DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 36 z 125
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 125
 #1099782  autor: f0ku5
 22 lip 2020, 22:14
spotify pisze:
22 lip 2020, 17:48
f0ku5 pisze:
22 lip 2020, 11:57
Zresztą niedziałająca blokada połączeń to tylko wierzchołek góry lodowej we Flexie.
A co jeszcze w tej górze się znajduje, poza niedziałającą blokadą połączeń i z tego co pamiętam - coś z pocztą?
Na przykład opóźnienie (przynajmniej u mnie) po odebraniu rozmowy zanim strona dzwoniąca mnie usłyszy (czego do niedawna nie było), lub nieustanne problemy z aplikacją. Od samego początku Flexa był problem z wiecznym wylogowywaniem z niej, udało im się to jakiś czas temu naprawić. Obecnie problem wrócił, co niestety uważam za słaby żart.
Apple Music w Music Passie ściąga dane z pakietu, Orange nic z tym nie robi.
Na temat błędnie dodawanych GB w roamingu przy użyciu cyklicznych passów już nie wspominam, ponieważ nikt tego od czasu premiery Flexa nie naprawił i raczej nie naprawi.

Podsumuję - ofertowo świetnie, technicznie, pod wieloma względami (obecnie) dno. Trzyma mnie tu właśnie oferta i eSIM.
 #1099784  autor: iphoneski
 22 lip 2020, 22:20
@f0ku5
A te dwie sekundy masz na wifi calling czy po sieci? Ja to ostatnio zauważyłem na wifi, po sieci nie zdążę telefonu do ucha przyłożyć a dźwięk już jest.
 #1099788  autor: iphoneski
 22 lip 2020, 22:49
No niestety nie można mieć wszystkiego. Sieć N, dobra cena, esim, dodatkowe passy i karty to i tak dużo w porównaniu do tych kilku niedogodności ;)
 #1099791  autor: spotify
 22 lip 2020, 23:25
f0ku5 pisze:
22 lip 2020, 22:14
Na przykład opóźnienie (przynajmniej u mnie) po odebraniu rozmowy zanim strona dzwoniąca mnie usłyszy (czego do niedawna nie było), lub nieustanne problemy z aplikacją.
Ostatnio jak na Orange dzwonię z TM, to słyszę w słuchawce sygnał jakby dana osoba była za granicą :P
Od samego początku Flexa był problem z wiecznym wylogowywaniem z niej, udało im się to jakiś czas temu naprawić. Obecnie problem wrócił, co niestety uważam za słaby żart
.
Podobne problemy ma ciągle aplikacja Mój Tmobile. Ciągle mnie wylogowuje.
Co do Flex - zalogowałem się w sobotę, dotąd mnie nie wylogowało.
Apple Music w Music Passie ściąga dane z pakietu, Orange nic z tym nie robi.
Zobaczymy, bo również tylko to używam do muzyki.

Trzyma mnie tu właśnie oferta i eSIM.
No właśnie. Cena! Zawsze można wziąć tradycyjnego only SIM na 24 miesiące za około 2 razy więcej :wink: I powinno być bez problemu.

Na razie jestem na etapie przenoszenia, więc miesiąc jeszcze w TM. A później się zobaczy, na ile to będzie upierdliwe. Zastrzeżone mam gdzieś, bo nikt do mnie nie dzwoni a tak zawsze można w Iphonie to zablokować.
Poczty nie używam.
Alternatywa to nowa Oferta zero jedynkowa Heyah ale po "relacji" iphoneski jeszcze nie zaczął a już są problemy :mrgreen:

Suma sumarum - zawsze jeszcze pozostaje nju mobile :-)

