DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Nokia, w tym serii Lumia oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #754092  autor: jleszek
 06 paź 2014, 10:31
Witam.
Postanowiłem zakupić telefon Nokia 301 , 515 (zwykły telefon z HD Voice) i okazało się ,że te telefony poznikały z półek marketów (Euro,Saturn,Media...,itp.).
W związku z tym mam pytanie czy na ich miejsce pojawi się coś jeszcze ?

 #754160  autor: hdfunpack
 06 paź 2014, 15:26
Microsoft produkuje jeszcze tanie telefony np ostatnio Nokie 130.
Jednak będzie ich mniej.

 #754230  autor: mofom
 06 paź 2014, 18:42
czas przejść na wyrób nokiopodobny made by samsung
 #754260  autor: sa
 06 paź 2014, 19:43
jleszek pisze:Witam.
Postanowiłem zakupić telefon Nokia 301 , 515 (zwykły telefon z HD Voice) i okazało się ,że te telefony poznikały z półek marketów (Euro,Saturn,Media...,itp.).
W związku z tym mam pytanie czy na ich miejsce pojawi się coś jeszcze ?
Poznikały z tych marketów już dobre kilka m-cy temu.Ale nadal można kupić ale tu trzeba już niestety wysyłkowo ,do ręki nie weźmiesz by posprawdzać jaki co w nim działa chyba że w jakimś komisie trafisz na nówkę (a są dostępne bo widziałam).

[ Dodano: 2014-10-06, 19:49 ]
mofom pisze:czas przejść na wyrób nokiopodobny made by samsung
Ja bym się jeszcze wstrzymała te najnowsze samsungi są strasznie słabe jeżeli chodzi o oprogramowanie np.s5611 co do s5610 wygląda i działa jak wybrak, a z kolei s5610 pod tym względem nawet nie stał koło takich staruszków jak solid b2710,s7220 czy u800 .Prawda jest brutalna nokia zanika nam z powodu microsofta,SE znikł sony nie robi zwykłych telefonów( :smt022) a samsung robi coraz gorsze i słabsze klasyczne.Co prawda są jeszcze chińczyki jak alcatel ale to już dla wytrwałych desperatów...Ogólnie jeżeli chodzi o klasyki jest straszna posucha.Czego przykładem jest to że wolę reanimować 4 letniego SE niż kupować nowy, bo ten nowy ..lepszy ani trochę nie będzie a najpewniej nawet słabszy...No nic w 2016 nokia ma podobno wrócić oby i żeby robiła telefony klasyczne...Choć pociesza ze samsung nadal wydaje b2710 jedyny porządny klasyczny model jaki jest w sprzedaży jako nówka(gdzie niegdzie jeszcze można dopaść c3350 ale też bez hd voice) co prawda raczej bez hd voice ale przynajmniej soft jest przyzwoity w porównaniu z s5610 i s5611.

 #754401  autor: ojsel
 07 paź 2014, 12:00
Nokia to raczej słabnąca marka. Jej wszystkie ostatnie modele jedynie niszczą wypracowaną przez lata opinię niezawodnego i wytrzymałego sprzętu.

 #754405  autor: pakierhakierxd
 07 paź 2014, 12:16
już nawet niedługo nic nie będzie się nazywać Nokia -produkty będą Microsoftu.Myślę że z czasem zostaną tylko Lumie.

Pozdrawiam :)