DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #292002  autor: marcino94
 10 paź 2008, 17:32
witam w trakcie poszukiwan telefonu wpadłem na te telefony i bardzo mi się spodobały. i w związku z tym mam kilka pytan do uzytkowników bądź osób które miały stycznośc z tymi modelami. no to tak: wszystkie są sliderami więc czy te mechanizmy sa wytrzymaęł tzn. czy są odporne na czeste otwierania i zamykania? po jakim czasie pojawiają się luzy? czy klawisze sa wygodne? jakie zdjęcia robią poszczególen modele? i jak z głośnoscia i czystością dźwięku na słcuhawkach i na głosniku i ostatnie pytanie jak z bateria? ile trzyma przy uzytkowaniu 20 sms'ów dziennie i kilkanaście minut muzy na słuchawkach rzadko zdjęcia.

 #292014  autor: kowcio
 10 paź 2008, 19:44
marcino94 pisze:wszystkie są sliderami więc czy te mechanizmy sa wytrzymaęł tzn. czy są odporne na czeste otwierania i zamykania?
Z tym na pewno nigdy nie będzie problemu, kupując Samsunga możesz zapomnieć o tym, że może być jakikolwiek problem ze sliderem.
marcino94 pisze:po jakim czasie pojawiają się luzy?
Wcale. Jak już to minimalne, al eto jest od początku (jak zaczniesz telefon rozłożony na siłę trzymać, to zauważysz :P ). Ogółem Samsung to nie Nokia, takie problemy nie mają miejsca, nawet w takich starych telefonach, jak Samsung D500/D600.
marcino94 pisze:ak z głośnoscia i czystością dźwięku na słcuhawkach i na głosniku
D900i- głośnik bardzo głośny. Musisz pamiętać, że w Samsungu nie ma dodatkowego głośnika do muzyki. Chyba, że kupisz coś typu i450, to ma. Dźwięk z głośnika przy max głośności bardzo głośny, ale zarazem płytki. Ogółem tragedii nie ma, przynajmniej nie dla mnie (ja do tego telefonu nie wykorzystuję).
D900i- muzyka na słuchawkach przyzwoita, dość fajne słuchawki w zestawie są. G600 będzie miał jeszcze lepsze, więc bierz tego jak chcesz telefon muzyczny.
marcino94 pisze:jak z bateria?
D900i średnio, mi wytrzymuje najmniej jakieś 12h przy bardzo dużym użytkowaniu. Natomiast tak to 3-4 dni. Jak włączysz flash w aparacie, i chwilę się będzie świecił, to bateria także w ekspresowym tempie się wyczerpie. Z racji tego, bateria się bardzo szybko ładuje. 1,5h, góra 2h i jest pełna.
Tak samo z Operą mini- bateria bardzo szybko zostaje pożarta przez transmisje danych.
marcino94 pisze:ile trzyma przy uzytkowaniu 20 sms'ów dziennie i kilkanaście minut muzy na słuchawkach rzadko zdjęcia.
To gdzieś 2 pełne doby (48h) będzie trzymać. Czyli do 3 dni zapewne.

Z720 chyba nie ma możliwości minimalizacji odtwarzacza MP3 (jak to seria Z, chyba że już coś się zmieniło w tym modelu). Na to także zwróć uwagę.

Jak masz jakieś pytania w szczególności dotyczące D900i, wal śmiało.