DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
  • Strona 13 z 73
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 73
 #954846  autor: piotrzet
 07 paź 2017, 17:48
Ja nie mówię o prepaid bo to się nie liczy. Najwięcej danych leci w abonamencie przynajmniej w T-Mobile bo jest supernet video m.in i te dane porównuję. Nie dopisałem tego. Ale ilość jest mniejsza faktycznie. Natomiast porównuj też ile netu mają te sieci w ofertach i sporo więcej daje T-Mobile więc jeśli coś miałoby się psuć to już dawno tym bardziej że oferta MAX jest od dawna i na pewno kilka tysięcy osób ją ma.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #954879  autor: JFK2016
 07 paź 2017, 20:51
Patryk7588 pisze:Lejek to QoS, i jest stosowany, były już przykłady.
Przecież to oczywiste, jak ktoś sobie wyobraża że będzie miał full speed za realną cenę od ok. 25zł, to jest "Don Kichot-em", z pewnością nie będzie jakiś uciążliwych lejków w kbps-bo na to sobie operator nie może pozwolić (nie powtórzą błędów Plusa z 2014r.).
piotrzet pisze: Ja wiem masz żal do swojego plusa że u nich internet bez limitu oznacza 300-400 GB a w T-mobile sporo więcej i dlatego tak hejtujesz każdy post który jest o tmobile i lepszej ofercie od plusa :lol:
Wręcz przeciwnie to Ty się podjarałeś ofertą T-Mobile, wreszcie po latach niebytu bdb ofertą (po masie głupich promocji bez celu w minionym roku).
piotrzet pisze:Plus ma mniej klientów niż T-Mobile a sieć gorzej zapchana więc o tym bym się nie martwił.
Proszę już lepiej nic nie pisz jak masz pisać takie "średnie" informacje-grupa ZSŻ ma łącznie co najmniej 2x tyle klientów, ba T-Mobile mimo fajnej oferty szybko ich nie zabierze, bo znaczna ich liczba to klienci usług łączonych (rynek jest nasycony i nie łatwo jest pozyskać nowego klienta, jeżeli już to w pierwszej kolejności wyłapią klientów Orange- gdzie latem zgłu... i zaczęli rozdawać net prawie za darmo "1410", a w pod koniec wakacji zafundowali klientom abonamentu podwyżkę o ok. 30%), po prostu muszą wyjść z nową ofertą. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/po ... nge-raport
 #954902  autor: piotrzet
 08 paź 2017, 10:08
JFK2016
Po 1 nie twierdzę że T-Mobile miało wcześniej dobre oferty bo ich nie miało ale akurat w tym roku mają same dobre promocje jak supernet video, oferta tego właśnie internetu czy ogólnie oferta abonamentowa która w obecnej chwili jest całkiem przyzwoita szczególnie z telefonami. Po 2 wszyscy nie kupują usług łączonych co widać po play jeśli już to oferty rodzinne które w ofercie są. Po 3 nie długo ma zostać wprowadzona oferta łączona i zobaczymy jak będzie. Po 4 T-Mobile nie ma 2 razy mniej klientów bo plus musiałby mieć koło 22 milionów a obecnie najwięcej ma chyba Orange koło 15-16. Po 5 w Orange nowej oferty nie będzie ani na abonament ani innych łączonych gdyż nie dawno wprowadzili i do końca roku to najwyżej tylko coś na kartę.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #954910  autor: matek451
 08 paź 2017, 11:32
Trzeba się wstrzymać z oceną oferty, która jest od 4 tygodni. Okres testowy to 30dni, zobaczymy jakie opinie pojawią się pod koniec roku. Póki co bywają różne, zależnie od lokalizacji. No i nie jest tak różowo , szczególnie z dostępnością sprzętu. W salonach są problemy, konsultanci oferują klientom stare DWR-921 zamiast Huawei z LTE-A. Na dodatek ich wiedza na temat oferty jest uboga.Wygląda na to że operator za bardzo nie przygotował promocji. Nawet klikając na stronie T-Mobile nie kupimy oferty od razu tylko musimy podać dane do kontaktu i czekać na telefon konsultanta. Oferta jest tania, to jej duży Plus. sprzęt w niej OK jeśli chodzi o routery LTE-A ale trzeba podchodzić do niej ze spokojem i rozwagą. Czas pokaże jak operator wywiązuje się z założonych limitów prędkości 20/60Mb/s i czy podejmie jakieś kroki w przypadku sasaczy. Porównywanie do MAX za 79,99 nie ma sensu, oferta za inna kasę , sprzedawana już wcześniej, przy niewielkim ruchu sieciowym. Realia się zmieniają, przybywa klientów, ruch wzrośnie więc i podejście operatora może być inne.
 #954963  autor: pakierhakierxd2
 08 paź 2017, 17:19
Testuje już parę dni mialem max 35 mb i 5 mb upload
zazwyczaj jest 30 mb/1 mb ;)
dzisiaj spadlo do 10 mb ale po jakims czasie wrocilo do 15 :p
(ogólnie nie narzekam) -nawet jak spadnie szybkość Netflix dziala ;)

