DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #198902  autor: mortalek_90
 04 lip 2007, 08:51
Witam mam 2 pytanka owy BS czasem samemu sie wyłacza nie wiem tak poprostu mu cos odbije i sie wylaczy albo zrestaruje podejzewam ze nalezy zmienic softa (jak by ktos był tak mily i dal swojego stabilnego) a 2 wada jest taka ze nie swieci sie klawiatura wewnetrzna czy tasma od lcd odpowiada takrze za podswietlanie klawiatury??PROSZE o POMOC jak zmienic softa i co zrobic z ta klawiatura :smt006
Ostatnio zmieniony 04 lip 2007, 14:49 przez mortalek_90, łącznie zmieniany 1 raz.

 #198919  autor: Osk92
 04 lip 2007, 10:52
Masz gwarancję producenta? Jak tak to udaj się do serwisu Siemensa w Twoim mieście- powinno Ci wszystko naprawić. A jeśli nie producenta to daj do komisu skąd go wziąłeś.
Nie warto bawić się samemu jak można to zrobić za darmo na gwarce.

 #198928  autor: mortalek_90
 04 lip 2007, 11:31
jak bym miał gwarancje to bym raczej nie zakładał tego posta a po za tym to nie kupiłem go w komisie tylko go dostałem i chce go sobie zrobic wiec ponaglam moje pytania

 #198931  autor: castagnet
 04 lip 2007, 11:32
Przyznam szczerze że twój problem nie należy do najprostszych.
Taśma ma znaczenie w podświetlaniu ale nie koniecznie. Objawy mogą wskazywać na telefon zalany. Jeżeli klawiatura świeci w zależności od wysuniecia slidera, znaczy że to taśma. A jeżeli wogóle to przyczyny szukałbym gdzieś indziej.
Najlepiej oddać telefon na gwarancję, a jak nie ma to do jakiegoś SPRAWDZONEGO serwisu. Przy okazji niech zmienią soft. Skasują Cie za softa około 30 zł, i dla tych 30 zł nie warto samemu zmieniać softa. Zwłaszcza w Siemensie.

 #199367  autor: mortalek_90
 05 lip 2007, 13:51
Kochani nadal czekam na pomoc a po za tym w rzeszowie jakos malo komisów chyba zmienia softa w tym fonie bo gdzie sie nie zapytam to mowiaz ze sie tym nie zajmuja wiec czekam na porade jak zmienic softa

 #232713  autor: MiFa
 11 lis 2007, 14:05
zmiana softa w el71 to proscizna 3 klikniecia i czekasz chwilke potem powrót do ustawien fabrycznych na koniec jeszcze format pamieci i wgranie skey'a i gitara fon luks :P jak cos to zajzyj tu www.el71.ok1.pl tam znajdziesz softy itp pozdro

ObrazekSE d750@Obrazekw800i+patch Acoustic By ToShaRa v2+camera Kriomag v21.9|SonY MSProDuo 1GB|HPM-70