DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #226152  autor: TazZ
 09 paź 2007, 17:52
Witam ponownie,
tym razem mam problem z obudową, a dokładniej z tym, że szybka potłukła mi sie, a słyszałem, że nie ma możliwości wymiany obudowy w tym modelu. Może znacie jakiś sposób wymienienia tej szybki, gdyż boje sie ze jak sie ona połamie na dobre to uszkodzę wyświetlacz... Myślałem żeby może kupić jakiś uszkodzony ten telefon i po prostu wymienić to sam, a może obudowę wziąść z innego modelu, która by pasowała do tego Sagema? Poradźcie coś, może ktoś z was zna jakiś sklep gdzie będzie dostępna obudowa i podać ewentualnie cene i adres...

Z góry dzięki za pomoc
 #226195  autor: MARIO rlz
 09 paź 2007, 20:34
TazZ pisze:Witam ponownie,
tym razem mam problem z obudową, a dokładniej z tym, że szybka potłukła mi sie, a słyszałem, że nie ma możliwości wymiany obudowy w tym modelu. Może znacie jakiś sposób wymienienia tej szybki, gdyż boje sie ze jak sie ona połamie na dobre to uszkodzę wyświetlacz... Myślałem żeby może kupić jakiś uszkodzony ten telefon i po prostu wymienić to sam, a może obudowę wziąść z innego modelu, która by pasowała do tego Sagema? Poradźcie coś, może ktoś z was zna jakiś sklep gdzie będzie dostępna obudowa i podać ewentualnie cene i adres...

Z góry dzięki za pomoc
Witam! :)
W RR Serwis jest dostępna obudowa "na części" tj. osobno można kupić przedni panel, tylny, szybkę itd. Najlepiej napisz do nich maila i dowiedz się za jaką kwotę mógłbyś kupić szybkę ;) Pozdro