DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #267525  autor: paseczek
 23 maja 2008, 12:39
Witam
Mam problem, nie umiem sobie ustawić telefonu,(nie mam instrukcji) aby można było z komputera wysyłać pliki przez Bluetooth. Telefon nie jest widoczny. Z telefonu na komputer mogę wysyłać pliki.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

 #267527  autor: mariusz_plus
 23 maja 2008, 13:10
A w ustawieniach bluetooth w telefonie masz określoną widoczność twojego telefonu na 'DLA WSZYSTKICH' czy coś takiego?

 #267537  autor: paseczek
 23 maja 2008, 13:37
mariusz_plus pisze:A w ustawieniach bluetooth w telefonie masz określoną widoczność twojego telefonu na 'DLA WSZYSTKICH' czy coś takiego?
Nie mam tego w ustawieniach bluetooth.Tam jest tylko : "Urządzenia sparo", "Tryb" i "Nazwa połączenia".
Pozdrawiam

 #267589  autor: kamil1221
 23 maja 2008, 18:23
Tryb:
- włącz i wyświetl: telefon jest widoczny przez 3 minuty. W tym czasie inne urządzenia Bluetooth mogą go wykryć. Tryb ten należy wybrać po zainicjowaniu na innym urządzeniu Bluetooth procesu łączenia w parę z telefonem.

Aby wysłać coś na telefon - musi on być widoczny dla innych urzadzeń. Musisz włączyć ten tryb by coś odebrać na telefon.

 #267613  autor: paseczek
 23 maja 2008, 21:25
kamil1221 pisze:
Tryb:
- włącz i wyświetl: telefon jest widoczny przez 3 minuty. W tym czasie inne urządzenia Bluetooth mogą go wykryć. Tryb ten należy wybrać po zainicjowaniu na innym urządzeniu Bluetooth procesu łączenia w parę z telefonem.

Aby wysłać coś na telefon - musi on być widoczny dla innych urzadzeń. Musisz włączyć ten tryb by coś odebrać na telefon.
Ustawiłem i działa. Dziękuję. Chciałbym też podziękować @Spiro.
Pozdrawiam