DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Motorola i Lenovo oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #155762  autor: Neurotic
 22 lut 2007, 07:33
Witam wszystkich :mrgreen: Nie znalazłem tematu na forum odnośnie tego cudnego fonika wiec założyłem swój... Wogóle w sumie nie ma prawie nic w necie odnośnie tego fonika :| A ja mam tyle pytań :) Jak zapewne wiele osób wie ten telefonik jest dostępny w media markt za 199zł co uważam za bardzo dobrą cenę jak za telefon o którym zawsze marzyłem :D Wygląd mnie zauroczył jest wyjechany w kosmos. Ale martwi mnie fakt że w telefonie tym są strasznie wielkie litery, chodzi mi o to że jak będę pisał esemesa to na wyświetlaczu zmieszczą się jedynie dwa ,trzy słowa więc jak napisze się całego eska to będzie trzeba przewijać i przewijać :( :( Ma może ktoś z Was ten telefonik ?? Bo ja sie starsznie napaliłem i chce go mieć, miałem wcześniej telefony z bajerami i doszedłem do wniosku że przecież i tak z tego nie korzystam a bateria padała po 2 dniach a ta motorolka ma trzymać ok 16 dni chyba. Napiszcie mi jak możecie co o nim sądzicie i czy warto go kupić (chce tylko dzwonić i esemesować i mieć ładny nowy telefon) Ten spełnia moje oczekiwania ale nie wiem czy można np zmniejszyć czcionkę żeby takie wielkie wszystko nie było i powiedzcie mi czy to że jest w Media Markt jest równoznaczne że ma polskie menu ?? Może być problem z jego serwisowaniem?? Jak znaleźliście cos w necie na temat tego fona to się podzielcie :D Jakieś testy albo cuś :D To chyba tyle, proszę o rady i opinie :) Pozdrawiam :smt006

Taki mały test http://youtube.com/watch?v=bf1-ZCV_9qE
Ładna galeria http://www.mgsm.pl/katalog/motorola/motofonef3/galeria/

Obrazek

 #155772  autor: vodzu
 22 lut 2007, 08:40
A prosze bardzo oto LINK może z tych filmików się czegoś dowiesz

A jak pomógł to kliknij, że pomógł...
Obrazek
Obrazek

 #155883  autor: Neurotic
 22 lut 2007, 15:36
Bardzo dobry ten link, dzięki :) Hmmm... z tego co widzę to jednak takie wielkie litery są wszędzie więc będzie trochę niefajnie pisać i czytać esemeski :/ A ja dużo więcej esemesuje niż dzwonie więc muszę jednak pomyśleć czy to będzie dobry telefon dla mnie bo może być z tym problem ... kurcze a tak szalenie mi sie podoba :D :D :D

Obrazek

 #180001  autor: magresja
 04 maja 2007, 11:44
Kupiłam Motorolę F3, przeczytałam instrukcję obsługi ale nie doczytałam się jak długo należy ładować baterię, chodzi mi o pierwsze ładowanie.

 #180022  autor: lookass
 04 maja 2007, 12:48
magresja pisze:Kupiłam Motorolę F3, przeczytałam instrukcję obsługi ale nie doczytałam się jak długo należy ładować baterię, chodzi mi o pierwsze ładowanie.
Trzeba bylo doczytac...

 #180024  autor: user_delete3
 04 maja 2007, 12:53
Trzy pierwsze ładowania po 12 godzin
Trzeba bylo doczytac...
Ael jesteś uprzejmy lookass

 #180026  autor: frgt/10
 04 maja 2007, 12:54
magresja pisze:Kupiłam Motorolę F3, przeczytałam instrukcję obsługi ale nie doczytałam się jak długo należy ładować baterię, chodzi mi o pierwsze ładowanie.
Aż się naładuje cała :P

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=292477#292477

 #180048  autor: lookass
 04 maja 2007, 13:42
izabela_r pisze:Trzy pierwsze ładowania po 12 godzin
gdzie tam, frgt/10 ma racje az sie cala naladuje,ale w instrukcji jest napisane ze pierwsze ladowania moga ale nie musza odbywac sie dluzej, wiec nie trzeba az 12 godzin.
izabela_r pisze:Ael jesteś uprzejmy lookass
Dziekuje, ale wiesz jest instrukcja wystarczy tam tylko zajrzec.

 #180054  autor: b@sho
 04 maja 2007, 14:03
izabela_r co do tego ma uprzejmosc :?: ile razy mozna pisac ciagle o tym samym... jest instrukcja, opcja szukaj na forum oraz google. ci ktorzy sa za leniwi zeby z tych dobrodziejstw skorzystac, to sorki, ale niech nie oczekuja na uprzejmosc... a ladowac mozna albo po 12h albo normalnie do naladowania, wybor nalzey do uzytkownika, bo sa rozne szkoly formowania baterii.

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #180108  autor: magresja
 04 maja 2007, 17:21
Bardzo dziękuję za informację.

