DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #70599  autor: szarej
 29 kwie 2006, 13:50
1) są gdzieś pełnometrażowe filmy 3gp w necie? ma ktoś linki do takich?? (oczywiście żeby te filmi były podzielone na cześci np. po 10 minut i żeby był to film polski, z dubbingiem badź z lektorem)
sam bym sobie te filmy robił, ale u mnie cos nie działa, jak trzeba ;/
2) czy da się nagrywać filmy tak, żeby zapisywały sie bezpośrednio na kartę pamięci?? chodzi mi głównie o to, że jakbym chciał nagrać coś dłuższego niż 8 minut, nie robiąc przerw w nagrywaniu (tyle gdzieś wejdzie do pamięci telefonu), to jest to praktycznie niemożliwe, natomiast jeśli mógłbym nagrywać bezpośrednio na kartę pamięci takie filmy mogłyby teoretycznie trwać i po 200minut, bo tyle wejdzie na moją kartę (256 MB)
mam telefon w orange z orangeMenu
3) czytałem kiedyś, że jest jakiś program, który może zamieniać tekst na aplikację java, którą później można sobie przegrać do komórki?? nie wiem ktoś jaki to program i jak z niego korzystać? (np chciałbym sobie skopiowac rozdział jakieś śmieszny długi tekst na komórkę, ale przecież nie bede przepisywał go jako sms, bo po pierwsze smsy byłby za mały, po drugie wiadomość gdy jest długo zaczyna sie troche "ciąć" i po trzecie zajęłoby to pewnie z kilka godzin ;/)

 #70609  autor: kamil1221
 29 kwie 2006, 15:33
ad.1 - raczej nie znajdziesz takich filmow - samemu trzeba przerobic na 3gp nic innego nie pozostaje :P
ad.2 - tak, ale ta funkcja jedynie dziala w orginalnym sofcie - czyli jak masz orangemenu ti raczej nic z tego ale to leci tak menu>ustawienia telefonu>pamiec (czy cos w tym stylu)>miejsce zapisu (czy cos podobne) > i tam masz 3 opcje czyli zapis video, fotek, muzyki > jak wejdziesz w jedna z funkcji to masz opcje zapis w telefonie i zapis na karcie.
ad.3 - te programy to e-booki