DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #1172006  autor: KC-KARLOS
 24 maja 2024, 19:29
12 na rok, pod warunkiem, że oferta utrzyma się przez ten czas i przy zakupie nowego startera online lub jako eSIM. W punkcie stacjonarnym można kupić nową kartę SIM za 1 zł, co zwiększa koszt x2, czyli do 24 zł (12x 2 zł osobno za kartę SIM).
Nie brałbym sobie do serca tego sposobu, gdyż można mieć w prepaidzie cyklicznie promocję nielimitowanego neta za friko (w ramach aktywnego numeru na kartę z połączeniami wychodzącymi).
Można przecież nabyty numer w Heyah01 (to też subskrypcja) zmigrować do GO i mieć neta bez limitu w promocji i potrzeby zakupu startera w RBM.

surface123: pisałem, że o żadnych limitach nie słyszałem. To chyba ich strategia, żeby słupki sprzedażowe / MNP polepszyć, nie od dziś wiadomo, że agresywnie pozyskują klienta i przeznaczają na to grubą kasę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1172171  autor: janekiwan
 27 maja 2024, 23:13
Czy spotkaliście się gdzieś z jakimiś danymi na temat ilości użytkowników tego nowego RBM? Zastanawia mnie to, bo jestem tam od pół roku, w aplikacji na smartfona co tydzień są nowe dropy z jakimiś gadżetami. I jeszcze nigdy nic nie wygrałem xD a obstawiałbym że mają bardzo mało klientów. Ale może przegrywam z jakimiś botami.
 #1173373  autor: achromski
 16 cze 2024, 14:07
surface123 pisze:
24 maja 2024, 19:04
To jeszcze lepiej. Skąd mu wyszło 12 za rok ??
12x1 ??
Serio nie ma limitu aktywacji na PESEL ?
Po ok. 1 h batalii z IVR, w RBM i T-M, dowiedziałem się, że nie istnieje zapis o limicie aktywacji na PESEL.

Co do korzystnie wyglądającego roamingu, to za ichnim FAQ:
"Czy mogę korzystać z subskrypcji za granicą w UE?
Tak. Na terenie UE w strefie 1A możesz korzystać z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci komórkowych oraz z Internetu w ramach Limitu Danych GB w UE. Limit Danych UE znajdziesz w aplikacji.


Czy mogę wykonywać połączenia międzynarodowe?
Tak, możesz wykonywać połączenia za granicę ze środków zgromadzonych w Portfelu, doładowując go np. w aplikacji Red Bull MOBILE. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad swoimi wydatkami.


Czy mam jakieś ograniczenia w korzystaniu z roamingu poza UE?
Za połączenia , SMS-y, MMS-y i korzystanie z Internetu poza UE np. w Szwajcarii, Egipcie czy Dubaju płacisz wg. cennika Red Bull MOBILE.


Z jakich usług w ramach sybskrypcji Red Bull MOBILE mogę korzystać za granicą ( w UE) bez dodatkowych kosztów?
Bez dodatkowych kosztów możesz korzystać z nielimitowanych połączeń, sms-ów, mms-ów na telefony komórkowe, nielimitowanych połączeń na telefony stacjonarne oraz z pakietu Internetu do przyznanego Limitu Danych w strefie 1A. Ilość GB w ramach Limitu Danych sprawdzisz w aplikacji Red Bull MOBILE."

Można śmiało stwierdzić, że na kanikułę obecnie nie ma lepszej oferty.
A jeśli utrzyma się wstępny koszt 1 PLN za pierwszy okres subskrypcji, to już w ogóle bez konkurencji.

Pozdrawiam, Alek.
 #1173376  autor: achromski
 16 cze 2024, 14:35
surface123 pisze:
16 cze 2024, 14:16
Trzeba tylko co miesiąc "kupować" nowy numer
Mi by się nie chciało ale co kto lubi
Aby uniknąć nabywania co miesiąc od razu nabyłem 36 kart.

po edycie:

Dla GB numer nie ma znaczenia, no-limit minut/sms jest wartością dodaną.

Pozdrawiam, Alek.
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7