DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #781054  autor: Radius5
 29 sty 2015, 09:19
Witam chciałbym zapytać jaki telefon robi podobne zdjęcia do Noki 300. Telefon jest bardzo fajny lecz często się psuje i już po czwartym oddaniu go na gwarancje kupiłem samsunga jakiegoś trend plusa ale jakość wideo mnie bardzo zawiodła to samo z jakością zdjęć. Jest to dla mnie istotne gdyż czasem cykam jakąś focie. Zdjęcia może są i nawet ładne ale w noki video i zdjęcia bardziej mi się podobały. Raz zrobiłem porównanie zdjęcia na czymś czarnym przy czym samsung po prostu leży. Zdjęcie zrobione samsungiem wyglądało bardzo dziwnie natomiast w noki obraz się troszkę rozjaśnił i było widać nawet szwy swetra, każde zagięcie. Jeszcze dziwniejsza sprawa, że samsung rejestruje video hd i jakość jest mało szczegółowa a próbowałem już nawet bawić się trybami lecz to i tak nic nie dało. Dziwne, że oba aparaty mają 5mpx a szczegóły i jakość zdjęcia lepiej ocenił bym na korzyść noki. Zastanawiam się nad Nokią 300 asha ale może polecicie mi jakiś inny telefon. Dodam jeszcze, że nie chce kupować zbyt drogiego telefonu gdyż i tak już dużo wydałem na tego samsunga. Z góry dzięki za odpowiedź, liczę na wasze opinie bo samsungiem jestem bardzo zawiedzionym.
 #785738  autor: maniek89
 19 lut 2015, 18:53
Musiałeś mieć coś źle ustawione - trend rzeczywiście nie ma rewelacyjnego aparatu ale na pewno nie robi gorsszych zdjęć od tej nokii, która nie ma nawet autofocusa ;)