DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 675
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 675

 #600960  autor: pers
 13 gru 2012, 16:56
Witam,
dziekuje bardzo za odpowiedz. jeszcze jedno pytanie - jak skontaktowac sie z kims, kto bedzie mogl zaproponowac mi korzystne warunki. jesli chodzi o internet mobilny to dzwonia do mnie kilka razy dziennie, ale niestety nie dzwoni zadna osoba, ktora moglaby zaproponowac korzystny plan taryfowy. tak jak juz pisalam - w salonie i w internecie nie znajduje satysfakcjonujacej oferty. bede wdzieczna za wskazowke, dziekuje, pozdrawiam. pers.

 #600977  autor: forum_tg
 13 gru 2012, 18:18
Witam, mam pytanie
moglibyście powiedzieć mi jaki system tworzenia adresów email, mają w firmie Orange?
potrzebuje kontaktu z jednym z konkretnych kierowników, bo nie mogę z nim teraz nawiązać kontaktu.

często jest to imie.nazwisko@nazwa_firmy ew i.nazwisko@nazwa_firmy

z gory dziękuje za informacje.

 #600978  autor: kedar
 13 gru 2012, 18:19
Witam
Mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy w orange dla firm.
Moja umowa kończy się w lipcu 2013 roku, jednakże teraz już zadzwonił do mnie jakiś konsultant i zaproponował "aktualizację" umowy i zaproponował przedłużenie umowy na 12 miesięcy - firma bez ograniczeń 65 bez telefonu. Jestem jednak zainteresowany abonamentem więcej za mniej 450 z telefonem. Konsultant powiedział, że jest taka możliwość i ma się ze mną kontaktować w przyszłym tygodniu jaki telefon mnie interesuje.

Konsultant, jak się okazało zaoferował mi póki co cenę salonową na nokię lumia 800. Z ciekawości sprawdziłem jaka jest cena sprawdziłem ofertę na stronie orange - propozycje przedłużenia będzie dostępna dopiero za ok pół roku. Zadzwoniłem na *400 gdzie poinformowano mnie, że możliwość przedłużenia umowy będę miał dopiero w kwietniu tj. na 3 miesiące.

Teraz pytanie - czy jest możliwe przedłużenie umowy na tyle wcześniej, czy też ktoś próbuje mnie nabić w butelkę? (W każdym bądź razie zmieniałbym teraz plan taryfowy na wyższy, jeżeli to ma jakieś znaczenie)

Pozdrawiam
Radek

 #601120  autor: OrangeDlaFirm
 14 gru 2012, 09:38
kedar pisze:Witam
Mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy w orange dla firm.
Moja umowa kończy się w lipcu 2013 roku, jednakże teraz już zadzwonił do mnie jakiś konsultant i zaproponował "aktualizację" umowy i zaproponował przedłużenie umowy na 12 miesięcy - firma bez ograniczeń 65 bez telefonu. Jestem jednak zainteresowany abonamentem więcej za mniej 450 z telefonem. Konsultant powiedział, że jest taka możliwość i ma się ze mną kontaktować w przyszłym tygodniu jaki telefon mnie interesuje.

Konsultant, jak się okazało zaoferował mi póki co cenę salonową na nokię lumia 800. Z ciekawości sprawdziłem jaka jest cena sprawdziłem ofertę na stronie orange - propozycje przedłużenia będzie dostępna dopiero za ok pół roku. Zadzwoniłem na *400 gdzie poinformowano mnie, że możliwość przedłużenia umowy będę miał dopiero w kwietniu tj. na 3 miesiące.

