DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 229 z 230
  • 1
  • 226
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
 #1133164  autor: mpajak01
 01 lip 2022, 10:21
Za kazdym razem inna odpowiedź,a to że łączą sie z Play,albo kłopoty techniczne,albo przepaszają ale już dziś będzie ok.Oczywiście nie jest,i tak to trwało w zawieszeniu.Juz straciłem cierpliwość i anulowałem wniosek o przeniesienie.Sprubuje w sobote przenieść do kogoś innego,zobaczymy czy zadziała,jak tak to :shock: .Napisałem to żeby przestrzec innych,no chyba żę się komuś nie spieszy :D .
 #1133209  autor: Remington
 02 lip 2022, 10:03
Przypominasz sobie by przejęli kiedyś jakiegoś MVNO i przenosili jego klientów do swojego systemu? Nawet z Next/Folx były hocki klocki. Trzeba pamiętać, że Virgin ma własny system billingowy i odwzorowanie wszystkich ofert w innym systemie wymaga czasu i pieniędzy, a priorytet… raczej niski, bo przecież klient już pozyskany (i kupiony).
 #1133240  autor: mpajak01
 02 lip 2022, 15:31
Ja dzis spróbuję przenieść ten numer do Play na karte.Zobaczymy co będzie.Oczywiście wcześniej(5 dni temu)wysłałem wniosek do VM o anulowanie przenoszenia numeru do nich.Oczywiście żadnego potwierdzenia nie dostałem.Tak teraz to działa :roll: Masakra.
 #1133268  autor: mpajak01
 03 lip 2022, 08:27
Aktualizacja.Wczoraj byłem w salonie Play,miła pani szybko zrobiła przeniesienie(okazało sie że zgoda starego operatora cały czas wisiała w systemie).W nocy numer sie przeniósł do Play,a teraz przeniosę go do Faktu.Sami sobie oceńcie czy VM to poważna firma.Pozdrawiam :D
 #1133355  autor: Window
 04 lip 2022, 21:44
Też ciekawe czy planują usunąć maksymalnie osiągalną prędkość w zasięgu playa 70Mbit/s? Jeżeli nie to będzie wyglądać słabo jak niegdyś ograniczenie 15 Mb/s w niektórych ofertach w T-Mobile na kartę
 #1133494  autor: klaudia123
 07 lip 2022, 00:28
Chodzi o pieniądze... Zależy jak długo i jak kosztowne jest utrzymanie obecnej platformy VM. A dalej Play może "przepisać" ofertę do swoich systemów. Albo iść po bandzie i przenieść na korzystniejszą ofertę z możliwością rezygnacji (lepsza stawka podstawowa + likwidacją wszystkich ofert promocyjnych). Tylko ta nowa oferta byłaby na jego systemach. Na dziś, Play aby migrować Was VM<>Play, musiał by wykonać coś w rodzaju wewnętrznego MNP, a nie wiadomo co z kartami sim, po coś je VM wymieniał... i tu może być pies pogrzebany :)
Szalone wizje aby Play oferował platformę VM dla MVNO, są szalone :)
Zaczekajmy tez na nową aplikację Play24, może wzorem T pozwoli nie tylko rejestrować SIM, ale i obsłuży proces MNP? :mrgreen:
  • Strona 229 z 230
  • 1
  • 226
  • 227
  • 228
  • 229
  • 230
  • 1
  • 226
  • 227
  • 228
  • 229