DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 95 z 96
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96

 #430824  autor: Guciu
 21 wrz 2010, 10:33
Rozumiem, że wszystkie podane wyżej zniżki są Z WYMIANĄ APARATU ? Czyli wybieramy albo upust na abonament albo dodatkowe minuty tak? (Chodzi Mi głównie o pakiety biznes) Bo tak to niejasno dosyć sformułowane...

niby "Przygotowana promocja umożliwi Państwu zakup nowego aparatu w cenie promocyjnej uzależnionej od wybranej taryfy. Wykaz wszystkich aparatów wraz z cenami promocyjnymi przy poszczególnych taryfach Pakiet Biznes jest dostępny na naszej stronie internetowej pod adresem: "

ale poniżej dopiero: "OFERTA z WYMIANĄ APARATU "

Wiec albo do pewnego momentu (gdzie są zniżki) są bez wymiany telefonu a dopiero później oferta z wymianą aparatu i tam są bezpłatne minuty. Albo ja czytać nie umiem (chociaż matura i część czytania ze zrozumieniem wyglądała u mnie bardzo dobrze ;p ) Albo właśnie co?? :)

 #430826  autor: KUMSON
 21 wrz 2010, 10:53
Witam wszystkich ponownie. Mój tata chce przedłużyć umowę, z ZUK wynegocjował abonament RODZINNA 60 za 60zł + minuty do play. Teraz wybór telefonu, dlatego moje pytanie do was, jaki tel polecacie w tym abonamencie. Dodam iż podoba mu się SONY ERICSSON XPERIA X10 ale jest kosmicznie drogi=1200zł :D :D , drugim tel, nad którym sie zastanawiał to SE W995, teraz pytanie czy warto go wziąść, czy też poszukać czegoś innego... W salonie pani zaproponowała mu
BLACKBERRY 8520, i NOKIE E71. Doradźcie co ma wziąć, nie interesują go takie rzeczy jak symbian czy coś z systemów, najbardziej do gustu przypadła mu marka SE, Dlatego pytanie, napiszcie wady i zalety SE W995, czy to dobry tel????

 #430834  autor: KUMSON
 21 wrz 2010, 11:21
ok, przepraszam rzeczywiście pomyliłem się :D

 #430876  autor: i-ceum
 21 wrz 2010, 15:10
Kitt pisze:
kondziu pisze: - za dodatkowe usługi (np blueconnect) dopłaca się extra poza abonamentem!
- SMS premium poza abonamentem!!
Gdzie jest napisane - co jest liczone spoza pakietu? Jest gdzieś jakiś bardziej szczegółowy cennik tych nowych taryf "pakiet dla biznesu"? Nie znalazłem nigdzie informacji - na co jest przeznaczony pakiet.
Jest to podane w cenniku, trzeba się dobrze wczytać. Z pakietu kwotowego nie odliczają usług dodatkowych (np. pakiety internetowe) ani numerów i SMS Premium. Nawet za telefon do BOK trzeba płacić ponad 1 zł a było bezpłatne.

Jeśli komuś zależy na taryfie NPB Prestiż (na poprzednich warunkach) z 50% zniżką to zerknijcie na tym forum do działu "Kupię, sprzedam, zamienię"

 #430889  autor: Kitt
 21 wrz 2010, 16:55
i-ceum pisze:Jest to podane w cenniku, trzeba się dobrze wczytać. Z pakietu kwotowego nie odliczają usług dodatkowych (np. pakiety internetowe) ani numerów i SMS Premium. Nawet za telefon do BOK trzeba płacić ponad 1 zł a było bezpłatne.
Kurcze - klikam i klikam - i nic nie mogę wyklikać. Możesz podać linka na której podstronie?

[ Dodano: 2010-09-21, 16:56 ]
sql pisze:Posiadam 2 numery w Erze w tym rachunki na 1 numerze wynoszą 400-500 zł. Oferta w nowych taryfach.
To jest po negocjacjach - czy "z marszu"?

 #430891  autor: i-ceum
 21 wrz 2010, 17:06
Pełen cennik nowych taryf NPB jest też tutaj - http://telepolis.pl/grafika/arty/taryfy ... 9-2010.pdf
Na stronie 13 w dziale "Pakiet wartościowy" podane jest co wchodzi w pakiet a co nie.

