DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1171895  autor: XdekHckr
 23 maja 2024, 10:16
Witam,
Jako że potrzebuję drugiego numeru jedynie do weryfikacji kont (czyli odbierania smsów). Chcę aby kosztował mnie jak najtaniej w utrzymaniu go aktywnym i najlepiej jakby miał możliwość od razu kupienia esim na stronie operatora (tak, wiem, mało operatorów to oferuje, najwyżej wymienię w aplikacji lub podczas czatu z konsultantem na esim. Polska w tym aspekcie jest daleko za …, w USA nie ma nawet obowiązku rejestracji prepaidu, ale cóż).
Zastanawiałem się już nad:
- plus (Prosto na kartę)
- play (rok ważności konta)
- redbull mobile
Numer w playu już miałem i całkiem długo trzymało ważność bez wydawania hajsu, plusa nienawidzę, bo kombinują ciągle i drogie wszystko jest. Redbull mobile nie używałem nigdy. A aktualnie jestem w orange, gdzie główny numer bez abo mam na pakiecie za ~360 zł na rok. Oferty wirtualnych numerów w aplikacji (jeśli są tanie też wchodzą w grę, ostatnio widziałem w jakimś artykule apke "Priv", ale niestety nie ma już puli numerów)
Z góry dziękuję za propozycje
 #1171901  autor: XdekHckr
 23 maja 2024, 11:01
babciagienia1p pisze:
23 maja 2024, 10:52
@XdekHckr
Jeśli nie boisz się i lubisz hardcore, tuBiedronka (na sieci T-Mobile). Mam starter, który aktywowałam ponad osiem lat temu, nigdy nie doładowywałam i nadal ma przychodzące (niezgodnie z regulaminem).
Nie ma eSIM.
Jak to w ogóle możliwe? Poza tym nie wiadomo czy to zadziała teraz, skoro to było 8 lat temu i starter wisi w szarej przestrzeni. On jest w ogóle zarejestrowany, bo inaczej nie powinien już działać?!
 #1171903  autor: babciagienia1p
 23 maja 2024, 11:19
@XdekHckr
Numer został zarejestrowany w 2016 roku. Trudno nazywać to szarą przestrzenią. Ot, jeden z wielu przypadków. Ogólnie, w T-Mobile wygaszanie numerów - na kartę - odbywa się zbiorowo i na rozkaz, w zależności od potrzeb statystycznych i księgowych. W tuBiedronce chyba nigdy jeszcze nie było takiej akcji?
 #1173283  autor: XdekHckr
 14 cze 2024, 19:19
Remington pisze:
23 maja 2024, 10:26
Do samego odbierania SMS-ów czy rozmów Prosto na kartę wychodzi najtaniej - 5 zł doładowania daje 3 lata na przychodzące. Ale skoro „nienawidzisz” Plusa…
A tak w ogóle z tego co widzę, to w salonie nie da się już kupić startera prosto na kartę, jest tylko elastyczna (pewnie da się zmienić formułę wysyłając sms czy tam wklepując kod). I czy przypadkiem w tej elastycznej formule, gdzie oni się chwalą rokiem ważności konta. Czy tego samego efektu nie osiągnie się na tej elastycznej taryfie używając ich "promocji", "ważne konto"?
Szczegóły:
1. Upewnij się, że na koncie masz min. 30 zł. Jeśli nie, doładuj konto.
2. Wyślij SMS na nr 80009 o treści 365.
3. Zostanie pobrana opłata 29 zł za usługę, a ważność konta zostanie przedłużona o 365 dni. Więcej w regulaminie

PS szybko zerkając na regulamin prosto na kartę i elastycznej dochodzę do wniosku, że zapisy są podobne, jeśli nie wręcz identyczne dotyczące ważności po doładowaniu i okresu dla usług przychodzących. Jedynie na korzyść prosto na kartę jest cennik połączeń i sms a na niekorzyść to, że liczą więcej za transmisje danych.
 #1173285  autor: KC-KARLOS
 14 cze 2024, 20:01
XdekHckr: ja niedawno kupiłem w Żabce starter z taryfą Prosto Na Kartę (Konto Ważne Rok - napis na starterze). Trzeba dobrze szukać, bo są pod różnymi nazwami.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1173286  autor: XdekHckr
 14 cze 2024, 20:18
KC-KARLOS pisze:
14 cze 2024, 20:01
XdekHckr: ja niedawno kupiłem w Żabce starter z taryfą Prosto Na Kartę (Konto Ważne Rok - napis na starterze). Trzeba dobrze szukać, bo są pod różnymi nazwami.
aha czyli jak jest napis "konto ważne rok" to jest prosto na kartę, to baba w salonie nie wiedziała albo mnie oszukała, bo mówi, że nie mają takiej taryfy na stanie