DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 9
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
 #1171676  autor: KC-KARLOS
 20 maja 2024, 11:11
MariuszY:
1. pakiet się odnawia co 30 dni. Są też opcje jednorazowe na 30 dni w cenie cyklicznych w promocji.
2. możliwe, że po wyczerpaniu paczek GB może być lejek (charakterystyczne u wirtualnych Playa), trzeba to przetestować.
W promocji MNP dają na pierwsze 30 dni no-limit minut i sms + 1 GB (wariant cykliczny) za 0 zł.
No to oferta dla mało wymagających, podkreśliłem to przy zdaniu co do alternatywy dla FM, tyle, że jest korzystniej co do paczek neta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171686  autor: few3ks
 20 maja 2024, 13:49
Jak dotąd jedynym targetem IZZI były rodziny osadzonych więźniów w niektórych zakładach karnych ponieważ połączenia z budek telefonicznych w tych zakładach zjadały mniej impulsów niż do innych sieci. Dodatkowo można było przy pomocy takiego prepaida doładować kartę osadzonego. Baza mała ale stała. Jak widać próbują przebić się do rynku masowego.
 #1171689  autor: KC-KARLOS
 20 maja 2024, 14:10
few3ks: telegrosik to kultowa marka (od ponad 2 dekad na rynku!) kart obniżających koszty połączeń z numerów stacjonarnych czy połączeń międzynarodowych z komórki. Skoro ta sama firma (Galena) ma już w portfolio te karty, jak i ofertę komórkową po IZZI to warto te możliwości połączyć w jedno - nadal świadczą ofertę dla ZK, można środki przelewać do kart DoGadania czy od teraz na kartę Telegrosik z salda telefonii komórkowej, która rozszerza usługi telegrosika. IZZI nie cieszyło się popularnością, więc marka Telegrosik ma ten stan poprawić.

No i oferta ma wstęp do 5G Playa bez dodatkowych kosztów, bez wymogu zakupu drogiego pakietu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171691  autor: babciagienia1p
 20 maja 2024, 14:51
few3ks pisze:
20 maja 2024, 13:49
Jak dotąd jedynym targetem IZZI były rodziny osadzonych więźniów w niektórych zakładach karnych

Według mnie - do tej pory - liderem w zakładach karnych jest Telestrada S.A. Ma pouczajacą historię. Jedna z pierwszych w Polsce spółek z o.o. Założona w 1985 roku (stan wojenny)! Resztę sobie dopowiedz...
Moze Izzi chce uciec do przodu i stąd szuka ratunku na ogólnym rynku, na wzór Lajt Mobile?
 #1171694  autor: Window
 20 maja 2024, 15:07
A też mnie ciekawi czy kiedyś będzie można aktywować pakiety przez kod ussd? Czy można aktywować pakiety przez IVR na *223 czy trzeba dzwonić do konsultanta?
 #1171696  autor: babciagienia1p
 20 maja 2024, 15:13
@Remington
OK. W 1985 roku - oficjalnie - nie było już stanu wojennego. Komuniści odwołali go 22 lipca (sic!) 1983 roku.
W 1985 roku panowała wolność. Nie zamykano ludzi do więzień za sprzeciw wobec władzy ludowej. Nie wsadzano do pierdla za kilka ulotek znalezionych przez SOK-istów. Można było swobodnie prowadzić działalność gospodarczą. Można było łatwo założyć spółkę z o.o. Spółka WIR nie miała nic wspólnego z PRL-owskimi służbami.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2024, 15:33 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1171749  autor: few3ks
 21 maja 2024, 09:13
babciagienia1p pisze:
20 maja 2024, 14:51
few3ks pisze:
20 maja 2024, 13:49
Jak dotąd jedynym targetem IZZI były rodziny osadzonych więźniów w niektórych zakładach karnych

Według mnie - do tej pory - liderem w zakładach karnych jest Telestrada S.A. Ma pouczajacą historię. Jedna z pierwszych w Polsce spółek z o.o. Założona w 1985 roku (stan wojenny)! Resztę sobie dopowiedz...
Moze Izzi chce uciec do przodu i stąd szuka ratunku na ogólnym rynku, na wzór Lajt Mobile?
Jeżeli chodzi o ilość budek to liderem jest chyba Orange ale nie mają chyba żadnej oferty. Telestrada jest chyba druga i ma ofertę. Dalej był już w sumie chyba plankton, który Galena skonsolidowała.

Co do samych budek to warto wejść na stronę PGSW w zakładkę ogłoszenia i konkurs, żeby prześledzić cyrk jaki rok temu dział się w kwestii chęci wybrania jednego dostawcy budek do wszystkich ZK. Obserwując same załączniki można się nieźle uśmiać. Efektem tego był chyba drugi konkurs po zmianie ekipy rządzącej na bodajże Dyrektora PGSW ale ogłoszeine o tym chyba zniknęło ze strony.
 #1171763  autor: KC-KARLOS
 21 maja 2024, 12:58
Window: uciekło mi te pytanie o IMSa: jeśli mają wstęp do 5G, to mają też IMSa - ustawienia Playa. Więc będziesz miło zaskoczony, że ta oferta ze znaną nazwą handlową ma komplet usług.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171974  autor: KC-KARLOS
 24 maja 2024, 12:53
Rozmawiałem z konsultantką i czegoś tu nie rozumiem:
> brak potwierdzenia zamówienia, jak to jest u innych operatorów
> konsultantka twierdzi, że DHL nie wysyła powiadomień, że przesyła do mnie przyjdzie (dziwne, bo ciągle krytykowane dpd powiadania o wszystkim)
> dodatkowo twierdzi, że pomimo braku powiadomienia, odebrała kartę od kuriera DHL nie tłumacząc dokładnie w jaki alternatywny sposób to zrobiła -

