DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #140928  autor: castagnet
 12 sty 2007, 12:50
Mialem kilka siemensow, m.in S35i(silver), SL45i, CX65. Powiem, że byłem z nich bardzo zadowolony.Fakt, miałem je zawsze nowki i dbałem o nie- nie miałem dzięki temu żadnych problemów z nimi. Teraz jestem fanem nokii, bo benq-siemens to juz nie siemens.
A nawiązując do tematu, to SL45i najlepszym siemensem!

 #141154  autor: Marek
 13 sty 2007, 11:07
muszę się pochwalić sxg :D, a totalnie nie zniszczalny siemens a35

 #141156  autor: Osk92
 13 sty 2007, 11:12
Marek skrobnij coś o SXG :shock:

 #141157  autor: mol
 13 sty 2007, 11:13
Ja mam do dziś Siemensa C35 w idealnym stanie :) Siemens rulezzz

 #141159  autor: mulec
 13 sty 2007, 11:19
heheh też miałem siemensa S45i i nigdy mnie niezawiódł.. siemens to jest KLASA :D

Dzięki za wszelką pomoc

 #141198  autor: castagnet
 13 sty 2007, 12:40
A taki maly offtopic. Wytlumaczy mi ktos dlaczego ja mialem srebrnego s35i a inni czarnego. To jeszcze nic- zrozumialbym inny kolor obudowy- ale moj mial pomaranczowe podswietlanie a czarny s35i zielone. Dlaczego?? mialem jakas VIP'ową wersję??

 #141205  autor: Marek
 13 sty 2007, 13:02
Osk92 pisze:Marek skrobnij coś o SXG :shock:
aktualnie jedynie moge powiedzieć że dojdzie do mnie w poniedziałek , kolor biały i całkowicie nowy za 850

 #144701  autor: fis
 22 sty 2007, 22:17
Witam
Mam siemensa m65, bardzo fajna komórka podobno wytrzymała takiej własnie szukałem, ale menu jak dla mnie zagmatwane przesiadłem sie z nokii może to dlatego napewno dlatego oraz czas czuwania-trzy dni to porażka. W opisie telefonu 280h, włączony telefon na logowaniu do sieci to tak ale zalogowany góra 3,5 dnia, a po 3 godzinnej rowerowej wycieczce jako licznik wieczorem zapukał o ładowarkę. Zeby nie bateria i menu to byłby wspaniały telefon. Oczywiście są to moje sugestie.
Pozdrawiam fis

Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

Tolerancja i obiektywizmtywizm

 #153994  autor: ciras
 16 lut 2007, 18:56
Według mnie naj lepszym siemensem i naj bardziej multimedialnym jest sx1 i mało znany u15 a ja chwale za dobra cene i średnia multimedialność C75!!!!!!!!!






Siemens Fan ;-.

 #158985  autor: Gavro
 04 mar 2007, 03:51
No z praktyki nie mogę powiedzieć który jest najlepszy bo mam c65.
Ale ze wszystkich opinii i testów jakie przeczytałem to do extra multimediów SX1 , a jeśli chodzi o bardziej dobry aparat i normalne multimedia to SXG75 i S88 a 3G S81... i tyle
:arrow:
[ja też chce należeć do wielkiej rodziny Siemens'a :!: ]
:arrow:
Pzdr. :smt006

 #158989  autor: Filip
 04 mar 2007, 08:11
A ja miałem SL'ke ale już mocno wysłużoną i byłem zmuszony ją sprzedać. Telefon potrafił się sam wyłączać i takie inne dziwne historie. Ale w tej cenie jest chyba najlepszym modelem. Nowy M65 używany przezemnie niecałe pół roku,teraz ma go tata,dalej świetnie chodzi w lipcu skończy dwa lata Siemensy są proste w obsłudze bo nawet mój tata się nauczył go obsługiwać. :-D Bateria w tych x65 z dużym wyświetlaczem nie jest najmocniejsza ale jak się zmniejszy podświetlanie do 20-30% to chula kilka dni. I nigdy nie miał żadnych problemów z oprogramowaniem a podobno ta seria miała ich najwięcej.

 #161402  autor: Arco
 11 mar 2007, 21:07
Hej jestem nowy tu, ale podziele sie swoja opinia na temat telefonow.

Miałem S65, C65, C75
Posiadam SXG75 na niemieckich częściach kupiony w Niemczech!

Ten model wymiata...

150 minut dzwieku mozna nagrac, 5 minut film. Zdjęcia robi strasznie dobre... dobrze dostosowuje czułość natężenia światła. Do tego radio z rds, GPS. To co jeszcze mnie zaskoczyło, to zupełnie inna zasada wysyłania sms itp. W modelu C75 np... najpierw pisaliśmy sms, a potem wybieralismy do kogo, tutaj jest odwrotnie. Najpierw wybieramy grupe docelową, a potem piszemy sms, mms ems...
Posiada super radio... czysto odbiera nie ma zaklucen. Ogólnie system bardzo logiczny w poruszaniu sie, producentem systemu jest podobno APPLE. W porownaniu do innych modeli niezawieszalny. Jego wadą jest to, że żadna sieć go nie ma w abonamencie lub poprostu w ofercie. Trzeba ustawic samodzielnie w taki czy inny sposób telefon. Jest to duzy telefon nie ma co ukrywac. GPS jest wbudowany w telefon tylko trzeba ściągnać mapy miast w Polsce. To co mnie cieszy to, że nie lata żadna klapka, miejsce na smycz jest - haczyk. My Menu oraz SIMteligent super sprawa... Osoby w Orange mogą zmieniać zestawienie swojego planu nigdzie nie dzwoniąc, telefon posiada dane operatora i ma wbudowany panel zmiany zestawienia np Mojego Planu w Orange. W telefonie ustawiasz co i jak, nie wychodząc z domu dostosowujesz swoj abonament. Klawisze są ciche, nie lataja... cały telefon bardzo stabilny. Czuc go w ręce. Miejsce na dodatkową pamiec do 2gb. Porównując do Nokii N72 to jest poprostu K.O. :) Porównywalny do N73. Bardzo dobry organizer, świetne narzędzie do osób aktywnych życiowo. MPE czy Bluetooth (czy jak sie to pisze) to oczywiście standart. Telefon w wygaszaczu ma zegar wskazówkowy, świetnie to wygląda. Napewno pod względem jakości wykonania oraz użyteczności jest to najlepszy model Siemensa. To tyle jeśli ktoś chce o coś pytac prosze :)