Teraz pytanie - czy jest możliwe przedłużenie umowy na tyle wcześniej, czy też ktoś próbuje mnie nabić w butelkę? (W każdym bądź razie zmieniałbym teraz plan taryfowy na wyższy, jeżeli to ma jakieś znaczenie)

Pozdrawiam
Radek
Witaj,

Najprawdopodobniej ktoś próbuje Cie naciągnąć na nowy numer telefonu.
W zależności od kilku czynników, okres uprawnień to 3-11 miesięcy, jednak w większości są to właśnie 3 miesiące. Taki termin można jeszcze delikatnie nagiąć (czyt. na przykład uprawnić miesiąc wcześniej, jeśli na koncie nie ma zaległości itp.), jeśli chcesz zostaw numer na priv - powiem kiedy najwcześniej będzie to możliwe.

Dodatkowo dzwoniąc na infolinię e-sklepu, 510 700 700 nie musisz trzymać się na sztywno tych trzech miesięcy, a konsultant zaoferuje Ci lepszą cene za urządzenie niż w salonie.

Pozdrawiam,
OdF

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #601202  autor: pers
 14 gru 2012, 14:26
Witam,
dzis dzwonilam pod *400 i zaproponowano mi abonament za 129zl (nielimitowane polaczenia i smsy). w internecie jest dokladnie ta sama oferta, smart plan multi.
bardzo liczylam na rabat, niestety Pani konsultant powiedziala, ze nie ma mozliwosci zeby dac mi rabat :-/ czy w salonie jest wieksza szansa? czy konsultanci nie moga dac rabatu przez telefon? a moze dzwonie w nieodowiednie miejsce?
bede wdzieczna za odpowiedz i podpowiedzi, dziekuje, pozdrawiam, pers.

 #601219  autor: damianooo
 14 gru 2012, 15:30
Do Pers.
Idz do salonu, najlepiej firmowego i powiedz ze jestes dlugo w Orange, rachunki placisz wysokie i jesli nie dostaniesz rabatu na abonament przejdziesz do innej sieci. Powiedz doradcy zeby zadzwonil do kogos wyzej z dzialu utzymania klienta i taki czlek powinien Ci dac od razu rabat 30%
Jak doradca nie bedzie chcial gadac to powiedz ze Ty porozmawiasz i tyle.

 #601225  autor: Realista
 14 gru 2012, 15:43
Uważasz Damiano że to tak działa ? Fajnie :-)
Każdy by tak chciał to niech bierze taki abo jaki chce płacić.
Nie każdy dostanie rabat , nie każdy na całą umowę to zależy już od wielu rzeczy i nie tylko od twojego rozmówcy - chyba bardziej od klienta jeżeli wiesz o co mi chodzi. Próbować zawsze warto bo to są pieniądze i może się udać zaoszczędzić.

Doradca klienta indywidualnego - ORANGE
Czasami cudotwórca - nawet często :-)
Masz problem to nasz , może pomogę , jak dam radę ;-)

 #601250  autor: amnesia
 14 gru 2012, 16:46
Witam wszystkich bardzo serdecznie, jest to mój pierwszy post na tym forum i od razu mam pytanie dotyczące przedłużenia umowy z Orange. Jestem zainteresowany przedłużeniem umowy i mam zamiar wybrać Smart Plan Multi za 69.90 i moje pytanie sprowadza się do tego czy mam szansę otrzymać zniżkę na taki abonament ? Byłem dzisiaj w salonie i Pani powiedziała, że zniżki udzielają na abonament w kwocie 129.90 wzwyż, spławiła mnie czy faktycznie nie mam szans na otrzymanie rabatu -30% ?
Proszę o odpowiedź.

 #601290  autor: damianooo
 14 gru 2012, 19:28
Do Realista
Nie dziala to za kazdym razem, ale Pers pisala ze jest juz kolo 10 lat w Orange a Jej rachunki siegaja 300 zl, wiec nie powinna miec problemow z tym rabatem. A w pozostalych przypadkach masz racje - zalezy to od rozmowcy, doradcy, itd... Ja nie placilem takich rachunkow jak Pers, a przy przedluzaniu dwoch umow dostalem "od reki" rabat 30%
 #601406  autor: marchwi
 15 gru 2012, 14:15
Abonament Multi 89,9:
-rabat 30% na 24m., więc wynosi on 62,93
-100% więcej minut do wszystkich sieci
-100% rabat na usługę smsy do wszystkich
-konsola PS3+Fifa 13 za 249zł.
W praktyce wygląda to tak:
*1400 minut do wszystkich sieci wymienialne na smsy
*nielimitowane i darmowe połączenia w sieci orange
*nielimitowane smsy do wszystkich sieci
*1,5gb internetu bez limitu(po przekroczeniu zwalnia prędkość)
*konsola lub telefon
*umowa na 24m.
Jest to oferta po wypowiedzeniu umowy.
Zachęcam do negocjowania.
Istotny jest jest staż w sieci, ja jestem kilkanaście lat.

