DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #240589  autor: pershing4
 19 gru 2007, 19:59
Kurcze mam tego fona i normalnie nie moge sobie ustawić słownika... w instrukcji pisze ze trzeba krótko nacisnąć "kratke" (przycisk z kluczykiem) i wybrać T9abc a u mnie takiego czegos nie ma... nie wiem jak to ustawic albo jak to ściągnąć jak tego nie ma... proszę o jak najszybszą odpowiedz z góry thx :)
I takie jeszcze pytanie ile telefon benq-siemens EL71 moze kosztować na rynku?

 #240596  autor: Prometo
 19 gru 2007, 20:11
pershing4 pisze:takie jeszcze pytanie ile telefon benq-siemens EL71 moze kosztować na rynku?
Zobacz tutaj :wink:

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #240604  autor: pershing4
 19 gru 2007, 20:23
No wiem sprawdzałem ale na allegro czasami moze być szajs a co do EL71 to mam do niego karte 1GB kabel usb i zestaw słuchawkowy więc kupienie go całkowicie sprawnego za 300zł jest opłacalne według was?
Prosze o dalsze odpowiedzi na mój problem :) z góry THX :)) :-)

 #240608  autor: Osk92
 19 gru 2007, 20:34
Opcje/ Słownik podczas pisania SMSa czy jakoś tak, danwo Siemensa nie miałem to nie pamiętam ;) Tam chyba będzie.

Co do ceny to my Ci powiemy tyle ile Allegro :|

 #240613  autor: pershing4
 19 gru 2007, 20:51
Gościu jak ja bym był taki głupi to bym nie pisał nawet tutaj ale tam tego nie ma! i to nie jest siemens tylko benq-siemens...
Jeśli można by było czytajcie dokładnie ten temat...
Prosze o dalsze odpowiedzi

[ Dodano: 2007-12-20, 16:45 ]
Właściwie to juz rozwiązałem swój problem, błąd był po prostu w słowniku nie wykrywało go... ściągnąłem sobie nowy i po sprawie :) nawet jesli nie pomogliscie thx :) pozdrawiam temat mozna zamknąć :) :)