DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #211146  autor: nth
 10 sie 2007, 19:09
Witam. Mam od 2 dni chocolate i od samego początku pojawiał sie problem. Podczas przeglądania menu, tak jakby "lata" czasem ono samo szybko w górę i w dól, jakby przyciski same bez dotykania dzialaly. Podobnie jest przy pisaniu sms co w tym wypadku jest dosyc denerwujace bo piszac szybko czasem przez to pisze w innej linijce niz trzeba. Na pewno nie dotykam innych przyciskow, juz sprawdzalam, na boki nie lata, tylko gora i dol. Czy ktos spotkal sie z podobnym problemem? Czytalam kilka for i nic na ten temat nie znalazlam. Czy znacie jakis sposob zeby sobie z tym poradzic czy konieczne bedzie oddanie telefonu do serwisu?

 #211152  autor: szyndel
 10 sie 2007, 19:29
U mnie tez tak jest ale tylko jeśli chodzi o przyciski dotykowe.. i n pewno w mniejszym stopniu niż u ciebie.. mnie robi się tak tylko wtedy gdy za szybko chce przechodzic między ikonami w menu

 #211155  autor: nth
 10 sie 2007, 19:35
Tak, tylko ze niestety u mnie robi sie to tez kiedy wogole ani klawiatury ani przyciskow dotykowych nie ruszam:(

 #211257  autor: yagi
 11 sie 2007, 09:24
Wyslij do serwisu to wymienia Ci panel dotykowy na nowy (juz kilka takich przypadkow spotkalem) ;) Nie cackaja sie z telefonem tylko od razu wymiana i telefon obroci w 4-5 dni z powrotem ;)

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #212828  autor: G4JOS
 16 sie 2007, 10:19
u mnie jest dokładnie to samo :( ale powoli się przyzwyczajam :P , jakoś sobie radze, z czasem oddam na gwarancje ale na razie szkoda mi go oddawać ;P bo jest mi potrzebny

 #213003  autor: alexx
 16 sie 2007, 18:58
u mnie jest dokładnie to samo :( ale powoli się przyzwyczajam
Przestańcie świrować! Ewidentnie macie uszkodzone telefony... Zanieście to czym prędzej do serwisu, mają obowiązek wam naprawić taką usterkę! Nie dajcie się :D

'Prawie' nie robi prawie żadnej różnicy.

 #213134  autor: G4JOS
 17 sie 2007, 10:27
do serwisu mówisz? mam nadzieje że nie zażądają kasy ;P ?

 #213446  autor: rafaa
 18 sie 2007, 12:30
jak alexx mówi, do serwisu z tym jak najszybciej. Jedną z usterek w moim egzemplarzu było właśnie to, że kiedy naciskałem kontroler do góry ( i tylko do góry) - telefon potrafil sobie "latać kursorem" do góry dopóki nie wcisnąłem jakiegoś klawisza numerycznego. Najlepiej podczas oddawania do serwisu podać jak największą ilość usterek. Ja podałem jako usterkę nawet krótko działającą baterię. Podobno nawet z taką usterką telefony wracają z wymienioną płytą :twisted:

 #213488  autor: G4JOS
 18 sie 2007, 15:02
no mi też za długo bateria nie trzyma więc podam jak najwięcej usterek !! klawiatura dotykowa, numeryczna, bateria, no nie wiem najlepiej to softa zmienic co jest chyba niemożliwe ;P przynajmniej przez 2 lata ;P