DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.
Wszystko, co związane z muzyką i serwisami umożliwiającymi streaming muzyki, słuchanie radia przez internet lub podcastów.

 #46826  autor: Klusek
 20 sty 2006, 22:47
"Zero do stracenia" - całkiem przyjemna piosenka. Jeszcze wszystkich propozycji nie przesłuchałem, ale z tego co udało już mi się usłyszeć to najbardziej pasuje mi Sławomir Uniatowski i "Kocham Cię" niestety a może na szczęście nie jest to piosenka pasująca na eurowizję.

Obrazek
Obrazek

 #46837  autor: bonas
 21 sty 2006, 00:14
Przemek pisze:Szczerze to wolę już żeby pojechała Doda,zrobi szum,może nawet powalczy o więcej niż ostatnia dziesiątka :P
masz racje absolutna... ona dalaby sobie rade na tej Eurowizji, dalaby "szoł", do tego ma glos,.........urode........... :-D :lol: :P ........ po prostu to by byla moja kandydatka, ale oczywiscie jakies tam "rziri" musialo wybrac oczywiscie Ich Troje, oczywiscie z Michalkiem Wisniewskim........moim idolem :evil: :evil: :roll: :x

Na tym zakanczam moja jakze interesującą wypowiedz :) :) 8)

 #46914  autor: ariels
 21 sty 2006, 15:14
Pewnie powtórzy sie sytuacja z zeszłego roku i odpadniemy w eliminacjach.
Doda owszem dała by rade, ona ma bardzo fajne piosenki (niektóre), głos i wyglad.

 #46922  autor: Shila
 21 sty 2006, 15:54
Dzisiaj w koncu trafilam w tv na wszyzstkie piosenki i tak:

1. zespol Dezire czy cos takiego - pokazują nic innego jak zwykłe małpowanie ludzie z zachodu;
2. Jesli by Jury nie wybieralo to pewnie zakwalisfikowalby sie Danzel, lecz jak to wiadomo Jury sluchu nie ma i wybiora pewnie hm.. H2O, tak jak rok temu - Ivan i Delfin.. :shock:
3. Osobiscie stawiam na Danzela, Kto to, Agate Torzewska.. no i to na tyle :P Maciek Silski mi sie bardzo podoba jak spiewa, ale ta piosenka jakas nie za bardzo.. po za tym liczylam po nim ze zaryczy cos hardcorowego :/ :? :x

Szkoda ze 2 lata temu czy tam 3 lata temu.. Ich troje pojechalo na eurowizje, bardzo mala przewaga glosow wygrali z Wilkami..

Moze jury specjalnie wybiera takie np. malo znane wiejskie zespoly, zeby niby dac im sie wybic..

Telepolis.pl

 #46940  autor: dawideo
 21 sty 2006, 16:51
Ja to wogle uważam Eurowizje za wielkie gów^o ale oglądam je z siostrątak od niechcenia:/ (i oczywiście pełno komendów na temat wykonawców)no cóż nie ma tam ambitnych piosenek:/ wogóle i nie wiem jak wogóle można takiego czegośsłuchać. P.s moim zdaniem Danzel nie powinien reprezentować Polski:/ Polske niech prezentuje Polak Niemcy Niemc itd. Bo niedługo każdy artysta będzie reprezentował kraj inny tylko nie swój. ahh szkoda że eurowizja to nie koncert jakiśrockowych kawałków:( wilki, system of a down, red hot chili pepers, 3 dors down, creed. Wtedy to bym chyba jeździłna każdy finał:P

 #46974  autor: Shila
 21 sty 2006, 17:43
OT

Ps. daniel dostales moje dwie wiadomosci prywatne???

EOT

Telepolis.pl

 #47108  autor: Kaczy
 22 sty 2006, 00:35
Ja w sumie dziś dopiero zobaczyłem w TV coś o Eurowizji. :shock:

Jak zobaczyłem Denzela to przez moment myślałem "czy on nie jest Polakiem?".

Dziwna sprawa z tym Denzelem. Ciekawe jakim cudem on śpiewa w tych eliminacjach, czy jak to tam się nazywa :smt005 :smt005

...::: Made for loneliness :::...

