DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #867494  autor: hax123
 23 maja 2016, 19:28
Cześć zauważyłem na różnych aukcjach że są sprzedawane jakieś 2 modele,czym one się różnią i który jest ogólnie lepszy?
 #874708  autor: amigo007
 01 lip 2016, 13:38
Trochę odkopuję, bo sam byłem zainteresowany tematem. Jednak po głębszej analizie, raczej poszukam modelu G4. Krótko unikajcie modeli F400. One są na rynek koreański, z tego co czytałem to są problemy z poprawną obsługą polskich sieci. Problemy z softem, w tym pojawiające się w wielu miejscach koreańskie "krzaczki". Mimo wybrania polskiego języka. W serwisach ponoć rozkładają ręce na te przypadłości. Dodatkowo większość tych super okazji, to telefony sprowadzane z Korei. Płacimy, i czekamy minimum miesiąc chyba do 45 dni. I jeszcze możemy mieć zatrzymanie telefonu na granicy unii, i obowiązek zapłacenia cła. I najważniejsze wszystkie te telefony NIE SĄ nowe. Są one "odnawiane", bez gwarancji. Omijać F400 szerokim łukiem. Ps. na allegro pojawiają się F400 z Polski. Jednakże i tak zdecydowanie nie warto ich kupować. Co z tego że taniej kupimy, jak później będą same kłopoty z takim telefonem.