DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #208978  autor: majush
 02 sie 2007, 22:54
chciał bym kupić lg ku800 w play-u i mam pytanie :P

Jak to jest z simlockiem?
Da sie go ściagnąć w każdym komisie czy trzeba się mocować z nim :)
Ile by takie coś kosztowalo ??

 #209144  autor: dexter
 03 sie 2007, 16:05
a co promocja za 1zl robi swoje :D

 #209264  autor: adamek1991
 03 sie 2007, 21:09
Najpierw przeczytaj zasady kupna telefonu: przez pewin okres chyba 24 miesiace nie mozna zdejmowac simlocka z telefonów kupionych w play

 #209360  autor: majush
 04 sie 2007, 10:17
ehh :PP przecież ogólnie nie można ściągać simlocka w okresie gwarancji bo się ją traci :PP i to nie tylko w play-u ;)

a co do dextera to tak promocja dźwignią handlu :wink:

 #209365  autor: bart0070
 04 sie 2007, 10:43
U mnie w Poznaniu simlocka sciągają za 30 zeta po koleżeńsku ponoć polega to na wgraniu nowego softu jest tylko w tym pewien problem ponoć zmienia się wtedy numer imei simlocka zawszę można sciągnąć a co do gwarancji też da się pokombinować i nie traci się jej wogóle :D

 #209801  autor: jacek2k
 06 sie 2007, 13:26
adamek1991 pisze:Najpierw przeczytaj zasady kupna telefonu: przez pewin okres chyba 24 miesiace nie mozna zdejmowac simlocka z telefonów kupionych w play
A Ty przeczytales zasady ze go pouczasz? Chyba nie.

Blokada SIM Lock
3. W przypadku usunięcia blokady SIM Lock poza Salonem Firmowym PLAY w sposób nieuzgodniony z P4 Abonent może straci prawo do bezpłatnej obsługi serwisowej Telefonu w ramach gwarancji, rękojmi lub uprawnień z tytułu niezgodności z umowa, jeżeli wada / niezgodność z umowa powstała na skutek usunięcia blokady SIM Lock.

http://web.playmobile.pl/opencms/export ... efonow.pdf

czyli jesli usuniecie simlocka nie mialo wplywu na usterke gwaracnje Ci uznaja.

 #209807  autor: kb_90
 06 sie 2007, 13:43
cześć mam zamiar sobie kupić w play ten telefon ale nie wiem czy mi sie opłaca brać w tym operatorze czy naprawdę jest tak tanio i czy sie opłaca brać ten abonament za 30 PLN :roll:

 #209809  autor: mol
 06 sie 2007, 13:47
kb_90 pisze:cześć mam zamiar sobie kupić w play ten telefon ale nie wiem czy mi sie opłaca brać w tym operatorze czy naprawdę jest tak tanio i czy sie opłaca brać ten abonament za 30 PLN :roll:
Ja wczoraj wziąłem sobie ten telefonik za złocisza w abo za 30zł i jestem zadowolony ;]
Na dole masz cennik

 #213011  autor: alexx
 16 sie 2007, 19:13
Blokada SIM Lock
3. W przypadku usunięcia blokady SIM Lock poza Salonem Firmowym PLAY w sposób nieuzgodniony z P4 Abonent może straci prawo do bezpłatnej obsługi serwisowej Telefonu w ramach gwarancji, rękojmi lub uprawnień z tytułu niezgodności z umowa, jeżeli wada / niezgodność z umowa powstała na skutek usunięcia blokady SIM Lock.

http://web.playmobile.pl/opencms/export ... efonow.pdf

czyli jesli usuniecie simlocka nie mialo wplywu na usterke gwaracnje Ci uznaja.
A to ci dopiero! Czyli jeśli np. klapka zacznie chodzić zbyt luźno i z racji tego oddam ją do serwisu to uznają mi gwarancję i naprawią usterkę w jej ramach? Faktycznie, przeczytałam to co napisałeś, na stronie Play'a ale jest to dla mnie nowość, ponieważ do tej pory byłam całe życie święcie przekonana, że po zdjęciu Sim Locka gwarancja przepada... Ale heca! xD Czyli tylko problemy z nowo wgranym oprogramowaniem nie będą uwzględniane w ramach reklamacji? A tak uściślając, jakie to mogą być problemy?

Nie ma bata, chyba zdejmuję Sim Locka... Hejże-ha! xDxDxD

'Prawie' nie robi prawie żadnej różnicy.

 #214172  autor: marv
 20 sie 2007, 23:47
Ja zdjąłem simlocka kosztowało mnie to 40zł. Koleżka wgrał oprogramowanie z vodafone, wszystko działa jak trzeba zmienił sie jedynie IMEI, ale facet powiedział ze w każdej chwili może mi wgrać z powrotem moje oprogramowanie, jakby było potrzebne skorzystanie z gwarancji. Nie działą tylko instalacja aplikacja java. Ale rozwiązalem sobie ten problem na około, skonfigurowałem połączenie erainternettt wrzucam *.jar na swój serwerek i wpisuje adres z aplikacją. Plik sie szybko sciąga i taaadaaa!!! Gierki, programy sie instalują ;) Pewno żadne odkrycie, ale wielu pomoże :). Szczegolnie jeśli sie ma się wykupiony pakiet internet ;)

 #215627  autor: ashemar
 25 sie 2007, 13:17
Witam, czy jest jakiś program na rynku który da radę ściągnąć simlocka z ku800? W necie nic takiego nie ma (universal simlock remover nie obsługuje ku800). A przecież koleżki z punktów zdejmujących simlocki korzystają właśnie z programów pobranych z neta i robią na tym interes- na ciołkach co nie potrafią sobie w domu z neta ściągnąć programu i nacisnąć "execute" :P Ja nie chcę płacić 40 czy tam ileś zł za taką usługę skoro na pewno jest jakiś program do tego. A wgrywanie softu vodafone nie wchodzi w rachubę.....