Okaże się w praniu
iphoneski pisze:
22 lip 2020, 22:49
No niestety nie można mieć wszystkiego.
No proszę. Ktoś mnie cytuje :mrgreen:
 #1099793  autor: iphoneski
 23 lip 2020, 00:12
Jeszcze tak odnośnie bełkotu biura prasowego Orange jak to oni nie słuchają głosu użytkowników.
Wiem, że są problemy z aplikacja Flex przy korzystaniu z voice Over (takie narzędzie pozwalające korzystać niewidomym użytkownikom z iPhone, bo to odczytuje tekst z ekranu itd.)
Generalnie wielu rzeczy nie da się odczytać, bo przyciski i teksty nie są odpowiednio opisane w kodzie aplikacji. Mało tego z prawie każdą aktualizacją robi się coraz gorzej. Już to kilka osób zgłosiło na czacie, nawet ktoś tam oferował pomoc przy poprawianiu, informowaniu co jest źle, ogólnie była chęć współpracy żeby to połatać jakoś no ale od Orange odzewu brak. A np aplikacja radia Nowy Świat też była niedostępna i kilka dni po zgłoszeniu deweloperzy zaczęli prace nad poprawkami. Nie wiem czy poprawili czy jeszcze poprawiają, no ale można jak się chce.
 #1099824  autor: Remington
 23 lip 2020, 12:49
@iphoneski
Takie dostosowanie nie jest za darmo :) Ten kto odpowiada za aplikacje ma swój budżet i szefa, przed którym się rozlicza. Jeśli wcześniej nie pomyślano o np. Voice Over, to później trzeba na to znaleźć finansowanie i... business case. Radia mają niedowidzących w swoim targecie, więc im łatwiej (choć może od początku radio miało to w planach). Natomiast Telekomy ograniczają koszty jak tylko mogą.
 #1099880  autor: iphoneski
 24 lip 2020, 11:14
Remington pisze:
23 lip 2020, 12:49
@iphoneski
Takie dostosowanie nie jest za darmo :) Ten kto odpowiada za aplikacje ma swój budżet i szefa, przed którym się rozlicza. Jeśli wcześniej nie pomyślano o np. Voice Over, to później trzeba na to znaleźć finansowanie i... business case. Radia mają niedowidzących w swoim targecie, więc im łatwiej (choć może od początku radio miało to w planach). Natomiast Telekomy ograniczają koszty jak tylko mogą.
Tylko, że takie dostosowanie nie jest jakoś strasznie kosztowne i nie wymaga przebudowania całej aplikacji. No i wcześniej było odczytywane więcej szczegółów a po aktualizacjach się pogarsza a raczej nikt nie psuje tego specjalnie ;)
 #1099994  autor: davvid
 25 lip 2020, 22:28
Panowie, czy video pass działa również w tetheringu?
Karta byłaby w telefonie który udostępnia internet na laptopa i TV i na nich oglądane byłyby filmy. Czy to może się udać i będzie rozliczało z ''passa'' a nie z głównego pakietu? :roll:
 #1099997  autor: Karlos20
 25 lip 2020, 22:43
davvid: Wszystkie serwisy działają również w tetheringu. Uważaj na wp pilot i YouTube, które serwują dużą ilość reklam - one spowodują zżeranie podstawowych GB na koncie. Poza reklamami, cały transfer będzie w ramach wykupionego Passa, czyli nielimitowany.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1100019  autor: marcin19883
 26 lip 2020, 12:22
Karlos20 pisze:
25 lip 2020, 22:43
YouTube, które serwują dużą ilość reklam - one spowodują zżeranie podstawowych GB na koncie
Jest taka darmowa appka powertube i YouTube vanced. W YouTube Vanced wchodzisz, oglądasz filmy bez reklam, gdy masz ochotę klikasz udostepnij i z listy wybierasz aplikacje Powertube(pobieranie filmów). Z listy klikasz interesujący cię plik, który pobierasz na telefon.
 #1100020  autor: Karlos20
 26 lip 2020, 12:39
Reklam nie u nikniesz na iOS, także tego. Trudniej o YT Vanced jest na Android tv. Jest multiapka Kodi, ale to już wyższa szkoła jazdy.
A jak masz wp pilot? Też trzeba uważać. Tam trudniej ominąć reklamy w darmowej wersji (tylko w Android tv jest na to sposób).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1100025  autor: MPUltra
 26 lip 2020, 13:01
A nie trzeba przypadkiem mieć wersji rooted YTVA aby zużywało GB z passu? Z tego względu, że wersja rooted podmienia oficjalną wersję, ma taką samą nazwę pakietu (com.google.android.youtube) zaś nonrooted ma com.google.vanced.youtube. Chodzi mi o to, że pass może mieć zakodowany nielimitowany transfer dla danego identyfikatora, a skoro com.google.android.youtube ≠ com.google.vanced.youtube, więc może zżerać z głównego pakietu danych. To moja hipoteza oczywiście.
 #1100027  autor: Karlos20
 26 lip 2020, 13:09
Przypomnę, że tylko stream video jest nielimitowany na pełnej prędkości. Reszta funkcjonalności YT (w szczególności reklamy, załadowanie miniatur i strony głównej YT, część społecznościowa, Studio itd.) jest już rozliczana z GB na koncie.
Jeśli zużyjemy GB podstawowe, dostanie się do apki lub stronki będzie spowolnione, pomimo, że otwierając link z filmem na YT treść do odtworzenia ruszy, bo sam strumień video jest objęty passem (pomogą w tym pliki cookies).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 36 z 125
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 125
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 125