? Ja poprostu twierdze ze kolega proponuje ceny ktore nie zabardzo przemowia do uzytkownikow i troche odbiegaja od standardow. Pozatym, o wiele za wysoka jest minuta do Heyah i cena MMSa. Mozna znalezc teraz tansze odpowiedniki.... i to wszystko co chcialem powiedziec. Nie masz sie o co rzucac bo oczywistym jest to ze konkurencja jest Nam potrzebna a ceny musza spasc...

 #29226  autor: Klusek
 08 lis 2005, 00:59
Absolutnie nie mam do Ciebie pretensji. I nie rzucam się, wszystko jest napisane bardzo spokojnym tonem, żadnego wykrzyknika. Może jestem troszeczkę przewrażliwiony, ale kiedy czytam lub słyszę głosy ciągłego niezadowolenia i narzekania na wszystko co by się nie pojawiło lub jak dobre by było to delikatnie mówiąc krew mnie zalewa. zaczynam się zastanawiać czy Polacy nie mają jakiegoś genu ciągłego narzekania :) Konkurencja jest nam jak najbardziej potrzebna, ale nie możemy zapominać o tym, że operatorzy to nie są instytucje charytatywne, to są firmy które powstały po to by zarabiać pieniądze. Osobiście byłbym zadowolony z takich cen, ale nie w Heyah tylko w Orange, bo w Heyah nie jestem i w swojej książce telefonicznej nie mam ani jednego numeru z tej sieci.

Obrazek
Obrazek

 #29240  autor: aresztsledczysluzewiec
 08 lis 2005, 13:29
sms 1 gr w heyah minuta 15 gr w heyah 12 gr sms po za 24 gr minuta poza mms do wszystkich 30 gr

aresztśledczysłużewiec

 #29284  autor: D@rio
 08 lis 2005, 18:19
aresztsledczysluzewiec pisze:sms 1 gr w heyah minuta 15 gr w heyah 12 gr sms po za 24 gr minuta poza mms do wszystkich 30 gr
heh. A tutaj kolega znowu podal nierealny ceny. Zwlaszcza ceny "minuty poza" i SMSa poza (12gr. to chyba mozliwa najnizsza cena jaka daloby sie zaoferowac do sieci konkurencyjnych)...

Widze ze nie co niektorzy to nie potrafia logicznie myslec i faktycznie nie wiedza co sie sklada na koszty uslug...

 #30292  autor: piotrz
 14 lis 2005, 15:49
ja bym zrobił:
- sms do heyah 1gr
-sms poza sieć 15gr
-minuta w heyah-38gr
-minuta poza 55gr

 #30315  autor: Rogal
 14 lis 2005, 17:41
ale i tak to narazie tylko mazenia :cry: