DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #138706  autor: togom
 03 sty 2007, 12:51
wyłączając budzik na rano jakim przyciskiem bym go nie wyłączył to po 10 mnin włacza się ponownie. By miec spokój muszę go zupełnie skasować,ale zeby mnie obudził następnego dnia muszę go spowrotem nastawić.Czy jesdt jakiś sposób, by wyłączyć budzik na rano jednym porzyciskiem i miec święty spokój do następnego poranka?
Ostatnio zmieniony 03 sty 2007, 23:52 przez togom, łącznie zmieniany 1 raz.

togom

 #138714  autor: b@sho
 03 sty 2007, 13:27
jesli chcesz wylaczyc alaram w trakcie jego trwania nacisnij dowolny guzik jesli natomiast chcesz by nie byl powtarzany nacisnij yes

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #138791  autor: przemek910
 03 sty 2007, 17:14
w d750i mam "wycisz" i "wyłącz", wycisz faktycznie wycisza, ale zostaje wł. z funkcją drzemki, natomiast wyłącz go wyłącza, (kasuje alarm).
togom pisze:Czy jesdt jakiś sposób, by wyłączyć budzik na rano jednym porzyciskiem i miec święty spokój do następnego poranka?
Nie masz alarmów wielokrotnych? Jeśli nie, to jednokrotnego nie ustawisz na kilkakrotny, zadzwoni raz i sam się kasuje... Wszędzie tak jest :roll:

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #138800  autor: togom
 03 sty 2007, 17:57
dzieki ! miałem jednak nadzieję,ze po wyłączeniu budzik na drugi dzień zadzwoni ,ale trudno ,trzeba go włączyć codziennie

togom

 #138802  autor: przemek910
 03 sty 2007, 17:59
Poszukaj, może masz w menu alarmów opcję "Alarm cykliczny"...

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #138847  autor: togom
 03 sty 2007, 22:29
kin pisze:Poszukaj, może masz w menu alarmów opcję "Alarm cykliczny"...
mam alarm cykliczny-ale to nic nie zmiemia.By wyłączyć drzenkę,która ryczy co 10 minut muszę też wyłączyć zupełnie budzik ,a jak to zrobie ,to muszę ponownie włączyć budzik by mnie następnego dnia obudził(naszczęście bez ponownego ustawiania godziny).ale i tak muszę wejś menu-budzik-włącz. myslałem ze wystarczy jak w nokii czy alcatelu gdy budzi zatrzymać go jednym kliknięciem i cześć,a na drugi dzień mnie znów obudzi itd .A tu nic podobnego.

togom

 #139010  autor: przemek910
 04 sty 2007, 16:27
Ustaw teraz budzik, tak by zadzownił Ci np po minucie, wtedy zobacz jakie masz mozliwości wyboru, i napisz tu.

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #139068  autor: togom
 04 sty 2007, 19:53
kin pisze:Ustaw teraz budzik, tak by zadzownił Ci np po minucie, wtedy zobacz jakie masz mozliwości wyboru, i napisz tu.
niestety- próbowałem chyba wszystkiich wariantów z klawiszami.Po naciśnięciu jednego przycisku ukazuje się komunikat-"czy wyłączyć alarm?" jeśli nic nie zrobie to będzie mi ryczał co 10 minut,jeśli natomiast wcisnę yes, to oczywiście alarm jak i też drzemka wyłączą się,ale muszą ponownie ustawić alarm ,by zadziałał na drugi i kolejne dni.
Jak dla mnie to trochę głupawe,bo nawet takie prymitywne badziewia jak Alcatele mają zwyczajne i proiste rozwiązania jeśli chodzi o budzenie.Dobrą opcją było by wyłączyć poprostu drzemkę ,ale obawiam się ,ze to chyba też niemożliwe.
Czasem myślę ,ze ten fon jest idealny do konkursu -"rzut komórką na odległość".

togom