DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #985952  autor: HarryJS
 28 mar 2018, 06:30
Witam, posiadam wyżej wymieniony model telefonu i mam problem z dodaniem i przypisaniem dzwonka do danego kontaktu zapisanego w telefonie lub karcie sim.

Mam zrobione dzwonki w formacie mp3 i wrzucone z komputera stacjonarnego na kartę pamięci w telefonie.
Przy próbie odtworzenia takiego dzwonka wszystko odbywa się bezproblemowo.
Gdy wejdę w książkę telefoniczną oraz jakiś kontakt i opcję edytuj go wówczas mogę niby wybrać i przypisać dany dzwonek lecz tylko systemowy który znajduje się w systemie.
Gdy dam w edycję kontaktu mam opcję dzwonek i ustawione jest na domyślnie gdy ją wybiorę wówczas otwierają mi się dzwonki które są jak wspomniałem domyślnie tam i wówczas mogę wybrać jaki chcę.
Lecz jest na samym dole w tej opcji także typu: Anuluj, Dodaj, Gotowe gdy wybiorę Dodaj wówczas otwiera mi się opcja z funkcjami: Utwory, Albumy, Wykonawcy, Katalogi i nad nimi opcja Anuluj lub Gotowe ewentualnie po prawej stronie jest jeszcze wyszukaj.
Tu jest brak utworów a widzę że tylko chyba z tego mogę ustawić to o co mi chodzi.
Czy może mi ktoś pomóc i dać instrukcję jak katalog przygotowanych w mp3 dzwonków mogę tu dodać w tym modelu telefonu aby wszystko było tak jak wyżej opisałem czy raczej niema szans hmmm.....???
We wcześniejszym modelu a był nim telefon Sony Xperia LT30p była taka możliwość i wszystko hulało.
Jeszcze jedna prośba jak można zrobić aby w kontaktach które są zapisane w google móc zrobić żeby nie było wszystko pomieszane gdy się w nie wejdzie a konkretnie gdy wejdę w dany kontakt to jest np.Imię oraz Nazwisko, Adres zamieszkania, Adres mailowy ewentualnie własna notatka przypisana do kontaktu a nie wszystko pomieszane naraz gdzie widać dosłownie cały chaos gdzie jest wówczas wszystko naraz i w książce widać jedno nazwisko wraz z danymi na 5 różnych opcjach np.dane również z skype, facebook.
Wcześniej tak miałem w wyżej wymienionym modelu telefonu Sony.
Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tak irytującego mnie problemu, pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.