DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #891842  autor: brunet1986
 17 paź 2016, 15:25
Witam,Dostałem od brata nokię 5230 bez jeżyka polskiego,mam tel kilka mies i postanowiłem spróbować domowym sposobem wgrać soft z polskim językiem,niestety okazuje sie to dla mnie puki co zbyt skąplikowane. Mam ściągnięty program Nokia Phoenix (Software 2012.50.000.49146 Setup) i ściągnięte 2 softy 1 prawdopodobnie ma polski język.Zrobiłem tak jak jest w tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=QaNJle_Z09g Problem w tym że jak wchodzę do programu Nokia phoenix i wybieram opcje FLASHING firmware update potem product codse i klikam na ikonke z 3 kropeczkami nie widzi mi softu który chcę wgrać,tak jak jest na filmie wcześniej wziąłem soft który mam ściągnęty utworzyłem nowy folder napisałem nazwałem go tak jak ma mój telefon RM-588 I wkleiłem go w dysk C program files nokia phoenix do folderu product.Coś musiałem zrobić źle ale nie wiem co Czytałem na różnych forach że ściągnięty soft trzeba zainstalować,za bardzo nie wiem o co chodzi z tym instalowaniem softu.Może mi ktoś wytłumaczy krok po kroku jak zainstalować soft?i jak wgrać ten soft do tel by program w koncu mi wykrył ten soft