 #601525  autor: damianooo
 16 gru 2012, 02:54
Brawo marchwi !!!
Można? Można :)

 #601611  autor: pers
 16 gru 2012, 13:46
Witam, dziekuje za wszystkie rady i odpowiedzi.
wczoraj udalo mi sie przedluzyc w salonie umowe.
smart plan multi z rabatem 30% i przedluzone orange free na bardzo korzystnych warunkach.
w sumie zamiast prawie 300zl bede placic jakies 125zl, jestem naprawde zadowolona.
plus telefon taki jak chcialam - klasyczna nokia C5 za zlotowke.
jeszcze raz dziekuje za pomoc, porady i odpowiedzi, pozdrawiam serdecznie, pers.

 #601673  autor: RRRR
 16 gru 2012, 19:19
Witam, kupiłem ostatnio no limit z -30% przez internet. Umowa przyszła, wszystko niby ok. Ale w kopercie było też pełno dokumentów dotyczących Orange Free. Nawet nie wiem co to jest, nie zamawiałęm tego. Czy to normalne?

 #601789  autor: staruch
 17 gru 2012, 13:42
pers pisze:Witam,
dzis dzwonilam pod *400 i zaproponowano mi abonament za 129zl (nielimitowane polaczenia i smsy). w internecie jest dokladnie ta sama oferta, smart plan multi.
bardzo liczylam na rabat, niestety Pani konsultant powiedziala, ze nie ma mozliwosci zeby dac mi rabat :-/ czy w salonie jest wieksza szansa? czy konsultanci nie moga dac rabatu przez telefon? a moze dzwonie w nieodowiednie miejsce?
bede wdzieczna za odpowiedz i podpowiedzi, dziekuje, pozdrawiam, pers.
Tylko w salonie mozesz sie starac o rabat.

pozdro

 #602061  autor: Orange Ekspert
 18 gru 2012, 21:38
pers pisze:dzien dobry,
chcialabym powrocic do tematu zmiany planu taryfowego i ponownie poprosic o pomoc i rade. (bylam blisko zmiany planu we wrzesniu, ale ze wzgledu na wyjazd za granice i sprawy roamingowe musialam sie wstrzymac).
obecnie mam bardzo stary plan na rozmowy, place 200zl miesiecznie + 60 za internet. a i tak rachunek prawie zawsze dochodzi do 300zl.
zalezy mi na nieograniczonych rozmowach i smsach, przydalby sie tez nowy telefon - klasyczny, wytrzymaly. nie chce korzystac z internetu w telefonie.

w salonie zawsze wskazuja na aktualna ulotke, jednak jako dlugoletni klient licze na wynegocjowanie lepszych warunkow.

bede wdzieczna za pomoc i wskazanie mozliwie najkorzystniejszej oferty.

