• Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #751692  autor: SobiX
 26 wrz 2014, 00:01
Witam
Dzisiejszego dnia miała taka akcja z moim telefonem, leżał cały czas w szafce metalowej w pracy pod kluczykiem i pod moim okiem, ponieważ szafka jest blisko miejsca pracy plus zaufani ludzie.

Wszystko było w porządku jak dzwoniłem o godzinie 17. Na przerwie mając go potem już przy sobie o 18 postanowiłem zobaczyć co w trawie piszczy, i zapiszczało niestety... A więc.
Wyciągłem telefon z kieszeni i jakoś dziwnie stał się gorący, przeważnie jest tak jak się włączy gry wymagające i telefon szybko się nagrzewa, tutaj było podobnie po odblokowaniu telefonu ujrzałem włączona przeglądarkę. Po wyłączeniu miałem inny pulpit z inną tapetą. Były też włączone funkcję typu transmisja danych , gps , nfc i wifi chyba być może bluetooh ale nie pamiętam już. To po pierwsze, po drugie wchodząc na ostatnie połączenia zauważyłem, że telefon dzwonił do dwóch moich znajomych + pod dwa dziwne numery, coś typu #2##657 , czy 9999##959##655#1##. Potem wchodząc na smsy ujrzałem wysłany MMS na numer 506919... gdzie u wcześnie dostałem reklamę pożyczki gotówkowej.

Proszę ktoś może mi to wytłumaczyć jak to się stało

 #751862  autor: xxjanosik
 26 wrz 2014, 19:59
A miałeś zablokowany telefon? ja mialem takie coś jak miałem galaxy ace jak mialem go w kieszeni to się odblokowywał sam i wciskal niektorze rzeczy

 #753740  autor: SobiX
 04 paź 2014, 17:20
Ja mam manie taką , że wszystkie funkcję które nie używam mam wyłączone, nawet praca w tle. telefon zablokowany i ciężko go włączyć, ponieważ mam gumowy futerał .

 #757476  autor: Szpady
 21 paź 2014, 13:03
Wniosek z tego taki, żeby nie nosić telefonu w kieszeni...

 #759064  autor: AnnabelleShake
 29 paź 2014, 09:21
Miałam to samo wystarczyło wyjąć i włożyć jeszcze raz i wszystko wrócił do normy.