w mojej sprawie okazało się, że po zamówieniu 19go startera, 20 maja karta została wysłana, a przesyła została nieodebrana (powód "odmowa przyjęcia"), a jak miałem ją odebrać, bez powiadomienia kuriera DHL?! - ustaliłem, że Galena będzie się ze mną kontaktować co dalej z tym zrobią (możliwe jest ponowne wysłanie, ale przesyłką poleconą Pocztą Polską, bo nie wchodzi ponowna wysyłka na koszt Galeny kurierem).

Czyli wniosek jest jeden - klient zamawia i niech się o resztę martwi, operator umywa ręce. To niepoważne. Szkoda. Taka fajna oferta, a od strony zamówienia i całego procesu całkowite olewanie klienta. Wiem, że to low-cost, ale inni potrafią powiadamiać co się dzieje z naszym zamówieniem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1171978  autor: Remington
 24 maja 2024, 13:17
Miałem podobne przejścia z DHL. Zdarzało się nawet, że kurier zwrócił przesyłkę z adnotacją, że adres nie istnieje (choć potwierdziłem z nadawcą, że adres na przesyłce jest poprawny).
 #1172026  autor: Window
 25 maja 2024, 01:01
KC-KARLOS pisze:
24 maja 2024, 12:53
Rozmawiałem z konsultantką i czegoś tu nie rozumiem:
> brak potwierdzenia zamówienia, jak to jest u innych operatorów
> konsultantka twierdzi, że DHL nie wysyła powiadomień, że przesyła do mnie przyjdzie (dziwne, bo ciągle krytykowane dpd powiadania o wszystkim)
> dodatkowo twierdzi, że pomimo braku powiadomienia, odebrała kartę od kuriera DHL nie tłumacząc dokładnie w jaki alternatywny sposób to zrobiła -

w mojej sprawie okazało się, że po zamówieniu 19go startera, 20 maja karta została wysłana, a przesyła została nieodebrana (powód "odmowa przyjęcia"), a jak miałem ją odebrać, bez powiadomienia kuriera DHL?! - ustaliłem, że Galena będzie się ze mną kontaktować co dalej z tym zrobią (możliwe jest ponowne wysłanie, ale przesyłką poleconą Pocztą Polską, bo nie wchodzi ponowna wysyłka na koszt Galeny kurierem).

Czyli wniosek jest jeden - klient zamawia i niech się o resztę martwi, operator umywa ręce. To niepoważne. Szkoda. Taka fajna oferta, a od strony zamówienia i całego procesu całkowite olewanie klienta. Wiem, że to low-cost, ale inni potrafią powiadamiać co się dzieje z naszym zamówieniem.
Ciekawe czy Galena podała numer telefonu do nr Listu Przewozowego? A widziałeś ją w aplikacji Mój DHL? Widzę że nie było miejsca na numer telefonu, więc sytuacja gorsza niż w LycaMobile
Kiedyś zamawiałem tą Lyca Mobile i oni nie podawali nr tel do Listu Przewozowego, o tyle dobrze że dostawałem powiadomienie mailowe od InPostu. Wtedy było o tyle dobrze że był tam tylko starter i zmieścił się do skrytki listowej oraz to że mogłem sobie zarejestrować w Żabce
W Fonii to też dostawałem maile z poczty iż wysłali do mnie list i podali mi numer odbioru tego listu poleconego piorytetowego.

We formularzu przenosinowym nie widziałem operatora " Fonia Telecom Sp. z o.o".
I też ciekawe czy przy przeniesieniu będą pobierać opłatę za kuriera?
Nawet mvno sieci takie jak a2mobile, mobile vikings czy kiedyś virgin mobile nie pobierało ekstra pieniędzy za to że się chciało przenieść.
A jakby się im chciało tanio zrobić weryfikację klienta mogli zrobić via mObywatel
 #1172125  autor: KC-KARLOS
 27 maja 2024, 11:13
Oki, podziałali, dostanę nr przesyłki tego startera, a kurier dostanie namiar do mnie, aby dostarczył to co trzeba wraz z rejestracją karty. Szkoda, że nie mogli tego zrobić od razu...

Window: po otrzymaniu startera (polecony z Poczty Polskiej) pełna rejestracja jest możliwa w salonie Play, bo do tej sieci jest podpięty Telegrosik. Nie wiadomo, czy rejestracja powiedzie się, korzystając z bankowości internetowej lub w aplikacji Millennium - tam oferty Playa, czy Vikingów można zarejestrować bez chodzenia do punktu P4.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1172270  autor: KC-KARLOS
 29 maja 2024, 17:18
Czy ktoś już ma aktywny starter telegrosika i też komuś nie działają kody aktywacyjne USSD do ich pakietów?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1172274  autor: KC-KARLOS
 29 maja 2024, 18:23
No to sobie do poniedziałku poczekam... :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 6 z 9
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9