DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #1216  autor: johnq
 26 lut 2005, 23:09
Witam. Mam taki problem - otoz gdy ktos do mnie dzwoni, a ta osobe mam wpisana na karcie sim wyswietla sie jej numer, a nie osoba ktora dzwoni! Nie przy wszystkich przypadkach tak jest, szczerze to jak sie widzi telefonowi. Wie ktos co moze byc przyczyna? Wkurza mnie juz domyslanie sie kogo to numer. :/ Pozdrawiam i prosze o pomoc.

 #1219  autor: WitekT
 26 lut 2005, 23:47
Telefon zachowuje się tak, gdy ten sam numer jest wpisany pod 2 nazwami w pamięci telefonu bądź karty SIM - nie ominiesz tego...

 #1222  autor: johnq
 27 lut 2005, 11:45
Tyle, ze mam wpisane numery TYLKO na karcie sim i ustawione aby odczytywalo i zapisywalo tylko na karcie sim. Co tu zrobic :(.

 #1228  autor: Dragon
 27 lut 2005, 12:29
no to moze skopiuj je wszystkie do pamieci telefonu

 #1262  autor: johnq
 27 lut 2005, 21:45
Wtedy nie kopiowalem i bylo w porzadku. Ale juz rozwiazalem ten problem. Tkwil on w ustawieniach, a dokladniej w Idei musi (?) byc ustawione wysylnie numeru na opcje "ustala to siec" gdy na to przestawilem wszystko juz jest w porzadku.

 #1265  autor: WitekT
 27 lut 2005, 22:02
I to niby wpływało na niekojarzenie numerów przychodzących z książką??? :shock: Coś nie chce mi się wierzyć, musiałeś przy okazji zmienić coś innego... :)

 #1267  autor: Sirmark
 27 lut 2005, 22:43
Mendus pisze:Wtedy nie kopiowalem i bylo w porzadku. Ale juz rozwiazalem ten problem. Tkwil on w ustawieniach, a dokladniej w Idei musi (?) byc ustawione wysylnie numeru na opcje "ustala to siec" gdy na to przestawilem wszystko juz jest w porzadku.
przestawienie z zla strone opcji "wysylania numeru " powoduje niemozliwosc wykonywania polaczen a nie brak kojarzenia numeru..

brak kojarzenia numeru to w stu procentach dwa wpisy w ksiazce adresowej
dla tego samego numeru ale z rozna nazwa, bez rozroznienia czy to karta SIM czy pamiec telefonu..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #1275  autor: johnq
 28 lut 2005, 16:53
nie nie, po prostu mialem TYLKO na karcie sim zapisane numery a pamieci telefonu bylo wolne 100% wiem na czym ta opcja polega, ale gdy ja zmienilem to numery zaczely sie wszystkie wyswietlac i jest w porzadku.