 #161446  autor: Marek
 11 mar 2007, 22:22
Arco pisze:Hej jestem nowy tu, ale podziele sie swoja opinia na temat telefonow.

Miałem S65, C65, C75
Posiadam SXG75 na niemieckich częściach kupiony w Niemczech!

Ten model wymiata...

150 minut dzwieku mozna nagrac, 5 minut film. Zdjęcia robi strasznie dobre... dobrze dostosowuje czułość natężenia światła. Do tego radio z rds, GPS. To co jeszcze mnie zaskoczyło, to zupełnie inna zasada wysyłania sms itp. W modelu C75 np... najpierw pisaliśmy sms, a potem wybieralismy do kogo, tutaj jest odwrotnie. Najpierw wybieramy grupe docelową, a potem piszemy sms, mms ems...
Posiada super radio... czysto odbiera nie ma zaklucen. Ogólnie system bardzo logiczny w poruszaniu sie, producentem systemu jest podobno APPLE. W porownaniu do innych modeli niezawieszalny. Jego wadą jest to, że żadna sieć go nie ma w abonamencie lub poprostu w ofercie. Trzeba ustawic samodzielnie w taki czy inny sposób telefon. Jest to duzy telefon nie ma co ukrywac. GPS jest wbudowany w telefon tylko trzeba ściągnać mapy miast w Polsce. To co mnie cieszy to, że nie lata żadna klapka, miejsce na smycz jest - haczyk. My Menu oraz SIMteligent super sprawa... Osoby w Orange mogą zmieniać zestawienie swojego planu nigdzie nie dzwoniąc, telefon posiada dane operatora i ma wbudowany panel zmiany zestawienia np Mojego Planu w Orange. W telefonie ustawiasz co i jak, nie wychodząc z domu dostosowujesz swoj abonament. Klawisze są ciche, nie lataja... cały telefon bardzo stabilny. Czuc go w ręce. Miejsce na dodatkową pamiec do 2gb. Porównując do Nokii N72 to jest poprostu K.O. :) Porównywalny do N73. Bardzo dobry organizer, świetne narzędzie do osób aktywnych życiowo. MPE czy Bluetooth (czy jak sie to pisze) to oczywiście standart. Telefon w wygaszaczu ma zegar wskazówkowy, świetnie to wygląda. Napewno pod względem jakości wykonania oraz użyteczności jest to najlepszy model Siemensa. To tyle jeśli ktoś chce o coś pytac prosze :)
obudowa czarna czy biała?

 #161452  autor: marko20
 11 mar 2007, 22:50
Ja mam A52 jak dla mnie telefon z tego segmentu idealny - proste menu, podstawowe funkcje, nieduży, dobrze się go trzyma - jedyniego czego czasami mi brakuje to gprs i wapu - ale tak to idealny telefon dla dzwoniących i wysyłających esy. Jak narazie zero problemów i oby tak dalej bo nie mam zamiaru zmieniać - za bardzo się przyzwyczaiłem :D
Niech żyje Siemens!!

 #169481  autor: Slevin
 03 kwie 2007, 10:27
Siemens S65 to był telefon . Naprawde funkcjonalny. Respect :)

 #171730  autor: Rudirudi
 08 kwie 2007, 14:13
Witam,

Ja bardzo miło wspominam swojego CXT65.Większych problemów z nim nie miałem.

Takie pytanie jeszcze o SXG75.Zdarzaja się resetować?Jakieś problemy z użytkowaniem tego telefonu?Właśnie się do niego przymierzam...I takie jeszcze jedno pytanie...jak duży jest ekran tzn. ile centymetrów na ile?

Pozdrawiam

 #171868  autor: lookass
 08 kwie 2007, 23:24
SX1 zdecydowanie jest i bedzie najlepszym Simensem :D

 #171871  autor: gomez1982
 08 kwie 2007, 23:42
lookass pisze:SX1 zdecydowanie jest i bedzie najlepszym Simensem
Nie miałem go ale po tym co o nim czytam to chyba jest bo softa do niego nie napisał chyba Siemens :P Z telefonów tej marki najlepiej kojarzy mi sie SL45i oraz S55 którego mam w domu i oprócz tej klawiatury mnie nie zawiódł.

 #171887  autor: ganc2
 09 kwie 2007, 00:52
S6 Power - dlatego że był moim pierwszym, najwspanialszym telefonem :(

 #171990  autor: Matt.
 09 kwie 2007, 15:21
Najlepszy Siemens to z pewnością S55 . Następnie bardzo dobrym był ST55/St60 .
Teraz używam Siemensa CXV70 i jakoś nie mam co narzekać , ale w porównaniu do St60 to jest cienki .. :P

Let's PLAY