Pozdrawiam :)
 #954972  autor: KC-KARLOS
 08 paź 2017, 17:49
pakierhakierxd2 pisze:Testuje już parę dni mialem max 35 mb i 5 mb upload
zazwyczaj jest 30 mb/1 mb
Sprawdź zasięg, może net będzie szybszy.
U mnie kolejny udany dzień testów:
Obrazek
Obrazek

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #954973  autor: piotrzet
 08 paź 2017, 18:04
A jest ktoś wstanie spr jakie ma prędkości na telefonie na karcie sim ale w innej ofercie w T-Mobile? Bo jestem ciekaw czy będzie lepiej czy gorzej

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #954975  autor: KC-KARLOS
 08 paź 2017, 18:08
A jest ktoś wstanie spr jakie ma prędkości na telefonie na karcie sim ale w innej ofercie w T-Mobile? Bo jestem ciekaw czy będzie lepiej czy gorzej
Przed testami neta domowego miałem ok 35 mbit/s na karcie T-Mobile - taryfa Frii, pakiet STRONG LTE 3GB. Testy w ofertach na kartę T-Mobile są trudne do przeprowadzenia, gdyż tylko wybrane oferty i karty mają LTE bez nałożonych lejków (pakiety STRONG LTE, Masz złotówkę, masz no-limit oferta limitowana).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #954977  autor: piotrzet
 08 paź 2017, 18:31
Bo tak się zastanawiam skoro niektóre osoby niedostały oferty bo podobno u nich działać nie będzie a ogólnie T-Mobile w tej lokalizacji działa dobrze to może te karty mają jakieś priorytety albo coś

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #954979  autor: pakierhakierxd2
 08 paź 2017, 18:34
Przed testowałem w Firi było max 20 mb ;) ,najczęściej 15 było .
Wydaje mi się że nadajnik ma jakieś ograniczenia :)
w Orange za to nie miałem na lte wyżej niż 20 mb :)
Małe miasto 5000 m a każdy op ma po 1 nadajniku ,plus jako jedyny nie ma lte ,temu z jego usług jako głównego opa nie chce korzystać.

Pozdrawiam :)
 #954983  autor: KC-KARLOS
 08 paź 2017, 18:58
piotrzet pisze:Bo tak się zastanawiam skoro niektóre osoby niedostały oferty bo podobno u nich działać nie będzie a ogólnie T-Mobile w tej lokalizacji działa dobrze to może te karty mają jakieś priorytety albo coś
To karty M2M only data, tylko netowe z przychodzącymi SMSami od T-Mobile + połączenia alarmowe i do BOA 602900000, reszta usług jest niedostępna, więc są specjalnie zaprogramowane, aby "zastąpić" neta stacjonarnego. Pamiętaj, że żeby mieć te 60 mega, jest potrzebna agregacja 2 pasm LTE, a przy 20 mega wystarczy LTE na częstotliwości 800 MHz lub dostęp do HSPA+. Dodam, że na 3G też ten net działa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 13 z 73
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 73
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 73