 #47155  autor: daniel
 22 sty 2006, 10:22
Shila pisze:OT

Ps. daniel dostales moje dwie wiadomosci prywatne???

EOT
Nieeee...... :shock: :shock: :shock: Zadnej...... :shock: :|

W sumie to ja leje na to kto bedzie reprezentowal kraj w spiewaniu :smt005
Dla mnie wazne, zeby Kuszczaka (football), wreszcie wzieli na kadre Polski :D

Lights are blinding my eyes...

 #47818  autor: Shila
 23 sty 2006, 16:40
Jednak ludzie też beda glosowac.. + glos jury.. to moze nie bedzie zle.. Zobaczymy!

Eurowizja z roku na rok jest kijowa..

Telepolis.pl

 #48009  autor: M1S1EK
 23 sty 2006, 23:07
e tam Danzel jest jeszcze murzyn co chce nas reprezentowac z zespołu "The Jet Set" no ale mogla by pojechac ta no Cerkwicka(jakos tak) ma fajna piosenke albo zespół Kto To.

 #49588  autor: dawideo
 28 sty 2006, 22:25
Nie no Ich troje jadądo Aten:/ jakaśparanoja:/ To najgorsze co mogło być ( no może oprócz QEENS:) a było tyle ciekawych propozycji:( Siliński DEzire, kto to the jet set nawet ahhhhh. szkoda gadać ;(

 #49589  autor: PiotrG-dz
 28 sty 2006, 22:27
Porażka Polacy znowu dali im II szansę :twisted:

 #49590  autor: Klusek
 28 sty 2006, 22:28
Było trzeba zagłosować na tego kogo chciałeś wysłać do Aten a nie teraz masz żale :P :wink:

Obrazek
Obrazek

 #49591  autor: ariels
 28 sty 2006, 22:29
Ale ich troje ma szanse przynajmiej przejsc przez eliminacje, nie to co foka, czy tam Delfin.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2006, 01:09 przez ariels, łącznie zmieniany 1 raz.

 #49593  autor: bonas
 28 sty 2006, 22:41
"czuę się zbulwersowany i niezadowolony" :roll: :| :smt004

 #49595  autor: wilku92
 28 sty 2006, 22:53
Nie pamiętam kiedy to było roku czy dwa lata temu do konkursu startował zaspół SISTARS. Gdyby ten zespół wygrał to jestem pewien że Polska zajęła by miejsce w pierwszej PIĄTCE!!!

 #49596  autor: ariels
 28 sty 2006, 22:56
wilku92 pisze:Nie pamiętam kiedy to było roku czy dwa lata temu do konkursu startował zaspół SISTARS. Gdyby ten zespół wygrał to jestem pewien że Polska zajęła by miejsce w pierwszej PIĄTCE!!!
Wątpie, najczęściej wygrywa muzyka POP-owa itp. Sistars nie spodobała by sie raczej publicznosci w srednim wieku. Mi zreszta tez nie.

 #49598  autor: wilku92
 28 sty 2006, 22:59
Niestety wtedy nie wygrała piosenka tylko zespół... :( Jestem pewien że SISTARS z piosenką FREEDOM powalczył by o miejsce w pierwszej piątce!!!

 #49602  autor: Klusek
 28 sty 2006, 23:15
Pewnie nie bedzie żle, na eurowizji lubią takie piosenki. Przecież w 2003 roku Ich troje zajęło 7 miejsce, to jest drugi najlepszy wynik wsród polskich wykonawców stratującuch w tym konkursie, wyższe miejsce zajęła tylko Edyta Górniak w 1994 w Dublinie (2 pozycja z piosenką "To nie ja").

Obrazek
Obrazek

 #49605  autor: M1S1EK
 28 sty 2006, 23:22
Nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem choc piosenka Ich Troje jest 999999999999999999999 razy lepsza niz Ivan'a i Delfina (ich piosenka to siara dla narodu) dla mnie szkoda ze nie przeszli The Jet Set bo mi sie piosenka podobala. Zobaczymy co bedzie moze piosenka Ich Troje (A wlasciwie 6)bedzie sie podobac bo jest wykonywana w kilku jezykach.