DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

 #634529  autor: orson_dzi
 21 maja 2013, 22:45
Wierzytelność jest sprzedawana przeważnie po ok roku, bo jest to nieopłacalne. Zaległość opłaci sobie po tych 2-3 miesiącach. Chodzi tylko o to, żeby przejść na prepaida bez wysyłania pism, a to jedyna opcja ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #636482  autor: Orange Ekspert
 31 maja 2013, 14:51
bobix pisze:Chcę przenieść numer z Orange do Nju. Aktualnie jest to numer w ofercie mix. Umowa terminowa do 24.06.2013. Z jakim wyprzedzeniem powinienem to zrobić? Dodatkowo widzę, że w regulaminie jest napisane, że wypowiedzenie umowy wymaga formy pisemnej pod rygorem niewaznosci. Jak to sie ma do przenoszenia numeru? Osobno przenosze na stronie nju i osobno wypowiadam pisemnie do Orange?
Co jest powodem Twojej decyzji? Czy sprawdzałeś ofertę przedłużenia umowy dla naszych stałych klientów? Jeśli chciałbyś ją poznać to zachęcam Cię no kontaktu z nami przez formularz Pomoc Orange. Przekażę sprawę do specjalisty z działu propozycji, z którym będziesz mógł porozmawiać na temat oferty.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #649893  autor: Frumbar
 25 lip 2013, 11:27
Przepraszam za odkopywanie tematu, jednak do rozmów o przejściu do nju właśnie chcę pisać :) Dziadkowi chciałbym zmienić Orange Nowe Go na nju, też na kartę. Jak wygląda procedura? Można jakiś kod wysłać tylko (nie mogę za bardzo nigdzie informacji znaleźć), czy trzeba przez internet ją aktywować? Karta zostaje, nowa chyba nie jest potrzebna, tak? Bo przeniesieniu pieniądze z konta znikają? Ile jest tam na start? Z góry dzięki za pomoc, albo za link gdzie to wszystko jest wytłumaczone.

 #649895  autor: orson_dzi
 25 lip 2013, 11:30
Zmieniasz taryfę SMS-em, tak jak w Orange z One na POP-a przykladowo.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #649901  autor: Niezgodna7
 25 lip 2013, 11:44
Konto jest ZEROWANE, tak jak cała karta.
Zostajesz nowym klientem.
PS. Dziadek mam rozumieć będzie ładował konto raz na 3 miesiące za 25zł?
Pytam, bo nie zrozumiałem do końca sensu migracji z GO.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #649939  autor: Frumbar
 25 lip 2013, 13:15
A ten kod jaki jest? Nie wiem czy to celowe, ale nigdzie żadnych informacji nie mogę znaleźć... Wszędzie migracja do nju z abonamentem.
A zmienić mu chcę bo doładowuje na dzień dzisiejszy za 50zł na 3 miesiące, a i tak nie wykorzystuje całej kwoty i musi ponownie doładować, gdyż mu się ważność konta kończy. Tutaj może za 50zł przez pół roku mieć ważne konto. I też stawkę ma 19gr a nie 29. Z pakietów żadnych nie korzysta, smsów właściwie nie wysyła, internetu nie używa, tylko rozmowy, a i tak niewiele, bo w rodzinie to jednak do niego się dzwoni, a nie on do nas. W takim wypadku taka zmiana będzie korzystna, co nie? Czy może są jakieś lepsze oferty? Obowiązkowo Orange, na inną sieć się nie przeniesie.

 #649956  autor: Niezgodna7
 25 lip 2013, 13:56
Frumbar.
Tak właśnie myślałem, że coś jest nie tak.
Nie podam Ci kodu na przejście, bo tylko narobisz zamieszania.
Weź teraz dziadka telefon, i wyślij natychmiast smsa o treści:
START
na numer:
8002

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #649958  autor: Edmund
 25 lip 2013, 14:00
Frumbar, ja bym jednak dziadkowi radził zostać w Nowym GO, albo innej taryfie Orange na kartę. Dlaczego? Skoro dziadek bardzo rzadko rozmawia i zostaje mu kasa to niech włączy sobie rok ważności konta (sms o treści START pod numer 8002) - usługa darmowa jeżeli dziadek ma numer w Orange co najmniej 3 miesiące. Wtedy będziecie mu doładowywać konto jak będzie się kończyła kasa.
Niestety ta oferta z rokiem ważności konta nie jest dostępna w nju.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #649975  autor: Frumbar
 25 lip 2013, 14:33
Dobrze zrobiłem że tu napisałem :) Znalazłem już co trzeba o tej ofercie. Dzięki wielkie za pomoc. Też doładowując za 100zł w Nowe Go minuta do Orange po 20gr/min, więc nie ma potrzeby zmienianie oferty :)

A jak sprawdzić które pakiety się wykluczają? Bo widzę ich kilka naprawdę fajnych, tylko nie wiem czy mogą wszystkie na raz działać.