pozdrawiam serdecznie
pers
Z jakiego planu taryfowego korzystasz?
Jordaens pisze:Witam,
mam w Orange dwa numery - sprawa dotyczy umowy żony (w Orange około 10 lat).
Żona nie korzysta z internetu w telefonie - używa go praktycznie tylko do rozmów. Dotychczasowa umowa to Delfin II za 39,90 - wybitnie korzystna dla nas z racji 2 bezpłatnych numerów.
Obecnie negocjuję nową umowę, gdzie niestety darmowych numerów nie ma. Dziś zaoferowano mi (telefonicznie):
Smart Plan Multi- 49.90/280 minut
Smart Plan Halo - 59.90/700 minut
Płacenie 59.90 uważam za zbędne, bo de facto nigdy ów limit nie byłby wykorzystany.
Czy, skoro "darmowe minuty do wybranych numerów" zostały w nowych pakietach usunięte, nie mogę się o nie ubiegać?
I druga sprawa - czy decydując się na Smart Plan Multi za 49.90 mogę wynegocjować jakieś dodatkowe bonusy (choćby jeszcze więcej minut w ramach abonamentu)?
Pozdrawiam
Może zainteresuje Cię oferta rozmów bez limitu?

http://www.orange.pl/kid,4002009272,id, ... ticle.html
Michu pisze:
arghim pisze:Czy ktoś z pracowników Orange orientuje się może kiedy będziecie mieć dostawę SG Note II? W środę 28 listopada wynegocjowałem ofertę w salonie, ale nie mieli go na stanie więc kazali czekać...
Ponawiam pytanie Kolegi. Ze sklepu internetowego zniknął całkowicie Galaxy Note 2. U innych operatorów jest w ciągłej sprzedaży. Czy mogą Orange Expert mógłby podać chociażby orientacyjny termin dostawy w/w modelu.

Będę zobowiązany.
Samsung Note 2 jest dostępny w tym momencie w sklepie internetowym http://www.orange.pl/klienci_ind/smart_ ... 02:XT_5526


Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #602400  autor: zbychu02
 20 gru 2012, 15:24
nieaktualne
Ostatnio zmieniony 20 gru 2012, 15:37 przez zbychu02, łącznie zmieniany 1 raz.

 #602402  autor: krzysztof.ka
 20 gru 2012, 15:31
Czy przy korzystaniu z tego kodu jest jakieś ograniczenie co do płacenia pozostałej kwoty punktami Payback?

Moje słuchawki: Plus: Motorola d160, Nokia 3110, Nokia 3310, Nokia 6820, Nokia 6310, Nokia 9300, HP IPaq hw6915, Nokia E51, Nokia E52, Nokia N8. Orange: SE Xperia Arc, SG S III.

 #602458  autor: leoniasty
 20 gru 2012, 19:39
witam, posiada ktos kod na obnizenie abonamentu o 30% przy przedluzaniu umowy? poprosze na priv

 #602572  autor: Kipisz
 21 gru 2012, 11:14
mam pytanie, planuje przedłużyć umowę na firmę ale oferty nie dostałem za dobrej, najlepsza opcja to "Więcej za mniej" tylko tutaj jest mały problem bo sporo smsuje, wiem że jest pakiet 500 smsów do wszystkich (http://www.telepolis.pl/news.php?id=24636&limit=1000) tylko, że jak orange wyłączy tą usługę to znowu będę płacił wysokie rachunki, jakie są szanse że orange w ogóle tego nie wyłączy?
Umowa na 2 lub 3 lata a ja nie chcę się martwić że mi nagle pakiet wyłączą, łatwiej przenieść się do play na jasnych warunkach...

 #602614  autor: Ciemny
 21 gru 2012, 15:16
Witam, chciałbym przedstawić wynik negocjacji mojej zony z Orange.
Staż w sieci 8 lat.
Abonament Smart Plan Multi 30 % zniżki na 30 miesięcy 89,90 ->~63zl.
Darmowe smsy w Orange.
40% więcej minut za staż zamiast 700 ->980 minut do wszystkich.
Dla okresu 24 miesięcy oferowana była zniżka 20% na 20 miesięcy i 4 miesiące płatne w 100%.

Teraz wystarczy się przejść do salonu i powiedzieć co się chce nie trzeba już nawet straszyć wypowiedzeniem - to są słowa pani z salonu.

Wiec jak chcecie ugrać coś więcej to trzeba ruszyć się z domku :)
  • Strona 10 z 675
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 675
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 675