DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #163605  autor: 2b3
 19 mar 2007, 12:56
Jesli sa na forum ludzie ktorym udalo sie nabyc ten telefon(ja probowalem wczoraj, ale zapasy wyczerpane i bedzie we wtorek) to moze podzieliliby sie na goraco wrazeniami. Co mnie szczegolnie interesuje to odtwarzacz mp3. Jak z glosnoscia i jakosci? Jakie formaty odtwarza? Tylko mp3? VBR czy tylko CBR? Jakie i ile gier jest wbudowanych? Jakby ktos byl na tyle uprzejmy to moglby tez zamiescic link do jakis przykladowych fotek i filmikow zrobionych tym fonem. Z gory dzieki:)

 #168938  autor: Irek
 01 kwie 2007, 17:09
Będę wdzięczny jak ktoś wrzuci fotki zrobione tym telefonem.

"And one more thing..."

 #206892  autor: wlodi20
 27 lip 2007, 11:26
o to przedstawiam fotkę z tym telefonem
Obrazek

a co chodzi o formaty muzyczne to on obsługuje chyba wszystkie aac.mp3.wma wav a co chodzi o głosność to zalezy jak na orginalnych słuchawkach to głosnośc jest okej i głosnik tez głosno gra ale basów nie ma :(subwoofer moglki wbudować zartue nie a;le telefonik jest porzadn i odtwarzacz ma porzadny co chodzi o pliki audio i video co chodzi o video to moznqa filmiki przewijać do przodu i do tyłu a to wieksość telefonów nie ma tej opcji innych producentów :)

cześć wszystkim maniakom :)

 #208563  autor: dexter
 01 sie 2007, 11:47
a jak ten telefonik sie sprawuje sie od strony funkcjonalnej? czy wszystko jest czytelne i proste w obsludze jak np w noki? bo ma byc to telefon dla kobiety :mrgreen:

 #209757  autor: Tomahawk
 06 sie 2007, 07:10
Używam telefonu od tygodnia i na razie nie narzekam na funkcjonalność. Przyciski na obudowie są genialne. Do słuchania muzyki i robienia zdjęć w ogóle nie otwieram klapki. Obracana kamerka jest do wideorozmów, ale oprócz tego można sobie nią zrobić zdjęcie bez pomocy drugiej osoby :mrgreen: . Gry wbudowane są dwie(zestaw mini gier i formułka), ale ja w ciągu 20 minut ściągnąłem z neta i wrzuciłem przez kabel na telefon 15 kolejnych :lol:. Jak dla mnie ten telefon ma dwie małe wady:
1. nie dopatrzyłem się equalizera
2.obudowa jest taka że widać odciski paluchów

 #210803  autor: MarCjaho
 09 sie 2007, 15:01
Tomahawk pisze:Do słuchania muzyki i robienia zdjęć w ogóle nie otwieram klapki.
Mógłbyś napisać jak można robić zdjęcia z zamkniętą klapką????

 #210929  autor: Tomahawk
 09 sie 2007, 20:29
Trzeba przytrzymać przycisk od aparatu (ten z boku)

 #211084  autor: MarCjaho
 10 sie 2007, 13:35
Tomahawk pisze:Trzeba przytrzymać przycisk od aparatu (ten z boku)
:shock: :shock: WOW ale super, a myslalem ze mozna tylko tak sluchac muzyki. Dzięki :D