DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #266524  autor: switek3
 17 maja 2008, 00:05
Hejka wszystkim.Zastanawiam się nad kupnem Samsunga L760 w sieci Orange.Chciałem się spytać:
1. Jak działa ten telefon z softem Orange
2. Tego nie znalazłem nigdzie na forum-jak sie pisze smsy(bo widziałem ze klawiatura mała i dziwny jak dla mnie układ-teraz mam Sagema myX 6-2)
3. Czy jest możliwość ustawienia opcji aby jednocześnie grała melodia MP3 i wibrowało (bo czytałem, że różnie z tym bywa)?
4. Czy są problemy z wgrywaniem muzyki(co trzeba zrobić czy mieć zainstalowane na kompie?)
5. Jak z odtwarzaniem MP3-na głośniczku i na słuchawkach - chodzi mi o jakość i głośność?
6. Czy ogólnie mi go polecacie, żebym przeszkoczłl z mojego Sagema czy ewentualnie Samsung E250 albo Sony Ericsson W380?

Sorka, że tyle pytań na raz ale liczę, że pomożecie mi bo jak nie wy to już nikt :-D

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 17 maja 2008, 15:15 przez switek3, łącznie zmieniany 1 raz.

 #266532  autor: Jedrker
 17 maja 2008, 06:07
switek3 pisze:2.tego nie znalazlem nigdzie na forum-jak sie pisze smsy(bo widzialem ze klawiatura mala i dziwny jak dla mnie uklad-teraz mam Sagema myX 6-2)
smsy pisze się dobrze. Trzeba się trochę do tego układu klawiatury przyzwyczaić, ale po tygodniu już śmigałem z smskami :))
Zresztą właściwie zawsze jak zmienia się telefon trzeba się przystosować do nowego ukłądu klawiaturki, a tragicznie tak nie jest :))
switek3 pisze:4.czy sa problemy z wgrywaniem muzyki(co trzeba zrobic czy miec zainstalowane na kompie?)
Do telefonu jest dołączona płytka z softem samsung pc studio :) A problemów żadnych nie ma.
switek3 pisze:6.czy ogolnie mi go polecacie zebym przeszkoczyl z mojego Sagema czy ewentualnie-Samsung E250 albo Sony Ericsson W380?
Mam l760 od 6 miesięcy i polecam Ci go.
Telefonik ogółem dobry.
 #266565  autor: switek3
 17 maja 2008, 11:26
Bo sie zrazilem bo przeczytalem o przypadkach wylania i zniszczenia ekranu.i teraz bardzo powaznie zastanawiam sie na SE K550i.co wy na to?