 #649992  autor: Niezgodna7
 25 lip 2013, 15:32
Pakiety? Dla dziadka?
A to to w ONE, za 6zł 60 minut na orange i stacjonarne
:- D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #649999  autor: Frumbar
 25 lip 2013, 16:16
Chociażby chciałbym żeby jednocześnie aktywne było Ty i 3 oraz Minuty za Minuty, przynajmniej na czas aż się przekona do MzM. Mogą być obie oferty aktywne?

 #650012  autor: piotr5500
 25 lip 2013, 17:29
Zadzwoń na *110*06*00#
Szczegóły tutaj

 #650170  autor: arkadio
 26 lip 2013, 11:49
Witam, odkopie trochę temat: zastanawiam sie nad przejściem z orange go na nju i zastanawiam sie co lepiej wychodzi opcja z rachunkiem czy na kartę. Osobiście średnio dzwonie chociaż czasami bywa ze dużo, smsów tez trochę wysyłam bo zbieram zawsze chłopaków na sale, z neta mało korzystam , czasami mail, oczywiście jakiś samoczynny transfer telefonu. Ostatnio doładowanie 100+25 wyszło mi na 3 miesiące wiec zastanawiam się nad zmiana i co byłoby lepsze. Miał już ktoś ofertę na kartę i abonament, która lepiej wychodzi ?

 #650174  autor: orson_dzi
 26 lip 2013, 11:56
Nawet przy założeniu, że jesteś power userem i wykorzystasz maksymalne limity, to w abonamencie zapłacisz góra 59zł, na kartę przynajmniej 62zł.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #650253  autor: Niezgodna7
 26 lip 2013, 17:25
A jak jest z doskoku, to góra 16zł na tydzień
: -)
Arkadio, promocje minut i ufosmsów powłączane, mam rozumieć, i tyle kasiory Ci idzie?

 #650958  autor: arkadio
 29 lip 2013, 13:14
Dzięki za zainteresowanie sprawą.
Niestety wszystkie usługi aktywne (ufomesy, minuty za minuty, minuty non stop) :) Coś ostatnio zaszalałem, dużo korzystałem z telefonu,l miałem dużo spraw do pozałatwiania (remont, ekipa itp) i poleciało. Dlatego myślę o zmianie taryfy ale czy warto, właśnie dlatego chciałem się skonsultować. Myślałem tez o umowie na rok bez telefonu ale nie wiem czy w to sie bawic.

 #651004  autor: Niezgodna7
 29 lip 2013, 16:57
Może do pleja dużo dzwoniłeś, a zapomniałeś zmńyć stawkę do pleja na 29gr?
Wg.mnie masz najlepszą of.do gadania, o ile gadasz krótko, do 10-15 minut.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #651316  autor: arkadio
 31 lip 2013, 09:14
Do playa mam włączone promocję 29 gr ale masz racje trochę podzwoniłem, wykupiłem pakiety na neta, w sumie widocznie tyle wyszło i już :) i wlaśnie myśle co będzie dla mnie lepsze. Pozdrawiam

 #651324  autor: Niezgodna7
 31 lip 2013, 09:46
Net nie jest taki tani, 10zł za 100Mb (po wakacjach), a z wszystkich ofert Orange, to tylko GO nadaje się na rozmowy poza sieć, ale trzeba korzystać umiejętnie. Ja mam krótkie rozmowy, więc idealnie mieszczę się w przyznawanych bonusach minut.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #654113  autor: as1as
 11 sie 2013, 20:48
witam
przeniosłem numer z NOWE ORANGE GO do NJU przez stronę internetową
na koncie w chwili obecnej posiadam 60PLN i nie doczytałem że środki te przepadną.
Czy jeżeli przyjedzie kurier i nie podpiszę umowy to nadal pozostanę w NOWE ORANGE GO bez żadnych zmian

[ Dodano: 2013-08-18, 21:12 ]
wysłałem maila do nju i przyszła odpowiedź
Kod: Zaznacz cały
Witam,w odpowiedzi na zapytanie z dnia 12.08.2013r uprzejmie informuję że w celu rezygnacji z procesu MNP proszę nie podpisywać umowy.
Jeśli nie podpisze Pan umowy numer pozostanie w ofercie na kartę.
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7