DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki BlackBerry oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #570645  autor: sylwia21maj
 27 lip 2012, 18:22
witam
kupilam dziś blackberry 8520
otworzylam przegladarke w plusie chcialam otworzyc google, a tam sie okazuje, ze takiego czegos nie ma nic tylko strona plusa ani wikipedia ani facebooka :(

co mam zrobic, żeby korzystac z internetu w telefonie pomocyy :(

 #570646  autor: Mordrag
 27 lip 2012, 19:04
Musisz skonfigurować telefon. W BB powinno być coś takiego jak pobierz ustawienia sieci.

Otrzymanie 2 ostrzeżeń na koncie od osoby, która nie potrafi scalić wątków pochlebia mi, gdyż osoba o tak ograniczonych możliwościach intelektualnych poświęciła swój czas, by nauczyć się dać warna na konto :D

 #570854  autor: Eriszkigal
 28 lip 2012, 19:15
sylwia21maj pisze:otworzylam przegladarke
ale jaką przeglądarkę? Natywną (tj. BlackBerry) czy może wgraną od Plusa?
 #570939  autor: code
 29 lip 2012, 09:49
sylwia21maj pisze:witam
kupilam dziś blackberry 8520
otworzylam przegladarke w plusie chcialam otworzyc google, a tam sie okazuje, ze takiego czegos nie ma nic tylko strona plusa ani wikipedia ani facebooka :(

co mam zrobic, żeby korzystac z internetu w telefonie pomocyy :(
- Kupiłaś telefon u Operatora, czy kartę Plusa włożyłaś do kupionego gdzieś indziej telefonu?
- czy w Plusie dokupiłaś usługę BlackBerry?
- Wejdź w ustawienia, potem zaawansowane, potem TCP/IP i wpisz w pole APN słowo internet