 #430896  autor: Kitt
 21 wrz 2010, 17:18
i-ceum pisze:Pełen cennik nowych taryf NPB jest też tutaj - http://telepolis.pl/grafika/arty/taryfy ... 9-2010.pdf
Na stronie 13 w dziale "Pakiet wartościowy" podane jest co wchodzi w pakiet a co nie.
Dzięki! Na stronach ery nie potrafię się do tego dokopać.

 #430992  autor: i-ceum
 21 wrz 2010, 23:06
Guciu pisze:Rozumiem, że wszystkie podane wyżej zniżki są Z WYMIANĄ APARATU ? Czyli wybieramy albo upust na abonament albo dodatkowe minuty tak? (Chodzi Mi głównie o pakiety biznes) Bo tak to niejasno dosyć sformułowane...

niby "Przygotowana promocja umożliwi Państwu zakup nowego aparatu w cenie promocyjnej uzależnionej od wybranej taryfy. Wykaz wszystkich aparatów wraz z cenami promocyjnymi przy poszczególnych taryfach Pakiet Biznes jest dostępny na naszej stronie internetowej pod adresem: "

ale poniżej dopiero: "OFERTA z WYMIANĄ APARATU "

Wiec albo do pewnego momentu (gdzie są zniżki) są bez wymiany telefonu a dopiero później oferta z wymianą aparatu i tam są bezpłatne minuty. Albo ja czytać nie umiem (chociaż matura i część czytania ze zrozumieniem wyglądała u mnie bardzo dobrze ;p ) Albo właśnie co?? :)
Jest tak jak było poprzednio, czyli - rabat albo dodatkowe minuty. Telefon dostajemy w obydwu przypadkach.

 #431085  autor: Guciu
 22 wrz 2010, 14:37
i-ceum pisze:
Guciu pisze:Rozumiem, że wszystkie podane wyżej zniżki są Z WYMIANĄ APARATU ? Czyli wybieramy albo upust na abonament albo dodatkowe minuty tak? (Chodzi Mi głównie o pakiety biznes) Bo tak to niejasno dosyć sformułowane...

niby "Przygotowana promocja umożliwi Państwu zakup nowego aparatu w cenie promocyjnej uzależnionej od wybranej taryfy. Wykaz wszystkich aparatów wraz z cenami promocyjnymi przy poszczególnych taryfach Pakiet Biznes jest dostępny na naszej stronie internetowej pod adresem: "

ale poniżej dopiero: "OFERTA z WYMIANĄ APARATU "

Wiec albo do pewnego momentu (gdzie są zniżki) są bez wymiany telefonu a dopiero później oferta z wymianą aparatu i tam są bezpłatne minuty. Albo ja czytać nie umiem (chociaż matura i część czytania ze zrozumieniem wyglądała u mnie bardzo dobrze ;p ) Albo właśnie co?? :)

Jest tak jak było poprzednio, czyli - rabat albo dodatkowe minuty. Telefon dostajemy w obydwu przypadkach.

Do uzyskania takich zniżek potrzebne są rachunki rzędu 400-500zł tak jak kolega powyżej czy wszyscy negocjujący to dostaną?

 #431098  autor: alc
 22 wrz 2010, 15:09
Witam wszystkich!

Ja po zagrożeniu zerwania umowy dostałem taką ofertę:

101zł brutto i w tym 475min do wszystkich (bez Play) i 1000 min z domu na ere i stacjonarne i do tego SE elm za 1zł..

Co o tym sądzicie?

