DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #1011  autor: chris80
 17 lut 2005, 20:25
Co sądzicie o tym telefonie??Zastanawiam sie nad nim lub samsung E820.Wyswietlacz Lg ma 256000 kolorów.Ma ktos LG 5100,jaki jest w praktyce
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2006, 18:27 przez chris80, łącznie zmieniany 1 raz.

chris

 #1012  autor: Bartosz
 17 lut 2005, 20:58
hmmm,

osobiście polecałbym Samsunga 820 ( choć jak dla mnie to telefony tej klasy bez BT to lipa) ale oba mają 262k kolorów więc to nie ma znaczenia .
Jeżeli LG5100 ma 2 lata gwarancji to śmiało polecam ale jak tylko 1 rok to lepiej samsunga - łatwiej jak coś go będzie naprawić itp.

bierz samsunga a najlepiej będzie jak skorzystasz z porównania modeli i porównasz te ważne cechy wg ciebie i łatwiej będzie Ci podjąć decyzję ( ja ta k zawsze robię jak nie mogę się zdecydować na telefon którym się nie bawiłem ale i tak ostateczną decyzję podejmuję jak telefon wezmę do ręki - bo to dla mnie jest bardzo ważne jak go się trzyma itp.)

powodzenia

 #1013  autor: Sirmark
 17 lut 2005, 23:04
Bartosz pisze:osobiście polecałbym Samsunga 820 ( choć jak dla mnie to telefony tej klasy bez BT to lipa) ale oba mają 262k kolorów więc to nie ma znaczenia .
Jeżeli LG5100 ma 2 lata gwarancji to śmiało polecam ale jak tylko 1 rok to lepiej samsunga - łatwiej jak coś go będzie naprawić itp.
LG to niech sie lepiej zajmie sprzetem komputerowym ;))

wez samsung.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #1014  autor: WitekT
 17 lut 2005, 23:06
Wielu modeli LG w ręku nie miałem, ale ani wykonanie, ani obsługa specjalnie nie zachwycała... Jakieś takie bezpłciowe są... Za to Samsungi, choć z reguły nie mają wielkich możliwoście (w sensie - BT, radio, EDGE, itp.) to jednak są solidnie wykonane - zarówno materiałowo, jak i soft.

 #1017  autor: Sirmark
 18 lut 2005, 01:27
WitekT pisze:Wielu modeli LG w ręku nie miałem, ale ani wykonanie, ani obsługa specjalnie nie zachwycała... Jakieś takie bezpłciowe są... Za to Samsungi, choć z reguły nie mają wielkich możliwoście (w sensie - BT, radio, EDGE, itp.) to jednak są solidnie wykonane - zarówno materiałowo, jak i soft.
LG wykonanie ma w moim odczuciu dobre.. ino ten soft jakis taki malo przyjazny..

natomiast zaleta samsungow , ktora zawsze podrkesla moj tesc to to ze maja duza czcionke wyswietlacza.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #1033  autor: Ghost
 18 lut 2005, 18:37
Lg jest bez javy i jest 2zakresowy. Doradzam samsunga jest ciekawszy i fajniejszy:P ,ale LG roii piękne fotki