DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #302819  autor: cypis1948
 10 gru 2008, 01:10
Witam, ja z niecodzienną sprawą poszukuje STANDARDOWYCH dźwięków telefonów Samsung. Chodzi mi szczególnie o serię X, w której to pewnie niezależnie od modelu, w jakiejś tam fazie produkcji wgrywane są dźwięki. Mam bliską znajomą, która korzystała z modelu x680, a za sygnał sms, ustawiony miała właśnie standardowy dźwięk, jak to sama nazywała " ketuk " :wink: .

Dźwięk, krótki, nigdzie znaleźć go nie mogę, więc proźba moja o podanie jakichś linków do tego dźwięku, lub wrzucenie takowego na serwer. Z racji tego, że tamten fon, swoje przeżył musiała zmienić go na inny model, lecz innej marki, a z sentymentu do " ketuk " i wielu przygód z nim związanych bardzooooo bym prosił o wstawienie tego na jakiś serwer, byłbym niezmiernie wdzięczny.

P.S. Ogółem nie zależy mi na czasie, jednak im wcześniej, lub jeżeli jest to mozliwe, chciałbym zrobić jej tak miłą niespodziankę .. :wink: . Pozdrawiam forumowiczów.

 #302875  autor: kowcio
 10 gru 2008, 16:08
Te dźwięki są zabezpieczone, więc ja wątpię, aby je dało się tak skopiować z telefonu ;)

 #302895  autor: cypis1948
 10 gru 2008, 17:53
A, żadnymi cwancykami tego na komputer zrzucić nie można ? . Sam lubie grzebać przy kompie i telefonach, więc wiem, że przy jakiś tam softach itp, można by zwolnić blokadę, czy wyczarować to jakoś. Standardowe " wyśli przez Bluetooth " pewnie nie sadziała, ale gdyby ktoś z tych obcykanych w temacie, zrzucił dźwięki Samsunga, i zamieścił gdzieś na serwie, lub odnalazł to co szukam, stawiam dobrego browara :D . Bez kitu, piątką nie zbiednieje, moge na czyjeś konto wpłacić, ale ludzie kto się zna, bo można pewnie to zrobić prosiłbym o ten dźwięk :wink: . Szalenie mi na tym zależy, a w internecie nie trafiłem na Samsungowe, dzwonki :| .

Pozdrawiam. Warto rozpieszczać/zaskakiwać kobiety, tak przy okazji .. 8)