DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #239339  autor: Than
 14 gru 2007, 08:12
Witam. Pierwszym problemem jest program Disc2Phone. W tym programie piosenki normalnie zapisują się do folderu G:\Music i tam są wszystkie piosenki. Czy jest możliwość zmiany tej ścieżki? Bo ja bym chciał zmienić sobie na taką: G:\MSSEMC\Media Files\audio\Mp3. Nie wiem czy jest taka możliwość dlatego się pytam. Jeśli nie to czy mogę to zrobić innym programem? Chodzi mi tylko o to, aby jak wejde w odtwarzacz to żeby pokazały się wykonawcy bo jak robie to przez kopiowanie przez dysk wymienny to pisze że nie znaleziono albumów i zalecają program Disc2Phone.

Ściągnąłem ze strony sony ericssona program Update Service bo chciałem zrobić aktualizację softu ale gdy otwieram program to wyskakuje mi taki błąd:
Obrazek

 #239363  autor: Xy
 14 gru 2007, 11:57
Uzywaj klasycznego "kopiuj - wklej" i bedziesz mogl zmieniac sciezki dowolnie ;) Ja nie mam Disc2Phone i jakos zyje. Pliki na komorke wrzucam 'managerem przenoszenia plikow' jak to nazywam, programem"Total Copy".
Na ostrzezeniu pisze, ze wersja FLasha nie teges i sciagnij z podanej strony. Tak zrozumialem. Ale co ma flash do kopiowania plikow? Czyzby D2P wymagal?

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #239364  autor: butterfly
 14 gru 2007, 12:03
Nie używaj żadnego programu do przesyłania plików na kartę. Po prostu otwórz ją jako dysk wymienny i tyle. Wrzucasz gdzie chcesz.

 #239380  autor: daniel
 14 gru 2007, 13:52
ale przy przesylaniu plikow tak jak wy mowicie, kazdy jeden odzielny plik trzeba akceptowac w telefonie... a w disc2phone leci samo...

Lights are blinding my eyes...

 #239392  autor: Than
 14 gru 2007, 14:47
Ale jak wsadzam muzyczki przez dysk wymienny to potem jak chce włączyć przez odtwarzacz wykonawcy to pisze że nie znaleziono żadnych utworów lub są nieprawidłowo przeniesione i zalecają programu Disc2Phone. Gdy wpisuję stronę macromedia.com to wychodzi mi adobe.com a tam nie ma nic powiązane z aktualizacją telefonu albo nie umiem znaleźć :/
@edit
Problem z Disc2Phone już rozwiązałem ale czekam na odpowiedzi co do aktualizacji softu.

 #239395  autor: butterfly
 14 gru 2007, 15:15
daniel pisze:ale przy przesylaniu plikow tak jak wy mowicie, kazdy jeden odzielny plik trzeba akceptowac w telefonie... a w disc2phone leci samo...
Coooo? Nie ma mowy.
Than pisze:Problem z Disc2Phone już rozwiązałem ale czekam na odpowiedzi co do aktualizacji softu.
Hmm, rada beznadziejna, ale każdemu komu wyskoczył ten komunikat nie udało sie go rozwiązać inaczej jak przeinstalowac system. :] Bądź go zmienić całkiem.

 #239405  autor: Than
 14 gru 2007, 15:38
Aha :/ no to pozostaje mi zaaktualizować go u kolegi. Może on nie będzie miał tego problemu. Nie chce znowu robić formata kompa :P ostatnio robiłem 3 tygodnie temu. Pozdrawiam i dziękuję.

 #239576  autor: daniel
 15 gru 2007, 10:49
butterfly pisze:
daniel pisze:ale przy przesylaniu plikow tak jak wy mowicie, kazdy jeden odzielny plik trzeba akceptowac w telefonie... a w disc2phone leci samo...
Coooo? Nie ma mowy.
No ja w moim w810i musze kazdy odzielny plikac akceptowac...
Z reszta... niby co ja mam rozumiec poprzez stwierdzenie "Nie ma mowy."
Moze bardziej sprecyzujesz, bo mozne to zrozumiec i przyjac w róznoraki sposob...

:roll:

Lights are blinding my eyes...

 #239590  autor: butterfly
 15 gru 2007, 12:03
No, że niemożliwe. Jetseś pierwszą osobą, która ma taki problem i z którą się spotkałam.