Sam osobiście czuję jakiś niedosyt. Mogłem jeszcze trochę powalczyć.
Choć i tak w stosunku do tego co mi proponowali przez BO to i tak świetna oferta;)

 #431171  autor: Fakers
 22 wrz 2010, 20:55
Sam musisz ocenić przedstawioną ofertę mi zaproponowali za 85 zł 475minut i jakiś tam tel za 1 zł i odmówiłem gdyż jakoś na chwilę obecną nie chce mi sie wiązać znowu umową na 24 m-ce jest tyle opcji w prepaidzie ze jest w czym wybierać.Jak sobie sięgnę pamięcią wstecz (10 lat z Erą) to oferta abonamentowa zawsze jest atrakcyjna w momencie jej podpisywania później przychodzi jakiś "bum" a ty płacisz boś podpisał ;))
Telefon i tak zawsze kupuje z All... więc korzyści jak dla mnie takie sobie.
 #431175  autor: markul
 22 wrz 2010, 21:05
Witajcie. Mam pytanko, czy orientujecie się co można ugrać przedłużając umowę na Erę domową w ofercie z nowym telefonem? ( nie wiem, czy coś to zmienia ale w Erze mam też abonament)
Z góry wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi...
 #431177  autor: st.konsultant
 22 wrz 2010, 21:11
markul pisze:Witajcie. Mam pytanko, czy orientujecie się co można ugrać przedłużając umowę na Erę domową w ofercie z nowym telefonem? ( nie wiem, czy coś to zmienia ale w Erze mam też abonament)
Z góry wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi...

Możesz włączyć sobie super zestaw, czyli będziesz miał upust 10 zł na abonament. To samo tyczy się przedłużenia umowy na Blueconnect. Super zestaw jest dostępny tylko przy umowach na 24 lub 36 miesięcy.

 #431392  autor: danielkl
 23 wrz 2010, 22:48
Takie zeczy tylko w era mija 14 dzien od podpisania aneksu a ja dalej niemam nowej taryfy na swoim koncie pozdrawiam

 #431402  autor: st.konsultant
 23 wrz 2010, 23:46
danielkl pisze:Takie zeczy tylko w era mija 14 dzien od podpisania aneksu a ja dalej niemam nowej taryfy na swoim koncie pozdrawiam

Napisz reklamację, żeby wszystkie połączenia zostały Ci rozliczone w taki sposób, jakby taryfa zmieniła się poprawnie. Pisanie na forum raczej Ci nie pomoże w rozwiązaniu problemu.

 #431473  autor: Guciu
 24 wrz 2010, 12:34
Chciałem ponowić pytanie: Czy zniżki podane na poprzedniej stronie forum w nowych taryfach pakiet biznes dostanie każdy negocjujący czy tylko powyżej jakiejś kwoty abo?

 #431656  autor: michal9017
 25 wrz 2010, 07:14
Guciu pisze:Chciałem ponowić pytanie: Czy zniżki podane na poprzedniej stronie forum w nowych taryfach pakiet biznes dostanie każdy negocjujący czy tylko powyżej jakiejś kwoty abo?
No jak miałes do tej pory abonament mniejwiecej 25 zł to nielicz że dostaniesz taka zniżke... ja miałem abo w wysokości 60zł i mi ją proponowali, ale wolałem przejść do Play. Dużo lepsze warunki

 #431659  autor: Guciu
 25 wrz 2010, 08:19
michal9017 pisze:
Guciu pisze:Chciałem ponowić pytanie: Czy zniżki podane na poprzedniej stronie forum w nowych taryfach pakiet biznes dostanie każdy negocjujący czy tylko powyżej jakiejś kwoty abo?
No jak miałes do tej pory abonament mniejwiecej 25 zł to nielicz że dostaniesz taka zniżke... ja miałem abo w wysokości 60zł i mi ją proponowali, ale wolałem przejść do Play. Dużo lepsze warunki
Nie spoko dokładnie to sto dwa zł :) Teraz spokojnie będę czekał do końca abo wiedząc czego można oczekiwać.
pozdrawiam :)

 #431688  autor: Dampe
 25 wrz 2010, 10:55
danielkl pisze:Takie zeczy tylko w era mija 14 dzien od podpisania aneksu a ja dalej niemam nowej taryfy na swoim koncie pozdrawiam
Od paru dni są problemy w Era z aktywacją nowych umów i aneksów. Problem jest rozwiązywany, nikt nie zna terminu załatwienia sprawy. Tak jak poprzednik napisał bez reklamacji się nie obędzie. Cierpliwości
  • Strona 95 z 96
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 1
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96