DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #391499  autor: aizo
 05 mar 2010, 17:59
-Preferowana marka Nokia, Se.

-szybkość !Bez zamulania

-symbian niekoniecznie

-aparat byle jaki nawet moze nie byc

-bajery typu jak mp3,radio itp Tez obojętne jak będą to ok jak nie przeżyje

-3g ,oby śmigała opera bo czasem z netu bym chciał skorzystać i moze gg

-bateria to wiadomo aby była mocna

-raczej nie dotyk.

Cena hm powiedzmy 300zl-400zl


Telefon na dwie karty sim

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #391541  autor: orson_dzi
 05 mar 2010, 21:33
aizo pisze:Telefon na dwie karty sim
aizo pisze:Nokia, Se.
Jeszcze takich nie wprowadzili.

Zostaję Ci wynalazki typu MyPhone lub inne dalekowschodnie produkcje.

Zostają Samsungi i pierwszy, jaki przychodzi mi do głowy, to C5212.
Ot taki telefon, jak telefon ;) . Dobrze wykonany, z podstawowymi funkcjami, ze sporym, bardzo dobrym ekranem.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #391605  autor: aizo
 06 mar 2010, 11:27
orson_dzi pisze: Zostaję Ci wynalazki typu MyPhone
Co na temat tego możecie powiedzieć?

orson_dzi pisze:inne dalekowschodnie produkcje.

Np?

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #391657  autor: PingNoMore
 06 mar 2010, 14:48
A np. takie http://okazjoneo.pl/tel_kom/dual_sim. Jak coś to bym brał MyPhone mimo, że różne są opinie na jego temat. Sam posiadam Samsunga D980, ale on nie posiada obsługi 3G.

 #391662  autor: aizo
 06 mar 2010, 15:15
PingNoMore, link nie działa

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #391693  autor: hettman
 06 mar 2010, 18:14
aizo, idz do MM i bedac milym dla pana sprzedawcy popros by odpalil to(pamietaj ze sprzedawca musi isc na zaplecze po baterie ktorej na wystawce nie ma wiec musisz byc naprawde mily :wink: :-D ): http://myphone.pl/Produkty/Telefony/Tel ... fault.aspx i zobaczysz jaki jest fajny no a potem pozostaje go poszukac w mniejszej cenie(ja najtaniej widzialem za 469 zl)

 #391698  autor: PingNoMore
 06 mar 2010, 18:39
aizo, Wybierz z menu po lewej stronie DualSIM

 #391804  autor: Worczynski
 07 mar 2010, 12:16
Ja tu widzę używanego Samsunga D880, już trochę na rynku jest, więc i ceny pospadały dosyć mocno, za 300 można kupić w interesującym stanie. Rozpisywać się nie ma co, popatrz na zasłużonego samsunga D900 - D880 to jego kopia z dodaną obsługą dwóch kart SIM. Wg mnie Samsung chyba najwygodniej rozwiązał temat jednoczesnego używania dwóch kart, suwakiem, i najbardziej będzie przypominał zwykły telefon. Co do Myphone'a, jeszcze nie mam do Niego zaufania, chociaż juz dwie produkcje tej firmy miałem w ręce i bardzo mi się podobały, ale dalej nie wiem jak ich trwałość.

Jazz do łez:)

 #391828  autor: kosaz
 07 mar 2010, 13:38
my phone mialem rozpadl się w sensie w kieszeni mialem i sie wyswietlacz odcisnal i jakos tak niezbyt bo po 2 tygodniach sie to stalo plastiki slabej jakosci

 #391844  autor: Worczynski
 07 mar 2010, 15:37
Ja nie wiem, generalnie na mnie nie zrobił złego wrażenia, ale to dalej nie jest to co mogłoby zastąpić samsungi Duoz...

Jazz do łez:)

 #391845  autor: aizo
 07 mar 2010, 15:48
Jakoś Samsung do mnie nie przemawia. Szkoda,że tak malo jest telefonu na rynku z taką opcją.
W sumie potrzebną dużo ludzi ma teraz więcej niż jeden numer .

Dziwnie się,że nokia a ni SE nic nie zrobili w tym kierunku

Jak coś będę się rozglądał za
Samsungiem

Połączenie nie może być zrealizowane.