DAJ CYNK

Plus rozdaje gotówkę, bez haczyków – i taki Black Week to ja rozumiem!

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Artykuł sponsorowany


W promocji sieci Plus na abonentów czeka 100 zł zwrotu gotówki z bankomatu za każdy numer oraz nawet 400 zł za wybrane telefony.

Jeśli czekaliście z zakupem nowego telefonu lub podpisaniem umowy na abonament do Black Friday, to mamy dobrą wiadomość – w Plusie czeka na Was atrakcyjna promocja. Do wzięcia jest stara, dobra gotówka. Nawet sporo gotówki – łącząc oferty można zgarnąć ponad 1000 zł na nadchodzące świąteczne wydatki.

Kto może otrzymać pieniądze? W zasadzie każdy, kto od 8 listopada do 24 grudnia przedłuży, przeniesie numer lub podpisze nową umowę na abonament. Takim klientom przysługuje 100 zł zwrotu gotówki z bankomatu za każdy numer. Dodatkowo kupując wybrane modele telefonów można uzyskać dodatkowe 200 lub 400 zł.

Co ważne, w tej ofercie nie ma żadnych haczyków. Nie mówimy tu o żadnych voucherach na kolejne zakupy, tylko o prawdziwej gotówce (tudzież „kasie”, „hajsie”, „mamonie”, „sałacie” czy jak tam jeszcze kto woli). Po uzyskaniu zwrotu będziemy mogli wypłacić ją z dowolnego bankomatu sieci Euronet i wykorzystać na co tylko nam się zamarzy.

Co ważne, promocją objętych jest kilka naprawdę fajnych smartfonów. Czas w związku z tym przyjrzeć się, jakie modele znajdziemy w ofercie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Plus, Pexels

Źródło tekstu: własne