DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 28 z 46
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 46
 #1097624  autor: marcin19883
 18 cze 2020, 22:50
Ja tylko mówiłem, że mało kto z tego skorzysta. Już lepsza paczka neta. Ludzie będący za granicą mają abonament, mało kto bawi się w prepaid. Nie wiem jak jest u was.. A rodziny komunikują się przez komunikatory i mają rozmowy za free.
 #1097625  autor: Remington
 18 cze 2020, 23:25
Każdy widział co mówiłeś, coś o no limitach (bez związku z tematem), dopłatach (też bez związku) itd. Dalej coś piszesz nie na temat, bo nic nie ma do rzeczy forma umowy ludzi będących za granicą.

TM daje w ramach tego HF 60 min/sms z Polski na numery zagraniczne (unijne).
 #1097647  autor: iphoneski
 19 cze 2020, 11:34
Remington pisze:
18 cze 2020, 23:25
Każdy widział co mówiłeś, coś o no limitach (bez związku z tematem), dopłatach (też bez związku) itd. Dalej coś piszesz nie na temat, bo nic nie ma do rzeczy forma umowy ludzi będących za granicą.

TM daje w ramach tego HF 60 min/sms z Polski na numery zagraniczne (unijne).
Bo dla niektórych rozróżnianie roamingu od połączeń międzynarodowych to chyba zbyt zaawansowana magia.
Wyjaśnijmy więc - roaming występuje gdy karty ze swojego kraju używamy na nadajnikach innego kraju. Połączenia międzynarodowe są gdy ze swojego kraju dzwonimy na numery innego kraju (tam kupione a nie wywiezione z naszego kraju). I właśnie te minuty są na połączenia międzynarodowe a nie na roaming. Na forun telekomunikacyjnym wypadałoby takie podstawy znać. I bez znaczenia czy karta czy abo, bo w abonamentach te połączenia też tanie nie są. A argument, że lepsza paczka neta jest akurat śmieszny, bo przy obecnych pakietach internetowych te 3 czy tam 5 GB, które rozdają nie są aż tak istotne, a minut na połączenia międzynarodowe w abonamentach nie ma, czyli ten bonus jest więcej wart. I właśnie to mi się podoba w HF - operator myśli i pamięta o każdej grupie swoich klientów a nie jedynie o tych, którzy tylko kombinują jak by tu korzystać z internetu za darmo.
  • Strona 28 z 46
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 46
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 46