DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #697831  autor: sumix
 12 lut 2014, 19:26
Brzeg Dolny. dolnośląskie.
Zasięg sieci jest, ale nie można wykonywać połączeń.
2G siec zajęta a 3G działa.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2014, 00:59 przez sumix, łącznie zmieniany 1 raz.

 #697848  autor: darkangel
 12 lut 2014, 19:57
W Wołowie tez od około 14 stej nie działało.

 #697850  autor: sumix
 12 lut 2014, 20:00
Byłem cały dzień w pracy we Wrocławiu i wszystko działało.
Konsultanci na infolinii nie potrafią określić kiedy usuną awarie w okolicach Obornik Sląskich.
Jak widać Wołów i BD są powiatami sąsiadującymi więc też leżą i kwiczą.

 #697857  autor: ra-v
 12 lut 2014, 20:50
Zastanawiam się teraz nad tym co piszecie, bo ja mam telefon w Play i w roamingu Plus około 13.30-14.00 ktoś nie mógł się do mnie połączyć ale z wrocławia do wielkopolski, a SMS z nieodebranym połączeniem dotarł

Dodatkowo na rano miałem na telefonie tzw tryb nocny, czyli odbierałem połączenia tylko od ulubionych. A niestety 4x ktoś próbował z ulubionych dzwonić i nic. Prawdopodobnie byłem na roamingu Plusa.Gdy wstałem to przetestowałem tą funkcję trybu nocnego w telefonie, na roamingu Orange chodziło (automatyczne przełączanie).

Awaria musiała być w wielkopolsce.

Z tego co już się dowiedziałem, czasem problemy występują globalnie - kiedyś ktoś z Wawy miał ten sam problem z 3G o tym samym czasie co ja we wielkopolsce.

Dodatkowo 2 dni temu był jakiś problem z nadajnikiem Aero2, na którym działa Plus (nie wiem kto jest właścicielem nadajnika). Zalogować się mogłem, ale połączyć nie - ani na telefonie, ani na modemach.

W sobotę pisałem o podobnych, wcześniejszych problemach do Plusa, odpisali, że zajmą się sprawą. Do dziś nie mam odpowiedzi.

Mobilnie: iPhone 4 8 GB (Play) / Nokia 6310i (Orange) / LG Cookie (Play)
Internet: ZTE MF821+TL MR3420v2 (T-Mobile) / Huawei E1752C (Aero2)

 #697899  autor: sumix
 13 lut 2014, 06:56
jezeli chodzi o jakosc plusa to zostala po niej tylko opinia. Nic dziwnego ze po cichu zaliczaja padaki w roznych miejscowosciach.

 #698063  autor: Yanix
 13 lut 2014, 22:36
Potwierdzam, dobre pół dnia nie działały komórki firmowe w Plus. Orange, T-Mobile i Play (w roamingu) działały bez problemu. Myślałem, że to tylko nadajnik w Bukowicach, ale jak widać awaria była większa.