DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #848574  autor: CavieZ
 01 lut 2016, 18:09
Obecnie posiadam internet stacjonarny w Netii. Niestety często mam problemy z wysoką przepustowością i nie da się oglądać TV internetowej a zwłaszcza piłki nożnej. Dlatego szukam pewnej alternatywy mobilnej i nie chcę abonamentu bo po prostu bym korzystał z netu sporadycznie w zależności od działania głownego internetu. Powiedzmy w tygodniu mam z 3-6 meczyków do obejrzenia w HD (czyli mocno obciąża transfer).

Mam swój SIM w PLAY ale pakiety internetowe nie są zadowalające.. Dlatego chyba lepiej jest zakup sim z taryfą internet na kartę. Zastanawiam jakiego wybrać operatora oraz taryfę abym nie płacił dużo w ciągu miesiąca i otrzymywał za to sporą ilość GB danych.

Jeśli np wybiorę jakiegoś usługodawcę to bym korzystał z tej karty w smarftfonie (DUAL SIM) i wtedy robiłbym hotspot na PC/ laptopy i TV.

Proszę o poradę .. Niestety z Netią jestem związany bo to jedyny internet stacjonarny w moim miejscu zamieszkania i nie mogę miec żadnego internetu kablowego :(
 #848823  autor: zoltan666
 02 lut 2016, 18:30
Sprawdź hasło "internet na kartę" na Allegro.
 #848881  autor: pakierhakierxd
 02 lut 2016, 22:13
Masz zasięg lte w Play ? ,jak tak to polecam Redbull Mobile z promocją "darmowy lte".
Sam korzystam na tablecie jako zapasowy net i do tabletu.

Pozdrawiam :)
 #851659  autor: buba1234
 17 lut 2016, 17:39
W zasięgu LTE play- taryfa red bull mobile 5 i darmowe lte.

W zasięgu 3g/lte play taryfa Play Internet na kartę, dzień bez limitu za 4zł.

Oczywiście trzeba sprawdzić jaka jest prędkość od play w godzinach meczów.

________________________________