DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #273740  autor: sonlatfidio
 26 cze 2008, 18:42
Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum. Ostatnio zainteresował mnie Sagem my215x
Na allegro chodzi od 100 i myślę właśnie czy go kupić http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1161 . Moglibyście wyrazić swoje opinie na temat tego telefonu, może ktoś już go używał?

Od moda: przed założeniem tematu przeczytaj tutaj.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2008, 22:38 przez sonlatfidio, łącznie zmieniany 1 raz.

Life is not for finding ourself
Life is for create ourself

 #273751  autor: Pb
 26 cze 2008, 19:50
Również witam :) .
Ja tego telefonu nigdy w ręku nie miałem ale muszę stwierdzić,że pomysł świetny,podstawowy telefon z duuuużą pamięcią na mp3.Telefonik zdecydowanie dla młodzieży (sama stylistyka nawet) ale jednego do jasnej anielki nie rozumiem-różne źródła różnie podają co do JAVY,jeżeli nie ma,to w np.moich oczach to dyskwalifikuje ten model.Nawet jeżeli ktoś nie gra,to do gg jest przydatna.

[ Dodano: 2008-06-26, 19:52 ]
Aha i kolejna sprawa-zaraz pewnie mod Cię zjedzie za złe nazwanie wątku (patrz regulamin).

to niejest złosliwość w kierunku moda!żeby nie było ;)

 #274153  autor: sonlatfidio
 28 cze 2008, 18:31
A może ma ktoś jakiegos linka z testem tego telefonu??

Life is not for finding ourself
Life is for create ourself

 #274214  autor: MARIO rlz
 29 cze 2008, 11:12
Proszę bardzo, może nie najobszerniejszy ten test, ale jednak:

http://www.trustedreviews.com/mobile-ph ... -My215x/p1


Od siebie dodam, że jak na swoją cenę to jest to bardzo ciekawy telefon :P Jeśli tylko nie potrzebny Ci aparat i inne bardziej zaawansowane funkcje, a telefonu uzywasz m.in do słuchania muzyki to bierz go :P

 #274410  autor: sonlatfidio
 30 cze 2008, 15:35
DZieki

Life is not for finding ourself
Life is for create ourself