 #180166  autor: user_delete3
 04 maja 2007, 21:29
izabela_r co do tego ma uprzejmosc :?: ile razy mozna pisac ciagle o tym samym... jest instrukcja, opcja szukaj na forum oraz google. ci ktorzy sa za leniwi zeby z tych dobrodziejstw skorzystac,
Być może, ale po to jest to forum aby pomagać. A jeżeli nie chce ktoś pomóc to niech sie nie wypowiada, w innym przypadku to zniechęci nowych uzytkowników do odwiedzania forum.

 #182826  autor: adams90-90
 13 maja 2007, 11:02
Moj wujek kupil ten telefon za 40 zl nowy i mial do tego sima i na wygadanie bylo 5E. Telefon troche dziwny, wyswietlacz ma fajny efekt jak by sie pisalo na kartce czarnm dlugopisem podoba ni sie to w tym telefonie.

 #182949  autor: marketa
 13 maja 2007, 19:05
Czy w telefonie F3 mozna wysylac lub odbierac dlugie wiadomosci SMS?
Czy mozna korzystac z funkcji "cell info", ktora pokazuje nazwe miejscowosci w ktorej jest nadajnik z ktorego korzystamy?

 #183979  autor: Lothar
 16 maja 2007, 16:34
Mam pytanie do użytkowników tego telefonu: jak w praktyce przedstawia się obsługa wiadomości sms? Jakie znaki przestankowe są wyświetlane przez wyświetlacz? Czy wysyłane z telefonu wiadomości zawierają tylko wielkie litery? Dzięki za uwagi :)

 #198672  autor: lukaszek1234
 03 lip 2007, 16:07
ja bawiłem się dzis tą motką w salonie .. . oj do sms to raczej się nie nada . . . ona nie ma normalnego menu . . . telefon tani i tyle ale no już bez przesady to telefon do hmm . . .aby wprowadzić telekomunikację chyba do afryki albo indii ale nie do polski . . . widać my się do nich równamy . . .

Alcatel OT Club --> Motorola C350 --> Sony Ericsson T68i --> Siemens SL45i --> Siemens C75 --> Siemens AX75 --> Samsung X660 --> Nokia 6310i --> Motorola V3 --> Sony Ericsson K550i -- > Nokia E51
 #198767  autor: damadea
 03 lip 2007, 20:19
Witam
Kupiłam motorolle F3,zasadniczo jest fajna,mało skomplikowana,zapewne dlatego że nic nie posiada:)).Mam 1 problem..nie mam pojęcia dlaczego ksiażka telefoniczna przerzuca mi po 20 wpisów:((.Ktoś może wie jak sie ją obsługuje..albo ma dostep do polskiej wersji jezykowej obsługi tego telefonu?
Pomóżcie bo mnie szlag trafi..:)

 #198773  autor: adams90-90
 03 lip 2007, 20:22
damadea, Nie mam teraz dostepu do tego tel ale jak tylko bede wiedzial dam Ci znac

 #199203  autor: drvector
 04 lip 2007, 23:13
Witam
Sorki ze sie tak podepne ale jak w tym telefonie zrobic zeby wyswietlala sie data razem z godzina, bo wyswietla sie tylko godzina.
zamowilem ten telefon staremu bo mi trul ze literki za male w innych telefonach, tutaj sa piekne ale faktycznie z ta data to nie wiem o co biega, niby sie ja ustawia i pokazuje np. przy polaczeniach odebranych i nieodebranych, ale tak normalnie jako wygaszacz pokazuje sie tylko godzina, ustawia sie to gdzies ??
albo jak sprawdzic szybko date ?? jakis magiczny przycisk ??
prosze o pomoc bo stary nie daje mi spokoju a ten telefon jest chyba az tak prosty ze dla starego pocketowca za prosty i nie widze moze podstawowych opcji :D
Pozdrawiam

 #201925  autor: KSband
 13 lip 2007, 09:13
f3 to dobry telefon. Też kiedyś uganiałem się za nowinkami ale przystopowałem. ESY da się pisać... Też wysyłam sporo sms, mniej dzwonie. Szkoda tylko że jak piszesz to możesz wykorzystać tylko (, - ? @) :smt010

 #209428  autor: LuzMaria
 04 sie 2007, 13:43
Zakupiłam tę motorolkę i cóż mogę rzec, napewno długo trzeba się przyzwyczajać do prostoty tego telefonu, dla mnie najgorsze, ze nie ma na nim zadnych znaków prawie oprócz wyżej przez kolegę przedstawionych.

Mam pytanko: czy ma ktoś może instrukcję obsługi to tego telefonu w języku polskim lub chociaż w angielskim?? Bo ja dostałam po włosku instrukcje i jakoś za bardzo nie mogę się połapać :P

Jakby ktoś miał i miał jeszcze dodatkowo skaner to bardzo poproszę o przesłanie mi na imejl?? bo ciężko mi się tym telefonem posługiwać póki co więc bez instrukcji ani rusz :( chociaż wydawało się, że będzie to takie łatwe ;)

pozdrawiam!!
Ostatnio zmieniony 04 sie 2007, 15:33 przez LuzMaria, łącznie zmieniany 1 raz.